Jump to content


Photo

barvanje las s kano


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#41 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 26 January 2007 - 07:57 PM

haha res? pa tolkokrat sem prebrala in nisem opazla biggrin.gif
no pobarvala me je hevea in to na mastne. kana je ful drekasta in vse je kapljalo po tleh in smrdelo po kuhani cikorji biggrin.gif je pa res ful packanja, hevea je že naznanla naj me drugič kdo drug barva...
barva je ratala rjava, malo preveč dolgočasnega odtenka za moj okus, ampak bo že. naslednjič mogoče sprobam kostanjevo, upam, da bo živahnejša. Sprva so se mi zdeli ful presušeni, po nanosu ogromnih količin maske pa so v normalnem stanju.
Lasje pa ogabno smrdijo, fantu dajejo po semenarni, meni po smradu sad.gif kakšna ideja kako odpravit težavo?
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#42 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 26 January 2007 - 08:43 PM

po nekaj pranjih bo vonj izginil smile.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#43 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 26 January 2007 - 10:42 PM

jz mam od guhl-a barvne balzame s kano......tko da si mal osvežim barvo....prav v barvanje s kano se pa ne bi spuščala....
  • 0
...Before you meet the handsome prince, you have to kiss a lot of toads...

#44 patka

patka

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:še nisi bila

Posted 30 January 2007 - 09:18 AM

OK.Sem nova na tem foromu in sem morala nekaj dodat na to temo. Jaz se barvam s kano SAMA. Res je packarija ampak se splača. Za kano sem se odločila ker želim imet LEPE dolge lase in po mojih izkušnjah so mi jih vse kemične barve lase poškodovale. Barvam se že 3 mesece im moram rečt, da je razlika očitna-rezultat je res dober. Je pa res da je potrebno lase pred barvanjem s kano na to preirravit, drugače barva ne prime tako dobro. thumbup.gif
  • 0
[b]




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users