Jump to content


Photo

"Osvajanje" v že utrjenih razmerjih


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#41 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 27 February 2007 - 11:40 PM


Jaz sem zelela ponazorit razliko, ki obstoja med pari ki se videvajo every now and then in med tistimi, ki zivijo skupaj in se gledajo 24/7.

Nocem rutine -opravicevat- kot ti temu pravis s skupnim zivljenjem, ampak je pac tako, da smo vsi vrzeni v neko vsakodnevno rutino. Par ima cez dan vsak svoje obveznosti in se pogosto vidita samo se zvecer pred spanjem. In evo spet rutine...

Izpostavljam skupno bivanje, ker se mi zdi da se takrat v zvezi mnogokrat pojavi navelicanost, samoumevna navzocnost partnerja, monotonost=rutina. Skatka marsikaj se spremeni, ker biti skupaj se je treba nauciti... od prej ko je vsak zase lahko dosti bolj carefree, samosvoj...pa dobro, to je ze druga debata.

Veliko verjetneje se mi zdi, da tu prej zapademo v rutino...lahko ze prej, ja...a roko na srce ne poznam nobenega para, ki bi mu ze zmenek predstavljal neko obvezo...bog pomagaj nocem niti vedet kako se ta revez pocuti. Ma kaki revez, glupac...kaj sploh dela pol v zvezi?!! Zmenki so veselje, metuljcki, radost, pricakovanje!


  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#42 Schpella

Schpella

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts

Posted 28 February 2007 - 03:09 PM

Pri nama eno vrsto rutine določajo najine mnoge, mnoge, premnoge obveznosti, ki seveda zahtevajo čas.
Po eni strani je to grozno, ker se ne vidiva toliko, kot bi se lahko, po drugi strani se mi pa tudi ne zdi čisto prav, da se dva zaradi zveze odpovesta vsemu kar sta počela prej. Tako oba še vedno počneva 87436 stvari in uživava v trenutkih, ki nama ostanejo. Seveda je lahko kateri od naju ravno v tem prostem trenutku zelo nerazpoložen, utrujen, morast, celo zlobno razpoložen, ampak če nameravava živet skupaj, se morava navadit da ne bova vedno en za drugega vsa vesela itd. Še vedno pa se ob malce več časa rada upedenam zanj, ponavadi tako da se na zunaj nič ne vidi in mora bit še malo tiho ko ernkrat to odkrije (npr., da med družinsko večerjo slučajno zatipa da sem v samostoječih nogavicah in da mi iz torbice gleda lonček Nutelle... uff w00t2.gif z reakcijo mora pa seveda še malo počakat)...
  • 0
Takle mamo.

#43 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 28 February 2007 - 10:16 PM

QUOTE(Schpella @ 28. 2. 2007 - 17:09) View Post

Še vedno pa se ob malce več časa rada upedenam zanj, ponavadi tako da se na zunaj nič ne vidi in mora bit še malo tiho ko ernkrat to odkrije (npr., da med družinsko večerjo slučajno zatipa da sem v samostoječih nogavicah in da mi iz torbice gleda lonček Nutelle... uff w00t2.gif z reakcijo mora pa seveda še malo počakat)...

Ti si pa zleht, stara. Odpiljeno tole jaa... ampak ja, to so tisti pravi momenti ki zacinijo vse skupaj in odpravijo rutino. whip.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2007 - 10:38 PM

Js ga pa rada začnem mal grabit ob neprimernih trenutkih, to mi je ful fino. laugh.gif Ne tko, da kdo vidi, ampak čist diskretno, da ga ful zrajcam (in še sebe zraven, ko začnem razmišljat o zadevi tongue.gif) in me fantič pol tak navihano in malce jezno gleda, češ boš že vidla smrkla, ko te dobim na samem. twisted.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2007 - 10:41 PM



Pri meni je isto, kar je zgoraj DiLeMa napisala. =) Meni je to ful dobro počet, ker rata prav čuden in nemiren, haha. Edino med vožnjo mam pa prepovedano ga kaj vzemirjat. =)
Pa enkrat sem tedanjemu fantu začela ful božat njegovega Johnsona pod mizo (čez hlače, seveda, haha) v enem lokalu. Revež je čez nekaj cajta samo na skret letel. Tega naum nikoli pozabla. IPB Image



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 February 2007 - 10:52 PM

QUOTE(Jenna @ 26. 2. 2007 - 15:37) View Post
Sicer je pa tudi malo južne krvi v meni... ampak res malo. twisted.gif



vedla sm!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2007 - 10:53 PM



To vzamem kot kompliment. twisted.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users