Jump to content


Photo

Zgodovina frizur


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 28 August 2006 - 02:56 PM

Do 4 razreda OŠ sm mela lepo douge laske nekje do srede hrbta temno rjave barve(moja nravna), pa vedno ko sm prišla od frizerja sm mela vpletem v lase kakšem čopek umetnih las različnih barv.. No pol u četrtem so me postrigli prow na kratko....in mi nardili 2 blod pramena, vsakega na eni strani glave. Do osmega razreda sm mela potem pramene useh mogočih barv na glavi. V osmem sm se pobarvala na oranžno(ozirama tako.....kot majo kkšni ljudje naravno). Na začetku 1. letnika na črno, zdej(grem u 2.) pa sm med temno in svetlo rjavo in sm odločema, da bom nekoč, ko mi rata blondinka.
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#42 *sarca*

*sarca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1149 posts

Posted 30 August 2006 - 07:44 AM

IPB Image
jaz sem pa kar še svojo sliko prilepla... biggrin.gif
evo...moji lasje u 4 razredu biggrin.gif
  • 0
Nasmeh prinaša veliko pozitivne energije - ne hranite ga v dnu duše - nosite ga na obrazu.

#43 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19765 posts

Posted 30 August 2006 - 01:07 PM

kot mjhna sm mela do ene petga leta prave svedraste kodrčke, potem so se mi laski u prvem razredu nekak zravnal, sm mela sam mal zavihane na konc, u drugm razredu sm si šla delat blond pramena (uibrr grozn, sam ok, tkrt sm si to ful želela), mela še zdej dokaj ravne lase, sam grozno volumnaste, pa mogoče mal suhe ermm.gif , v ene 4. razredu pa sm si lase pustila kot so, nism jih česala in so bli full skodrani, u petm sm si jih likala in s tem kr poškodvala, u sedmm sm s likanjem nehala in jih spet pustila skravžlane, s tem da sm jih potem še mal bl negvala in so se mi lepo u red spravl ...take mam še zdej biggrin.gif
  • 0

#44 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 02:54 PM

No moja zgodovina je pa takšna:

Ko sm bla majhna tko 1. razred pa do 3. sm mela skoz neke kratke čupe...vse možne...pol sm si pa v 4. razredu ful začela lase puščat tko, da sm mela pol skoz nekje do ramen dolge...včasih naravnost postrižene, včasih resast. Pa svojo naravno barvo - rjavo. Pol sm si pa konc 8.razreda za valeto umisla blond pramene in se mi je ful dopadl...in pol sm jih dajala zmeri več in zmeri več in sm zdj čist blond. Spodi mam pa črno pobarvane..pa zdj mam tud daljše tko kar dost čez ramena in sm se odločila, da si jih še dalše pustim. Zaenx mi je blond ql barva, sam me pa ful mika črna...tko, da v prihodnosti bi se znal narest, da grem čist na črno. smile.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#45 veselasmrketa

veselasmrketa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 168 posts

Posted 12 September 2006 - 10:56 PM

ko sem bila še majhna sem imela do šestega leta lase dolge do sredine hrbta in blont,vem da so enkrat mene in mojga brata ostrigli na isto dolžino,in vsi so mislili da sva dvojčka smile.gif pri šestih letih so mi lasje porjaveli in drugič v svojem življenju sem si jih postrigla pri 9ih leti,pa pri 10ih letih čisto na kratko(bila sem grozna) in vsakič so lasje zrasli,potem sem si jih pri 12ih postrigla na gobco(spet grozna)in pri 14 letih pa samo do ramen,potem sem si jih pri 16ih letih znova postrigla lasje(2-3cm dolge)lasje so štrleli na vse strani in sem si jih mogla z enim gelom mazat da ni blo tko hudo,sebi pa si sploh nisem bla taka všeč,do 17.ga leta sem si jih tako sama sproti krajšala da so bli skoz kratki potem pa sem si pustila dolge do 21 leta,in danes spet skrajšala do ramen,barve nisem nikoli mela na glavi,bi pa z veseljem kdaj kaj probala,sicer pa so moji lasje tanki in gosti tko da kratke frizurce je treba nekako uredit s kakšnim čopom ali sponko
  • 0

#46 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25757 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2006 - 06:12 AM

Kot mejhna sem mela dolge laske ampak so bli fuuul tanki pa fuuul redki. Potem sem v OŠ nosila neki podobnega "pažu", v 5 razerdu sem si začela puščat lase in jih take nosila do 7. razreda (malo čez ramena), potem sem se postrigla resasto in je bil čisti obup, zato so se moji lasje skrajšal. v 8. razredu se je frizerka zastrigla, zato sem mela neki časa 2cm dolge lase (katastrofa). Potem sem si pa lase puščala. V 1. letniku SŠ sem mela trajno (don't know what I was thinking...). Dolge lase sem imela do letos (do sredine hrbta). Zdej jih mam mal krajše kot do ramen pa zlikane.

Še barve -
naravno svetlo rjave --> blont prameni --> vedno bolj blont prameni --> malo manj blont prameni --> baker prameni (major kiks) --> trobarvni rjavi prameni --> svetli prameni --> rjava barva zelo podobna moji naravni --> rjava barva identična moji naravni (tako da se zdej že pol leta nisem barvala pa se sploh ne opazi).
  • 0

#47 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 13 September 2006 - 07:51 AM

ko sem bila mala sem bila blond,v vrtcu sem imela kratke lase in frufru
z leti sem bila vedno bolj temna,zdaj je moja naravna barva temno rjava
v oš imela vedno dolge lase naravne temno rjave barve
v 1 letniku7 pobarvala na rdeče rolleyes.gif ,potem vijola-črno rolleyes.gif
vedno pa so bli dolgi
v 3 letniku sem si dala blond pramene in to je blo to biggrin.gif čez čas sem si vse pobarvala na belo(dolgi so pa vedno)
do zdaj sem imela podaljške, pred mesecem sem jih odstranila,po morju jih zopet nameravam podaljšat biggrin.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users