Jump to content


Photo

Vitisvelt 1500 tablete?


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#41 Blackcat

Blackcat

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 13 June 2007 - 12:04 PM

Pozdravček Sophie!
Glej meni res niso pomagale,sem pa slišala od ene znanke,da je njena kolegica ravno z Vitisvelt tabletami shujšala 8 kg,zdaj pa tudi jaz več ne vem v čem je fora.Morda deluje na res močnih ženskah ali pa je odvisno od posameznika.Jaz res nisem dobla nič dol,tko da odločitev je čisto tvoja! Probat pa itak ni greh.Tablete nič ne škodijo,pri meni se je celo prebava popravila.
Odloči se sama,če pa jih boš res naročila se pa prosim javljaj,da vidim če bo pri tebi delovalo.
Ajde čaooo smile.gif
  • 0

#42 sophie

sophie

    sramežljivec

  • Člani
  • 38 posts

Posted 13 June 2007 - 04:44 PM


hwala za dobrodoslico biggrin.gif

js niti nism took mocna, mam pa swoie predele...dost folka bi mi zabil, da sm na nek nacin suha (kar seweda ni res), k sm took wisoka (178 cm)...HALOO!!!

je prou motece...najbolj jadna mi je moia rit, pa trebuh...

js mam tako zlo cudno prebawo...ne grem na wc tut po 1 tedn...in ce pumaga pr prebawi, pol sm za!!...se ksne kilce dol zgubit, je pa se bols...a ne?? biggrin.gif:D:D


  • 0

#43 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82881 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 June 2007 - 05:23 PM

ne grem na wc tut po 1 tedn

blink.gif wacko.gif

Sicer je pa v vseh "shujševalnih" tabletah odvajalo. Če (ko) boš prenehala z njimi, bo še slabše (če je lahko). ohmy.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#44 Jamy_ka

Jamy_ka

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 26 June 2007 - 09:32 AM

Čao folkec!

Evo sm se sama prjaula da vam poročam kak kj pr men tablete delujejo zaenkrat jih jem 4 dan in sm do danes zjutri tehtala 3kg manj tk da meni zaenkrat pomagajo ;) Mal me je useen strah da nebi denar pa bjo mogl vrnat boli me drgč jih bm pa res tožla če ne bojo delovale pol kr naenkrat več! Jst sm si jih uzela za 30 kg manj ker sm res moćne postave in morm it tojk dol niso neki diete zame sm že mrsikaj probala pa da bi to pomagal bi res dala use cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
  • 0

#45 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25759 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2007 - 09:55 AM

Joj punce, te tablete sam vodo odvajajo iz telesa. Ni čudno, da ste potem lažje. Raje se držite francoskih diet po imenu: Mnžri in Večsemigi. Preverjeno se boste 1. boljše počutile, 2. učinek bo trajal dlje.
  • 0

#46 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6709 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 27 June 2007 - 11:16 AM

sam nekaj: tiste ko ste omenjale, da niso vrnile denarja nazaj, če zapišejo, da ob neučinkovanju vrnejo denar nazaj, ga morajo!!prazna škatlica gor al dol! tako so se zavezali, vendar je zagotovo pričakovat, da tega ne bodo kar takoj storili, tako da če grožnje v smoslu prijave tržni inšpekciji/zavodu za varstvu potrošnikov ne bodo pomagale, jih pa prijavite. Jaz sem določeno podjetje že enkrat v preteklosti, sicer je šlo za popolnoma drugačno stvar, ampak so se zelo hitro odzvali in dosegli "popravitev" stvari=)

Mislim, da je nekaj podobnega bilo z Vitalinejo hmm.gif (ne spomni se točno), ko so obljubljali vrnitev kupnine, če se ne bo obnesla, in potem tega niso udejanjali, in so tudi kolikor vem uspešno posredovali.

Seveda, če se kateri da, tako daleč spustit, oziroma ukvarjat s tem biggrin.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users