Jump to content


Photo

kako z ZELO mastnimi lasmi


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#41 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 13 June 2006 - 05:27 PM

Tud js sm bla vsa prestrašena in sm se z vsemi štirimi branla pramenov, ampak zdej pa sploh ni tko hudo, ker mam le nekaj malo tankih pramenčkov, si dam gor pa kako dobro masko, pa pol na koncu še kaj vlažilnega, ki se ne izpira...Pa strič se grem vsak 2mesec konice, tko da gre...
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#42 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 17 June 2006 - 02:31 PM

Tile od oriflma šampon bele koprive, breze, rmana je nežen in je tudi za vsakodnevno uporabo. Primeren je za mastne lase.
  • 0

#43 Zazi

Zazi

    sramežljivec

  • Člani
  • 79 posts

Posted 09 August 2006 - 12:01 PM

ej petra, tale nasvet za redno umivanje se mi zdi pa bolj tako-tako. glej, ker bolj ko ti umivas, bolj odstranjujes loj in vec ga nastaja. ves kako bi jst? nekaj dni bi zdrzala brez umivanja, recimo kdaj ko ti ni treba se prevec kazat al pa mas lahko copek al pa figo. recimo ce si zle peres vsake dva dni, si naslednic oper tretji dan, naslednic cetrti.... bos vidla, mogoce ti bo fajn. mela sm sosolca, k sm mu to svetovala in mu je fajn ratalo!
  • 0

#44 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 09 August 2006 - 04:17 PM

Meni ni, pa sem si tri mesece prala lase le enkrat na teden (da ne rečem, kako mi jih je spletanje v čop uničilo).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#45 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 August 2006 - 08:46 AM

Sej velik folka ma s tem bleme. Jst tud tko počnem- prva 2 dni spusščeni lasje, tretji dan čop oz. kaj takega.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#46 spelca

spelca

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts

Posted 10 August 2006 - 08:54 AM

jst sem si zdej kupila od loreala energie balzam, pa vam bom povedala kaksen je. Vceraj sem si oprala lase, zdej pa čakam...
Drugače si pa umivam lase z Vichijem za prhljaj in baby samponom.
  • 0

#47 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 11 August 2006 - 08:03 AM

Je katera ugotovila kater šampon je dejansko uspešen pri zmanjševanju delovanja lojnic? Je treba spremeniti prehrano? Mi grejo že res na živce moji tanki, mastni in še malo prhlajasti lasje.... rolleyes.gif
  • 0

#48 angel_girl

angel_girl

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Location:Primorska

Posted 15 August 2006 - 02:30 PM

QUOTE(spelca)
jst sem si zdej kupila od loreala energie balzam, pa vam bom povedala kaksen je. Vceraj sem si oprala lase, zdej pa čakam...
Drugače si pa umivam lase z Vichijem za prhljaj in baby samponom.


kako si pa zadovoljna z loeralovim energie balzamom??

QUOTE(Anja88)
Je katera ugotovila kater šampon je dejansko uspešen pri zmanjševanju delovanja lojnic? Je treba spremeniti prehrano? Mi grejo že res na živce moji tanki, mastni in še malo prhlajasti lasje.... rolleyes.gif


Moje mnenje je da se dost ne da pomagat proti temu samo ublažit...pa zdravo prehranjevanje baje d pomaga k boljšim lasem...vendar o tem jst ne vem nč, zto k se ne zelo zdravo prehranjujem in ti ne morm nč povedt oops.gif so pa suhi šamponi tud zlo vredu, jih moja mami uporablja in ji dost zdrži do 2-3 dni, če si z šamponi pa samo 1 dan... sam niso priporočljivi (to sm tuki prebrala, baje bl če res ni druge pa nimaš časa jih oprat)
kolkrt na teden si jih pa pereš?

sej jst mam tud take probleme, prvi dan so super, drugi dan ok - še spremenljivi, tretji pa je že treba kaki čop al pa špangice pa kej tko d ni tolk vidt...drgač pa si jih umivam 2x tedensko, če grem ven, v kaki bar pa to in mi pol smrdijo zrd čikov pa 3x...odvisno... je pa res d ko sm se barvala mi je bilo manj vidt da so mastni, kot zdaj ko sm si pustila naravne...
  • 0

#49 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 16 August 2006 - 09:04 AM

Perem si jih vsak drug dan. Če mam kak fraj dan, da se ne kažem v mestu...pa celo na 3, 4 dni.

Zdrava prehrana? Malo maščob-to drži, ampak sldkarij pa požrem in mleka...Pa tistih sladkih kosmičev, to verjetno ni zdravo. Bom malo pazla pri hrani, pa da vidim če se bo čez mesec, dva kaj poznalo.

Bom pa vzela en otroški šampon zdaj, da se mi lasišče spočije. Menda je to priporočljivo, če si jih pogosto umivaš.
  • 0

#50 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 16 August 2006 - 10:35 AM

Pomoje ni šampona ki bi uravnaval delovanje lojnic, ker se to dogaja v telesu-povečaj vnos vitaminov, predvsem B skupine, pa selen in cink sta baje tudi učinkovita v malo večjih odmerkih.
V dm je en šampon od neutrogene prav za masne lase in vsebuje salicilno kislino, nevem kako se točno imenuje, saj ne moreš sfalit ker je samo eden od neutrogene pa gor piše nek T.
  • 0

#51 spelca

spelca

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts

Posted 16 August 2006 - 11:28 AM

vam moram povedat da sem kar zadovoljna z balyamom od loreala. Ydej mi ydryijo sigurno 2 do 3 dni vec!!
  • 0

#52 angel_girl

angel_girl

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 August 2006 - 01:00 PM

a zaradi balzama ti toliko zdrži? koliko časa pa ti je prej? kak šampon pa uporabljaš? pa kaj balzam si naneseš do polovice lasišča, če maš glavo obrnjeno navzdol? koliko pa stane pa lorealov balzam?

Anja88 sej jst tud če se ne kažm oz. ne grem ven, pa ne pričakujem kakih obiskov, si perem tud mal manj pogosto...odvisno, sej si daš v čop pa so vredi...konjski al kaj je že, pa tudi če imam sveže umite ni šans d mi lepo stoji in mi vse štrli ven pa naj si dam lak gor al karkoli ne pomaga, medtem ko pa imam malo mastne pa je vse stoji kot bi moralo...vsej nekaj smile.gif
  • 0

#53 spelca

spelca

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts

Posted 16 August 2006 - 05:45 PM

za sampon sem ze povedala katerga uporabljam, Vichy ali pa Baby sampon. Men se zdi da mi dalj zdrzi, sam ce mam pa lase v copu se mi prej zmastijo.
  • 0

#54 angel_girl

angel_girl

    sramežljivec

  • Člani
  • 91 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 August 2006 - 10:35 AM

se opravičujem, sej spregledala...se zgodi rolleyes.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users