Jump to content


Photo

Pralno/sušilni stroj


  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#41 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 October 2012 - 11:24 AM

Mi ga imamo, ampak ful redko uporabljamo. Kdaj pozimi, ko je res kriza in dežuje par dni zapored, torej se drugje ne da sušit, ali pa če kaj opereš in nujno rabiš takoj za oblečt. To je enkrat na par mesecev.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#42 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15478 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2012 - 11:54 AM

Jaz imam pralno sušilnga in ne vem kaj bi brez njega. Seveda, če se le da, sušim na balkonu, pozimi m pa še kako prav pride. Zdej tistih tabolših cot nikol ne sušim, pride pa noro prav za trenerke, posteljnino, brisače, ne vem ka bi brez. Mi pa opere 8 kg pa 5 suši.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#43

  • Guests

Posted 28 December 2012 - 10:52 AM

Midva imava nov sušilni stroj - zaenkrat sem v njem sušila samo enkrat in sem zadovoljna: nič se ni skrčilo, cunje so mehke, edino vonja nimajo nekega posebnega. Dala sem skupaj vse črne cunje (kavbojke, nogavice, puloverje), vmes je bil tudi oranžen in zelen pulover, ampak sem dala na dnevni program (primeren za bombaž in sintetiko) in mi je vse lepo posušilo v uri in pol, brez kakšnih težav (barvanje, krčenje...).

 

Imava pa tega: 

http://www.ideo.si/a/susilni_stroj_s_toplotno_crpalko_DPU7360X_BEKO 

 

Pomembno nama je bilo, da ima toplotno črpalko, majhno porabo, funkcijo proti mečkanju, dodaten plus pa je, da ima ful programov, vključno s prezračevanjem oblačil. 


  • 0

#44 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 28 December 2012 - 07:31 PM

Jaz imam posebej pralni in posebej sušilni stroj, Sušilec uporabljam skozi celo leto, v njem pa sušim čisto vse, razen modrcov.


  • 0

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 December 2012 - 07:33 PM

Ne opažaš pri kosih, ki jih redno sušiš v sušilcu, tanjšanja? Jaz namreč očitno opazim, predvsem pri posteljninah.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 28 December 2012 - 07:38 PM

da, to pa...pri posteljnini sicer res ne, opažam, pa pri kakih  tanjših majcah.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users