Jump to content


Photo

Kopanje/tusiranje


  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#41 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 30 April 2005 - 07:26 PM

QUOTE(rea)
ja,jz sm si tko zjeb*** kožo,pa sm mela kr ene 2 mesca po celmu telesu(sam ne po nogah )take rdeče grobe lišaje


...a zato, ker si se vsak dan tuširala?? blink.gif

Jaz se ful rada tuširam, res prav uživam, ko teče voda po meni. Ne maram se pa brisati z brisačo, se vseeno ma z čimbolj grobo, sovražim mehke brisače na primer iz sušilnega stroja....
  • 0

#42

  • Guests

Posted 30 April 2005 - 07:29 PM

Mojo mamo vse srbi, če se umije s kakšnim gelom, milom ... Zdaj se že nekaj let samo z vodo tušira in nima več problemov s kožo. Mogoče so nekatera sredstva preveč agresivna ...
  • 0

#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 April 2005 - 07:52 PM

Tudi jaz, če se tuširam s kakšnimi agresivnimi geli (Fa, ipd. sranja), dobim takorekoč že skoraj luske, tako se mi koža izsuši. Sem bla s tem tudi pri dermatologu in mi je rekel, da je to izključno od agresivnih gelov in mi predpisal oljno kopel Linola Fett. Sedaj, ko se umivam z blagimi in bolj oljnimi zadevami (Linola Fett, Vichy Lipidiose, L'occitane mandelj, Eucerin, Babydream), je koža povsem druga.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 30 April 2005 - 07:58 PM

Meni Palmolive izsuši kožo.
  • 0

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 April 2005 - 08:05 PM

Meni je npr. Dove pustil grozne negativne posledice na koži... tisti z neko svilo al uateva. Mislim... Dove mi je nasplošno ena tako zanič zadeva... totalno cheap in neučinkovita.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 April 2005 - 08:21 PM

...a zato, ker si se vsak dan tuširala?? blink.gif



Ja, pač dobla sm na sredini hrbta nek lišaj,notri bel,okol rdeč...in to je bil centr pol se mi je pa iz tega vn delal jih 100 miljon...nč ni srbel,bolel,skelel....sam mi je dohtrca rekla nej se čim manj tuširam dokler mi ne izginejo oz. da nej mal potrpim pa da se nj tko sam na delih umivam-pazduha,spodi,noge...in tko.Ja,če maš občutljivo kožo se tud to očitno zgodi!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#47 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 01 May 2005 - 10:04 AM

QUOTE(Nikita007)
Meni je npr. Dove pustil grozne negativne posledice na koži... tisti z neko svilo al uateva. Mislim... Dove mi je nasplošno ena tako zanič zadeva... totalno cheap in neučinkovita.


Se popolnoma strinjam!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#48 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 01 May 2005 - 05:50 PM

Pa je možn da mam jst zarad uporabe napačnih gelov za tuširanje pa mil kar neke mozolje po rokah? Nad komolci jih mam že zlo dolg-enih pet let, pod komolci pa kake 2 leti.. Kako naj to stran spravim? Ampk itak ne uporabljam vedno iste gele.. rolleyes.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 May 2005 - 08:15 AM

Za te mozoljčke (ki niso mozoljčki) sem nekje slišala, da je neka podedovana bolezen. Vem pa ne katera. In da se zoper njih ne da storiti nič.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 02 May 2005 - 02:09 PM

oj
pri tusiranju uporabljam gel tus, trentuno imam od Avona z vonjem pomarance oz. mandarine, pozimi pridejo v postev bolj sladki vonji, seveda pa tudi kaksn piling - od avona z peckami granatnega jabolka, sicer mi je pa tudi zelo vsec od Alverde - dm, tus gel in po tusiranju, losion z vonjem limone.
  • 0
LP, Finatina

#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29046 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 August 2005 - 09:33 PM

od danes naprej za kopanje prisegam na l'occitanovo olje za masažo in kopel/kopel z eteričnimi olji sivke, čajevca in geranije. dišeče, sproščujoče, mehka koža ... odlično, v glavnem.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#52 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 14 September 2005 - 02:57 PM

Ce bi se lahko kopala bi mela celo vrecko produktov se pa samo tusiram.Uporabljam pa prvo milo (Dove),potem Fa- Yoghurt z Aloe vero za suho kozo al Johnsons baby nek shower gel..po tusanju se obvezno z oljem od J.baby za suho kozo namazem..Grozno, kako je telo izbircno in obcutljivo rolleyes.gif
  • 0

#53 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 15 September 2005 - 12:58 PM

QUOTE(Marjetka)
QUOTE(Jenna)
Meni je npr. Dove pustil grozne negativne posledice na koži... tisti z neko svilo al uateva. Mislim... Dove mi je nasplošno ena tako zanič zadeva... totalno cheap in neučinkovita.

Se popolnoma strinjam!

QUOTE(Jenna)
Tudi jaz, če se tuširam s kakšnimi agresivnimi geli (Fa, ipd. sranja), dobim takorekoč že skoraj luske, tako se mi koža izsuši.

Fa in Dove sta zame tud zanič. ermm.gif Po telesu imam kar suho kozo, zato uporabljam Palmolive (super mi je Milk&Honey, pa malina mi omamno diši).

Zakaj ne uporabljam Fa:
Enkrat se grem lepo tuširat, tko kot ponavad, ampak takoj po tem ko sem se obrisala, me je koža ful srbela. OK, pa se mal popraskam :scratch: , pa se lepo oblecem in grem v posteljo kao spat. Pa se se naprej praskam pol je pa ratal to cez par minut tolk neznosn, da sem se na enih delih (na vratu in dekolteju) ze do krvi spraskala, tko kot pri komarju. Najprej sem mislila, da imam samo tolk suho kozo in sem se šla namazat s kremo za telo. VELIKA NAPAKA! Blo je sam še hujš. Ne vem, filing je bil tak, kot da me bodo mravlje pozrle do živga. Čist sem bla že panična :confused2: :bounce:, srbel je pa tolk, da mi je slo že na jok cry.gif. Takoj sem tekla pod tuš, da spravim vse iz sebe. Šele pol je blo znosno. To je blo zadnjič da sem uporabljala gel Fa evil.gif in stvar se nikol ni več ponovila.

  • 0
Posted Image

#54 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 September 2005 - 06:36 PM

Resno? Jaz ga že nekaj časa uporabljam in ni nič. Očitno nimam občutljive kože... Kaj pa vem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#55 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 15 September 2005 - 07:16 PM

tudi jaz sem ga nekoč uporabila le enkrat, občutek prav tako srbeč... ermm.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 September 2005 - 07:19 PM

Sem že uporabila Fa, pa mi je bil čisto kul ampak imam vseeno raje druge ... naredijo bolj mehko kožo. Dove mi je pa super, sploh tisti s svilo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 15 September 2005 - 08:50 PM

Jenna kolk kaj stane tisti dush geleki od eucerin ali pa vichy?a so fejst vlažilni?Veš če so sestavine ok?Če se ti da bi te prosla da napišeš!PRoosim! jaz mam namreč grozovito suho kožo in mi je to pacanje z raznimi kremami že prek prišlo,se sploh dobro ne počutim s tem gor!A od linola fett se da dobit tudi gel in ne kopel?
  • 0

#58 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 September 2005 - 02:02 PM

Meni je pa super od Palmolive with Shea butter. Še drugi dan lepo dišim, koža je mehka, nič me ne srbi se ne lupim vglavnem superca biggrin.gif . Ampak po tuširanju se ponavadi ne namažem ker sem lene sorte in se mi ne da. Ta shower gel pa se mi zdi, da vsebuje tut mleko za po prhanju tak da je to kr dva v enem. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#59 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 September 2005 - 04:44 PM

QUOTE(DiLeMa)
Sem že uporabila Fa, pa mi je bil čisto kul ampak imam vseeno raje druge ... naredijo bolj mehko kožo. Dove mi je pa super, sploh tisti s svilo.

meni je tudi ta super
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#60 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 17 September 2005 - 01:36 AM

men je pa dove ql..fa res ne uporablam glih...drgac je pa palmolive glede na svojo ceno super biggrin.gif
neki casa sm se lux uporablala sam sm se ga navelicala...
  • 0
it's not pms, it's you..




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users