Jump to content


Photo

barvani in poškodovani lasje


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#41 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 22 December 2005 - 02:41 PM

Hvala punce, bom sigurno probala tega od Klasa. Da vidim, če bo ok. Sam kaj to se ti pol konice ful skupaj zlepijo?
  • 0

#42 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29014 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 December 2005 - 02:46 PM

QUOTE(Michelle)
Hvala punce, bom sigurno probala tega od Klasa. Da vidim, če bo ok. Sam kaj to se ti pol konice ful skupaj zlepijo?


nič se meni ne zlepijo skupaj, itak nanesem minimalno količino, ki jo najprej razmažem po prstih in jo potem raznesem po kocinah, potem pa si lase se razčešem s prsti od spodaj navzgor. pa še z glavnikom počešem in ni sledu o zlepljenih laseh/konicah.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2005 - 02:51 PM

[quote=Špela]itak nanesem minimalno količino, ki jo najprej razmažem po prstih in jo potem raznesem po kocinah

HaHaHaHa biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29014 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 December 2005 - 05:27 PM

[quote=DiLeMa][quote=Špela]itak nanesem minimalno količino, ki jo najprej razmažem po prstih in jo potem raznesem po kocinah

HaHaHaHa biggrin.gif biggrin.gif[/quote]

a jebi ga, tut najboljšim se zgodi. mam dons očitno disleksično motnjo, ker govorim tut vse zameštrano. biggrin.gif (kaj pa vem, mogoče je pa silikon dober tut za kocine .... ) biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#45 evica1

evica1

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 25 December 2005 - 02:29 PM

DiLeMa, res me zanima, kakšna je razlika med temi tremi linijami od Tigija: Control Freak / Oatmeal & Honey / Self Absorbed.
Nekje na forumu sem že prebrala, da je Oatmeal dosti boljši od Self absorbed, je pa dražji.
citiram: "Tudi šampon in balzam Self Absorbed sta baje čudovita, s tem da imata šampona Oatmeal & Honey in Self Absorbed skoraj isti ceni, Self Absorbed balzam pa je kar za pol cenejši kot Oatmeal & Honey."
Jaz hočem nekaj za barvane, poškodovane, suhe lase, razcepljene konice in valovite lase, ki bi jih rada čimbolj zravnala kar brez likalnika!
Kaj se splača kupit glede na sestavine in cene?
  • 0

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 02:38 PM

QUOTE(evica1)
DiLeMa, res me zanima, kakšna je razlika med temi tremi linijami od Tigija: Control Freak / Oatmeal & Honey / Self Absorbed.  
Nekje na forumu sem že prebrala, da je Oatmeal dosti boljši od Self absorbed, je pa dražji.  
citiram: \"Tudi šampon in balzam Self Absorbed sta baje čudovita, s tem da imata šampona Oatmeal & Honey in Self Absorbed skoraj isti ceni, Self Absorbed balzam pa je kar za pol cenejši kot Oatmeal & Honey.\"
Jaz hočem nekaj za barvane, poškodovane, suhe lase, razcepljene konice in valovite lase, ki bi jih rada čimbolj zravnala kar brez likalnika!
Kaj se splača kupit glede na sestavine in cene?


Glej ... prav za ravnanje las je kolekcija (šampon in regenerator) Control Freak, ampak je pa po sestavinah zgolj povprečen in vsekakor ni dovolj za suhe in poškodovane lase.

Jaz ti priporočam linijo Oatmeal & Honey ker vsebuje ogromno naravnih negovalnih olj, je nežna in ... ma fenomenalna je, no! Sem šla zdle gledat v Tigi knjižico in je zraven šampona Oatmeal & Honey znakec, ki pomeni da zravna in zgladi lase.

Je pa fora teh Tigi šamponov ta, da ne vsebujejo silikonov, ki jih imajo ponavadi cenejši šamponi, da delujejo ful fajn ker silikoni mehčajo lase. Ti Tigi šamponi so res negovalni, ne bodo ti pa naredili ful mehkih las in boš morala za res mehke laske uporabiti še regenerator ... sej ga pa verjetno itak vedno daš gor po šamponiranju! wink.gif

Lahko ti pa iz prve roke povem, da je kolekcija Oatmeal & Honey res zelo kvalitetna, tako po sestavinah kot tudi po filingu na laseh. Jaz jo sicer uporabljam šele 14 dni, pa se mi že zdaj bolj svetijo lasje in so lepši za videt.

Jaz ti takole priporočam ... kupi Oatmeal & Honey šampon, ker je samo 600 tolarjev dražji od Self Absorbed, ampak po sestavinah precej bolj negovalen. Kar se pa regeneratorjev tiče, pa kupi Self Absorbed ali pa Oatmeal & Honey, kakor želiš. Sicer je ta drugi bolj negovalen, je pa tudi dvakrat dražji.

Cene so pa take:

Self Absorbed šampon: 2.000 sit
Oatmeal & Honey šampon: 2.600 sit

Self Absorbed regenerator: 2.000 sit
Oatmeal & Honey regenerator: 3.950 sit
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 05:40 PM

a se mal ''poperoksidani''/barvani lasje kej manj mastijo?ker bi šla kupt tist sprejčk a veš dilema,za pošpricat k ti jih 'naravno' posvetli...glih tko mal da jih mal izsuši...ker se mi zadnje cajte kr mal prehitr zmastijo.-..pa ne mi rečt da nej si rajš kupm kak šampon proti mastenju las...ker me že tko mal mika da bi si z unim sprejčkom....to glede mastenja las me pa pač tako in tako zanima....a je možno da se potem manj,ne?ker se ne spomnim več kak je blo k sm si jih barvala
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 05:44 PM

Ravno zadnjič sem gledala ta sprejček od Schwarzkopfa, ki sem ga imela že pred leti in SE NE IZPIRA! biggrin.gif

Moja prijateljica pravi da odkar jo barvam se ji manj mastijo ... barvanje totalno razmasti lase in lasišče in seveda tudi malo izsuši kar je lahko pri mastnih laseh celo pozitivno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 05:52 PM

jesss.potem bo to 2v1!!!!!! manj matsni lasje,pa še mal jh bom posvetila....če bo sploh kaj se poznalo!!!dilema,možno vendar dam glavo stran,da tisti,ki sem ga imelajaz,da se je sparl....ker se prav spomnim!!!!pa tud če piše,da se ne spere,si ga jaz bom,ker se mi zdi to trpinčenje las biggrin.gif da jih našpricam z limonco in 3%peroksidom(sicer ni veliko ampak vseeno)in to na njih kar pustim....ne ne ne smile.gif jaz bom to nardila tako-ko bom mela lase primerne za umit,si jih bom našpricala pa mal pustila kakih par minut pa pol še s fenom(ker nej bi na toploti stvar delala sploh)in pol si jih bom oprala in bo to,to!!!! :!:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#50 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 05:54 PM

Rea, pomoje je pa bolje upoštevat navodila in ne spirat če piše da se ne spira ... že vejo kaj pišejo, konec koncev bi oni odgovarjali če bi bilo kaj narobe.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#51 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 December 2005 - 05:59 PM

ja,lej.....zihr ne more bit kej narobe če si peroskid sperš,no!!sj sik tud barvo sperš....peroskid je peroskid pa ni važn a je 3% al pa 6% al pa 12% tko k v barvah....itak pa očitno govoriva o 2 različnih izdelkih...ker moj se je spral,tvoj ne!!!samo problem je,če nič ne piše!!!ker se mi zid,da zdja nazadbje,ko sem gledala v milrju,da ni nič pisalo,sam pošpricajte...mah sj vseen.
sam da sm zvedla,da razmasti wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#52 anna

anna

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 30 December 2005 - 05:43 PM

Ravno prejšnji teden sem kupila Od TIGIJA Chocolate Head intenzivno kuro in je super!!! Lasje se po uporabi izredno lepo svetijo +božanski vonj po čokoladi!
  • 0

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 December 2005 - 08:30 PM

Js sm si hotla to včeraj kupit ko sm bla v frizerskem salonu pa mi je neka ženščina zadnji Chocolade Head pred nosom izmaknila!! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 December 2005 - 09:13 PM

QUOTE(DiLeMa)
Js sm si hotla to včeraj kupit ko sm bla v frizerskem salonu pa mi je neka ženščina zadnji Chocolade Head pred nosom izmaknila!! biggrin.gif

je že vedla zakaj biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 December 2005 - 10:31 PM

Joj, mene pa tako boli lasišče, da bom znorela ... pa dve grdi rdeči rani imam od barvanja. sad.gif Sem si ravnokar oprala lase in potem vmasirala Oatmeal & Honey regenerator tudi na lasišče in je bolš ... ampak še vedno je beda. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 30 December 2005 - 10:33 PM

joj :/ ne vem kaj bi ti predlagala.. te ponavadi vedno boli al je to zarad frizerke?
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 December 2005 - 10:35 PM

Tko me boli kadar si narastek belim ... sej to se zgodi večini folka, ker je pač večji odstotek peroksida in poškoduje lasišče ... kaj čmo, tak pač je. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 30 December 2005 - 10:37 PM

ermm.gif menjaj na crno.tongue.gif ne resno..to ni zdravo ne za kozo,lasisce in korenino lasa,se ziher unici. ermm.gif na rano oz. razdrazeno mesto pomaga baby puder al pa kaj vem..potrpet bo treba boscika ermm.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 December 2005 - 10:42 PM

Ja, sej bom res morala menjat barvo las ... sam bo še treba pošteno premislit. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 30 December 2005 - 10:55 PM

Hm a ti lahko dobro precenis kaj bi cloveku pasalo oz. kaksna barva bi cloveku pristajala?
P.s.: ne vem kako je s tabo ampak 80%slovenk je blondnih.. ce bi bila na tvojem mestu in ce bi mi res temnejsi lasje pasali bi prebarvala na temno.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users