Jump to content


Photo

Umivanje las


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#41 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 27 April 2005 - 09:17 PM

jz tud tko delam,sam se mal bojim,da se ne prehladim čez noč k mam tko mokro glavo?! ermm.gif:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#42 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 April 2005 - 09:17 PM

A ni hudo Kim?! Ne vem zakaj, ampak men jih je res najboljš zvečer umivat. Če se mi kdaj ne izide, pol kr prestavim na drugi dan. Noč ti da svojo moč wink.gif 8)
  • 0

#43 TejaF

TejaF

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 158 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:glasba

Posted 28 April 2005 - 10:35 AM

Očitno nas je veliko, katere si peremo, vsaj 3krat na teden. če pa se počutim tako...tako....grozno, ko imam mastne..kot, da bi vsi vame bulili!! Uporabljam pa loreal, ki mi je na začetku kar pomagal, zdaj pa se je lasišče očitno SPET privadilo in bo treba zamenjat!
Barvanje naj ne bi škodilo lasem, če imaš mastne. Meni je frizerka celo rekla, da se čudi, da ker se barvam, zakaj mam tako mastne, ker barva naj bi izsušila lasišče...
pa preveč tople vode se ne sme uporabljati, ko si pereš lase... smile.gif vse to prakticiram, pa ni ravno zelo vidnega učinka.. sad.gif
  • 0
...:::Najtežje je gledati nekoga, ki ga ljubiš, vendar ljubi drugega:::....

#44 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 April 2005 - 11:26 AM

Hja, ni druge rešitve kot prati. Lasje so taki kot so in težko jih je spremeniti. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#45 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 28 April 2005 - 11:44 AM

Men so pa zej spet kr neki čudni lasje ratal.. Čist so razcofani pa naelektreni k se mi posušijo.. Šele en dan po tem ko si jih umijem zgledajo dobr.. Tko da sploh ne vem več kakšen tip las mam.. In ne vem, za kakšen tip las naj kupujem šampone rolleyes.gif
Pa sm že misla, da sm jih v red spravla, pa so spet taki..

U glavnem, zdej sm kupila od fructisa za suhe in poškodovane lase šampon in balzam, pa bom vidla kakšna bo reakcija mojih laskov rolleyes.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#46 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 April 2005 - 01:41 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Nikita007)
Jaz si tudi lase sušim vsak drugi dan s fenom (drugače bi se mi sušili cel dan + ful bi bili nakodrani), pa mi jih to nič ne uniči. Je tudi dosti odvisno od samega lasu...
Pa tu pa tam si dam eno masko gor od Tigija - kao prav za lase, ki so izpostavljeni toplotni obdelavi :=), nekaj v tem smislu.

Kok pa stane tale maska od tigija? Pa,če ma kdo še šampon od tigija,če mi pove kok je! Pa me zanima še,če je tigi bolš kt pa joico?

Ej, ne vem točno - tam ene 3k, 4k pride... k skos, ko grem k frizerki, mi skup s tem zaračuna, pa nikoli čist točno ne vem. Ko pridem domov, bom pogledala v Tigi knjižico, pa ti točno povem... Sem si pa zadnjič kupila multivitaminski balzam, kateri je še najbolj človeške cene (2k) in je tudi odličen.
Nasploh so pa izdelki od Tigija zelo kvalitetni.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#47 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 April 2005 - 02:24 PM

QUOTE(Nikita007)
QUOTE(rea)
QUOTE(Nikita007)
Jaz si tudi lase sušim vsak drugi dan s fenom (drugače bi se mi sušili cel dan + ful bi bili nakodrani), pa mi jih to nič ne uniči. Je tudi dosti odvisno od samega lasu...
Pa tu pa tam si dam eno masko gor od Tigija - kao prav za lase, ki so izpostavljeni toplotni obdelavi :=), nekaj v tem smislu.

Kok pa stane tale maska od tigija? Pa,če ma kdo še šampon od tigija,če mi pove kok je! Pa me zanima še,če je tigi bolš kt pa joico?

Ej, ne vem točno - tam ene 3k, 4k pride... k skos, ko grem k frizerki, mi skup s tem zaračuna, pa nikoli čist točno ne vem. Ko pridem domov, bom pogledala v Tigi knjižico, pa ti točno povem... Sem si pa zadnjič kupila multivitaminski balzam, kateri je še najbolj človeške cene (2k) in je tudi odličen.
Nasploh so pa izdelki od Tigija zelo kvalitetni.


No,poglej! Drgač pa hvala...! A tale multivitaminski balzam se spere?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#48 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 April 2005 - 02:36 PM

Ta balzam se spere, ja.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#49 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 28 April 2005 - 08:54 PM

QUOTE(mishka)
A ni hudo Kim?! Ne vem zakaj, ampak men jih je res najboljš zvečer umivat. Če se mi kdaj ne izide, pol kr prestavim na drugi dan. Noč ti da svojo moč wink.gif 8)



ma kakšna noč...heheheh to sva midve IPB Image

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#50 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 29 April 2005 - 09:19 AM

Tudi jaz si moram lase umivati na dva dni, saj so se mi začeli mastiti kar precej. Moje mnenje je, da je to zato, ker sem zadnje dni precej pod stresom zaradi zaključevanja 4. letnika in bližajoče se mature. Verjetno tudi stres vpliva na izločanje loja?
  • 0

#51 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 April 2005 - 07:22 PM

rea,

ta zadevščina (od Catwalk -Tigi) se imenuje Oatemeal&Honey Conditioner/negovalni regenerator iz meda in ovsenih kosmičev. Pomaga pozdraviti kemično obdelane in poškodovane lase. Vsebuje sojine in pšenične proteine, ki lasem povrnejo vlago in jim povečajo sijaj. Primeren za vse tipe las.

Cena: 3.950 sit.



Prosim.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#52 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 29 April 2005 - 07:57 PM

A tale TIGI se dobi samo pri frizerju? Moja frizerka ima samo od Schwarzkopf-a in se mi zdi kar draga zadeva.
Koliko časa pa ti traja regenerator iz meda od tigi-ja?
Še eno vprašanje imam: priporočajte mi en res dober ma RES DOBER šampon proti prhljaju. Zdaj imam Nivea, ma ko ga neham uporabljat spet dobim prhljaj.

Hvala.
  • 0

#53 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 April 2005 - 08:41 PM

Ja. Tigi izdelki se dobijo samo v frizerskih salonih. Zdaj nekje jih pač držijo, nekje pač ne. Je pa tudi to kar drag šport. A vreden svojega denarja.
Ta regenerator sem imela jaz ful dolgo, ene 4 mesece... ker si ga nisem skos dajala na lase (če si kupim kakšno takšno drago zadevo, jo probam čimdlje imeti + frizerka mi je rekla, da ni ravno za vsakodnevno uporabo). Zgolj tu pa tam. Za ostalo sem imela multivitaminski balzam od Tigija (pa občasno kakšna maska in to).

Res dober šampon proti prhljaju imata (tako sem vsaj slišala od zadovoljnih uporabnikov in bivših imetnikov prhljaja) Guhl in Vichy.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#54 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 April 2005 - 10:07 PM

QUOTE(tinca)
priporočajte mi en res dober ma RES DOBER šampon proti prhljaju.
Hvala.


oj! pejt v lekarno in kupi ORONAZOL šampon,ki je proti prhljaju-zares učinkovit in nežen in ....učinkovit,no;)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#55 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 April 2005 - 10:08 PM

QUOTE(Nikita007)
rea,

ta zadevščina (od Catwalk -Tigi) se imenuje Oatemeal&Honey Conditioner/negovalni regenerator iz meda in ovsenih kosmičev. Pomaga pozdraviti kemično obdelane in poškodovane lase. Vsebuje sojine in pšenične proteine, ki lasem povrnejo vlago in jim povečajo sijaj. Primeren za vse tipe las.

Cena: 3.950 sit.



Prosim.


Hvala!!!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#56 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 April 2005 - 07:36 AM

Oronazol ni ravno pretirano nežen... pomaga pa. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#57 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 30 April 2005 - 12:10 PM

QUOTE(sonchika)
Oronazol ni ravno pretirano nežen... pomaga pa. smile.gif

A ni? No,potem je pa tak kot vsi drugi šamponi,s tem,da pa res pomaga!!!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#58 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 30 April 2005 - 03:11 PM

Hvala punce.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users