Jump to content


Photo

Kako priti nazaj na blont lase


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#41 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 05:23 PM

ii wedno sm nekaj takega iskala... jaz si bom tud to nabawla smile.gif w torek bo mojeee biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#42 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 10 June 2006 - 07:59 PM

QUOTE(*Tia*)
uu kul....prvič ko grem v drogerijo si jih bom nabavla...am..kako se jim že reče?? oops.gif


NaturActive Fiale Rinforzanti
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#43 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 June 2006 - 09:39 PM

cedevita kak dolgo jih že ti uporabjaš?
  • 0
Memento mori.

#44 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 11 June 2006 - 09:27 AM

QUOTE(Claudija)
cedevita kak dolgo jih že ti uporabjaš?



ja Claudija jst sm tut msilla to prašat...pa si me prehitela ermm.gif
  • 0

#45 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 11 June 2006 - 10:48 AM

Jaz sem po prvi uporabi prenehala, ker sem tak lena, da se mi ne da vztrajati rolleyes.gif . Morala bi porabiti najmanj 3 stekleničke(prodajalkina izjava), ampak očitno je bila že 1 dovolj.
V bistvu pa se uporablja tako, da se tekočina razmaže po lasišču in se masira. Zlije se vsa steklenička, ker je majhna kot za eterično olje. In potem se čez nekaj časa, naprimer 2 tedna ponovi isto.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#46 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 11 June 2006 - 11:45 AM

QUOTE(cedevita)
Jaz sem po prvi uporabi prenehala, ker sem tak lena, da se mi ne da vztrajati rolleyes.gif . Morala bi porabiti najmanj 3 stekleničke(prodajalkina izjava), ampak očitno je bila že 1 dovolj.  
V bistvu pa se uporablja tako, da se tekočina razmaže po lasišču in se masira. Zlije se vsa steklenička, ker je majhna kot za eterično olje. In potem se čez nekaj časa, naprimer 2 tedna ponovi isto.


Torej naj bi ta kura trajala cca. 6 tednov. A ti si pa že po prvi steklenički opazila razliko? A so lasje bli bol zdravi, so hitreje zrasl a kako?
  • 0
Memento mori.

#47 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 11 June 2006 - 12:07 PM

V krajšem času zrasejo. Lasje se ne lomijo več tako pa ne cepijo.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#48 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 11 June 2006 - 12:54 PM

Aha fajn to si bom nabavla pa še za frufru mi je fajn da bo hitrej nazai zraslo.smile.gif
  • 0
Memento mori.

#49 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 13 June 2006 - 08:12 PM

Kok pa stane? se dobi v mullerju?
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#50 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 04 August 2006 - 12:36 PM

Ena je menda 500 tolarjev.

Bom šla js tut to probat. Zgubit nimam kj. Men res po polžje počas rastejo. V glavnem- stekleničke, prihajam! biggrin.gif
  • 0
Beauty is only skin deep.

#51 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 August 2006 - 09:56 AM

Ok, pa jst sem to iskala že po Millerju, DM-u in še v neki štacuni z bolj naravnimi stvarmi in niso imeli nič podobnega ermm.gif:
Šla sem iskat celo prek neta, vtipkala ime in kaj mi je vrglo ven? Nek šampon za pasjo dlako :!: ermm.gif: Upam, da tele kapljice niso za pse biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#52 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 05 August 2006 - 01:12 PM

Hi hi, šampon za pasjo dlako laugh.gif

Nimajo v DM-u? Hmmm... ermm.gif Jaz sem pa lih tja nameravala it pogledat. Cedevita, lahko prosim poveš kje se to kupi?
  • 0
Beauty is only skin deep.

#53 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 10:33 AM

ej jest pa sm se učeri pobarvala kao na temno rjavo pa je skor črna pršla! sad.gif a se pozna če se ene trikrat čez s srednje rjavo pobarvam?
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 10:35 AM

Temno rjava pride na laseh vedno skoraj črna. Če bi želela bit lepa toplo rjava, bi morala vzet en srednje rjav odtenek.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 10:38 AM

ja sm dojela sad.gif jest sm pa misnla da bo tko lepo pršlo sad.gif no a bi se pol poznal če bi se še ene trikrat čez s svetlejšo pobarvala?
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 11:02 AM

L'Oreal Feria ma ene posebne rjave odtenke, ki imajo notr osvetljevalec in posvetlijo za nekaj tonov ... kupi si tisto svetlo rjavo, bo zihr prjelo.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 11:09 AM

tenks bom si kupla biggrin.gif hvala bogu! sam da naujo lase preveč uničene k si jih bom tokrat barval ermm.gif a to kr prvič prime?
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2006 - 11:10 AM

ŠRČK, daj potem po barvanju na lase kakšen dober regenerator (pa sej dobiš zraven barve) in ga na debelo nanesi, pa pusti učinkovat ene pol ure ... da lasje spet k sebi pridejo. Ja, ta barva bi morala zagrabit. Mislim, da je to iz kolekcije Flash Browns.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 ŠRČK

ŠRČK

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts
  • Location:oKoLiCa kRaNjA

Posted 28 August 2006 - 11:40 AM

ok bom upoštevala tvoj nasvet smile.gif pol si pa itq kupš kšno kolekcijo za barvane lase
  • 0
če gre kdo na sred. tur. šolo u radovlco alpa kerga pozna k gre ke nej me upiše na msnju!

#60 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 28 August 2006 - 11:41 AM

Obstaja tut Blond Spray, ki ti posvetli trenuten odtenek las. Maš tri vrste - močen, srednje močen, blagi. Kupi se ga pa v Milerju.

Js sicer nimam pobarvanih las, tko da ne vem kko to učinkuje na pobarvane lase, sam izpade pa zelo lepo in naravno. Poglej, mogoče ti pa ustreza.
  • 0
Beauty is only skin deep.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users