Jump to content


Photo

Losjon-mleko za zelo suho kožo po telesu


  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 January 2006 - 09:17 PM

.
Chick, ne ne, kar ta pravo mislim. Mi jo je še dermatolog predpisal. Drugače pa Vichy - Lipidiose II meni dela kar čudeže na koži.

kristy, jaz nisem nič spustila. Ona je. twisted.gif Ker namreč samo z njo se pogovarjam bolj na kul način, a veš.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 19 January 2006 - 09:19 PM

aja že razumem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#43 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 19 January 2006 - 09:25 PM

Meni je za suho kožo zelo vredu baby mleko od Bübchen s kamilico, pa še zelo prijetno diši.
wink.gif
  • 0

#44 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 February 2006 - 11:49 AM

včeraj sem odkrila, da imam na posameznih predelih telesa (komolci, ramena) po novem full suho kožo ... rolleyes.gif sumim na lushev flying fox gel (že eliminiran). zaenkrat se kar z l'occitanejevo kremo za roke s karitejem mažem po teh predelih, bom vidla, če bo kaj pomagalo.

zadnjič mi je tut v lekrani rekla, da normalna koža ne potrebuje dodatne vlažitve po tuširanju, da so kao itak vsi losjoni narejeni za suho kožo ... blink.gif (je niso naučili dost lagat in je posledično slaba prodajalka .... biggrin.gif ) no, js jih bom vsekakor z veseljem uporabljala še naprej. wink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 February 2006 - 12:33 PM

Špela, to kar ti je rekla ta prodajalka ... jaz se s tem strinjam. Do pred kakšnim letom se nisem NIKOL mazala po telesu z ničemer pa sem imela fenomenalno lepo in mehko kožo ... zdej se včasih (rečmo enkrat na tri tedne biggrin.gif ) pa še to ne vem zakaj ... tak mal brezveze. biggrin.gif Sem mela eno kratko obdobje, ko sem vidla kok se tle gor vse mažete in sm bla čist prestrašena da se jaz ne ... no takrat sem se kak mesec mazala po vsakem tuširanju, ampak mi je blo ful odveč in sem prekinla ... imam ful lepo kožo po telesu brez da se s čim mažem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 15 February 2006 - 08:45 AM

Men se zdi da mi full pomaga losijon Dove in pd Garnier-a Body cocun ona oranžna flaška na pumpico, pa še full diši.. Samo se mi zdi ta slednji je okol 800 sit? Malo drag... ermm.gif

Kaj pa uporablja katera izdelke od Baleje (DM)? Jst zaenkrat uporabljam samo peno za lase in pa labelo. Razmišljala sem tudi o nakupu losjona za telo... 8)
  • 0

#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 February 2006 - 10:49 AM

Izredno so mi všeč njihovi čistilni robčki, 20 jih je v paketu in so precej veliki, zelo lepo dišijo in so nežni. Kar je pa poseben plus, je pa to, da totalno spucajo dol ves make up brez drgnjenja, tudi maskaro ful hitro dol spravijo in nič ne dražijo.

Zelo fajn so tudi njihovi izdelki za nego las ... moja sestra že dolgo uporablja njihov balzam za barvane lase s kokosom, ki ima presenetljivo veliko vsebnost proteinov, pa še diši lepo. Poleg tega ji naredi ful mehke lase. Tudi drugi balzami in maske so dobri, sploh glede na res ugodno ceno.

Enostavno ne morem se ločit od njihovega reodotanta Fresh, ker kaj tako učinkovitega še nisem imela. Je brez tistega aluminija in dobesedno nemogoče je, da bi človek smrdel po uporabi tega deodoranta. biggrin.gif Jaz delam na fitnesu uro in pol pa mi izpod pazduh po koncu še vedno diši. Sem preprobala že ogromno drugih deodorantov, ampak se vedno vrnem k temu.

Pa všeč mi je tudi njihova MED kolekcija za občutljivo kožo, od katere rada uporabljam gel za prhanje, mleko za telo in ful nežen šampon za lase.

Večkrat kupim tudi njigov gel za čiščenje obraza iz kolekcije za nego najstniške kože Soft & Care. Gre za nežen gel, ki temeljito očisti, popolnoma nič ne suši kože in je zelo nežnega vonja. Pa še v fajn embalaži je, na pumpico.

Verjetno bi se še kaj našlo, pa se ne spomnim trenutno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 16 February 2006 - 08:20 AM

Soft & Care...zdaj sem se spomnila to imam tudi jaz, vendar samo kremo, diši pa full dobro in všeč mi je tudi da kožo navlaži, po tem ko se namažem z njo po obrazu in dekolteju se počutim tako svežo... tongue.gif
  • 0

#49 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 16 February 2006 - 09:13 AM

DiLeMa, a to govorite o Baleji?
oops.gif

Mene zanima tale deodorant Fresh pa mleko za telo (med).
A tale deo pišča kake rumene madeze na belih majčkah,ali pa bele...,kakšna je cena?
A je to mleko fajn vlažilno? Jaz uporabljam Dove in ga morm zjutraj in zvečer nanest, ker mam preveč suho kožo pa bi rada kaj bol vlažilnega.

Hvala
  • 0

#50 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 February 2006 - 11:48 AM

Pika ... jap, govorimo o Balei. wink.gif

Deodorant ne pušča nobenih madežev, je čist brezbarven, tak na sprej. Glede losjona za telo ti pa težko povem, bi morala probat. Meni se zdi podobne teksture kot Bepanthol, ki ga trenutno uporabljam. Zdi se mi dost heavy duti za suho kožo, za zelo suho pa ne vem če bi bil ... glede na to, da se moraš s tistim Dove mazat dvakrat na dan, imaš verjetno res zelo izsušeno kožo.

Deodorant stane okoli 300 tolarjev, mleko pa pomoje ... hmm ... zlo težko rečem, ker ga vedno mami kupi, ampak več kot ene 400 - 500 pomoje ni.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 February 2006 - 12:01 AM

QUOTE(pika)
Jaz uporabljam Dove in ga morm zjutraj in zvečer nanest, ker mam preveč suho kožo pa bi rada kaj bol vlažilnega.

Probaj od Vichy - Lipidiose I ali pa II. Na moji koži dela čudeže, ko je izsušena do lusk na cajte na določenih mestih.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 17 February 2006 - 08:47 PM

Hvala punce
  • 0

#53 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 February 2006 - 10:14 PM

a je kera že probala fote losjon s karitejevim maslom?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#54 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 February 2006 - 12:03 AM

[quote=Špela]a je kera že probala fote losjon s karitejevim maslom?

no, danes kupljeno in sprobano. je bolj goste strukture kot losjoni, ki sem jih vajena (bolj kot kakšno mleko za telo), ampak se lepo razmazuje in hitro vpije (tudi pri normalni koži, čeprav naj bi bil namenjen suhi/izsušeni koži), je brez vonja, rahlo rumenkaste barve. meni je krasen, predvsem zaradi hitrega vpijanja in ker nima izrazitega vonja. kožo fino navlaži in občutek je zelo prijeten, koža mehka in gladka. dobi se v lekarnah in v sanolaborju, za flaško s precej radodarno vsebino (325 ml, dobi se še v večji embalaži - mislim da 475 ml) sem odštela malo manj kot 1900 sit. bolj mi je všeč kot losjon z vitaminom e od iste firme, ki sem ga imela prej.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#55 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 February 2006 - 08:11 AM

Tako moram kupiti jaz, ko grem naslednji mesec v Nemčijo v TBSju. TBS ima tako čudovite butterje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#56 Juliet

Juliet

    odvisnik

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 3705 posts
  • Location:New Village, Celje
  • Interests:kr dost stvari...

Posted 22 February 2006 - 09:23 PM

Meni je pa zelo vredu in ga že kar nekaj časa uporabljam od Eucerina mleko za telo 10% urea.
  • 0

#57 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 08:19 AM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(pika)
Jaz uporabljam Dove in ga morm zjutraj in zvečer nanest, ker mam preveč suho kožo pa bi rada kaj bol vlažilnega.

Probaj od Vichy - Lipidiose I ali pa II. Na moji koži dela čudeže, ko je izsušena do lusk na cajte na določenih mestih.


Ja od Vichy sta res dobra - sprobano in deluje wink.gif
  • 0

#58 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2006 - 04:30 PM

Rabim pomoč! biggrin.gif biggrin.gif Probala sem že res svašta, pa mi nč ne pomaga, tok mam suho kožo, predvsem noge, da se mi bo kr luščt začela blink.gif blink.gif Pa ful mam občutljivo kožo, vedno me srbi po useh te losijonih evil.gif Tko da če kera pozna kkšn čudež, na plan z njim biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#59 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31305 posts
  • Location:Primorska

Posted 27 February 2006 - 04:34 PM

Olivno olje? Pa nič skrbet, da boš mastna, meni se takoj vpije v kožo na nogah, imam isto ful suho.

Ali pa Vichy Lipidiose (1 ali 2), jst imam tole zaenkrat samo kot testerčke in jih uporabim le, ko je res obupna koža.
Pol pa še Garnier v rdeči embalaži, Body repair
  • 0

#60 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 February 2006 - 05:58 PM

Ful ti hvala, bom probala Vichy najprej. biggrin.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users