Jump to content


Photo

razcepljen las!!!


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#41 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 November 2005 - 11:39 AM

ufff js pa skarje blink.gif bom sla raj k frizerju pa mu zagrozila, da ce nebo odstrigu res sam konic, mu nebom placala tongue.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#42 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 06 November 2005 - 12:32 PM

QUOTE(*pikica*)
ufff js pa skarje blink.gif bom sla raj k frizerju pa mu zagrozila, da ce nebo odstrigu res sam konic, mu nebom placala tongue.gif


hahaha...ful dobr!mas prov pa mu ni treba placat biggrin.gif
  • 0

#43 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 25 November 2005 - 12:07 PM

Imam eno vprasanje.Kako najboljse zascititi lasje pred mrazom(pred unicenjem)?S cim?
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#44 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 25 November 2005 - 12:27 PM

nanesi si malo olivnega olja na konice in celotne lase (ampak res malo , splog ce imas tanke lase) prav tako ti priporocam da si na primer po samponiranju das gor masko iz olivnega olja....ful pomaga
  • 0

#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 12:30 PM

Če so lasje že razcepljeni, jim nič več ne pomaga ker se ne bodo 'zarasli' nazaj. Lahko jih edino zlepiš s kakšnim silikonom, ampak to je samo začasno ... edina prava rešitev je samo striženje uničenih konic, da preprečimo nadaljno cepljenje, kot so že pred mano napisale punce.

Drugače je pa najboljša preventiva, meni se skoraj nič ne cepijo konice, ampak vedno po pranju na vlažne lase nanesem preparat za konice. Včasih sem imela Klasov silikon, zdej imam pa Gliss Kur Hair Repair negovalni fluid, ki preprečuje cepljenje konic in je res fenomenalen ... imaš potem ful gladke in svetleče konice.

QUOTE(Sephora)
jst si jih likam 2x na mesec, pa farbam 1x na 2 mesca- pa mam ful močne lase in lahk delaš z nimi skor kar češ, pa se še bojim za njih


Kok ti rata, da se barvaš samo enkrat na dva meseca? Jst ne vem a men lasje mutirajo al kaj, ker men tako hitro rastejo, da imam v enem mesecu 2 cm narastka, sm si šla prav merit ... in če si ne pobarvam enkrat na mesec lase, zgleda ful grdo ker je narastek že ogromen. rolleyes.gif

Sicer pa ... sama si barvam lase torej enkrat mesečno, pa še to na blond (peroksid ermm.gif ) in si jih tudi enkrat tedensko likam in lahko rečem samo to, da se da z ustrezno nego naredit ogromno. Kvalitetna maska po vsakem pranju, razni serumi za konice in balzami, ki se ne spirajo, lasem ful povrnejo vse kar izgubijo z barvanjem in likanjem.

Jaz se že 7 let barvam na blond, redno enkrat mesečno, lase si tudi že par let likam in odkar zanje res temeljito skrbim, so dobili nazaj tisto mehkobo in lesk, ki so ga imeli včasih.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 12:48 PM

dilema, za kok časa pa maš 1 barvp?Itak si barvaš smao 2cm narastka,tko,da jo kr maš neki časa,ne?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 12:50 PM

Jaz rabim za barvanje narastka dve barvi naenkrat ker mam ful goste lase in mi ena nikakor ni dovolj (mogoče mam pa ful nenormalno ogromno glavo biggrin.gif) pa si barvam samo narastek in na koncu zadnjih 10 minut minimalno še po dolžini.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 November 2005 - 12:54 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jaz rabim za barvanje narastka dve barvi naenkrat ker mam ful goste lase in mi ena nikakor ni dovolj (mogoče mam pa ful nenormalno ogromno glavo biggrin.gif) pa si barvam samo narastek in na koncu zadnjih 10 minut minimalno še po dolžini.
biggrin.gif
uf,jz sm pa misnla da maš eno barvo za 3,4krat pa da pač sprot mešaš peroksid&barvo biggrin.gif
ti pa 2 celi barvi smao za narastek?Sj ne vem,no! laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 November 2005 - 12:58 PM

Ne vem kako to, da rabim tolk barve, Rea ... ampak tudi ko se grem v salon barvat mi vedno reče frizerka da mi bo morala barvo mešat kr v sodu, da bo dost. biggrin.gif Ravno včeraj sem si barvala narastek in sem porabila dve barvi, ker sem si še po dolžini pobarvala, ampak to čisto minimalno (sem mela že mal bledo barvo) pa sploh nimam dolgih las ... malenkost čez rame. Sicer sem imela pa vedno zelo goste lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 27 November 2005 - 05:09 PM

hehe, 2 barvi, kaj boste pa rekle, jaz jih porabim 5 biggrin.gif oops.gif
  • 0

#51 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2005 - 05:15 PM

a ste že kej vidle ta pantene??

http://www.pantene.c...rescue/mini.jsp
  • 0

#52 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 27 November 2005 - 05:25 PM

a ni biu ta že lansko zimo? Če je isti sem ga jst že probala. Kao prot naelenktrenim pa poškodvanim lasem. Men full ni biu ušeč. Nč ni pomagu prot naelektrenosti las pa še hitr so se mi zmastil lasje, pa drgač nimam preveč mastnih. So drugi šamponi velik bolši!
  • 0

#53 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 27 November 2005 - 05:28 PM

ej ne vem, jst sm prej reklamo vidla, nism ga še sprobala nikol.
  • 0

#54 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 November 2005 - 06:00 PM

js mam balzam pa sampon pa sta mi ful uredu kokr vse iz pantene pro-v kolekcije wink.gif balzam je super! smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#55 tejcaa

tejcaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:Kranj
  • Interests:Filmi, muska,...

Posted 27 November 2005 - 09:21 PM

jao jst mam pa en nujn uprasane.
moji lasje so cist rascepljeni, pa jih dost pogosto strizem, pa take cudne reliefne oblike so...
skratka cist so uniceni pa suhi...
me pa zanima c obstaja kksna domaca kura za ta stanje mal izbolsat oz. ce v drogerijah prodajajo kej tazga kt bi to cist popravl.....
aja pa mam skodrane pa crno pobarvane srednje douge lase..

hvalci.
Lp.
  • 0
Save water, drink beer...

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2005 - 09:39 PM

QUOTE(tejcaa)

me pa zanima c obstaja kksna domaca kura za ta stanje mal izbolsat


Kar se tiče domače kure, sem ravno zadnjič brala en dober članek na temo nege lase (na žalost se ne spomnim kje) in je blo napisano da mnogi sicer lahko verjamejo v 100% naravne preparate, narejene iz domačih sestavin, ampak da nikoli niso tako kvalitetni kot tisti trgovinski, s čimer se sama popolnoma strinjam. Sem že parkrat poskusila doma narejeno masko iz olivnega olja in jo tudi pustila celo noč na laseh, pa še vedno niso bili tako mehki kot so po 30-minutni uporabi Fructisove maske.

Sama ti lahko predlagam nekaj res dobrih proizvodov za poškodovane barvane lase, pa upam da ti bodo pomagali ... meni zelo.

- Avon Planet Spa maska z olivnim oljem
- Fructis maska za zelo suhe in poškodovane lase
- Gliss Kur fluid za razcepljene konice

Meni te tri zadeve res zelo pomagajo, pa si že 7 let redno belim lase. Aja pa nikoli si las ne spiraj/umivaj z vročo vodo ker izsušuje lase ... vedno le s hladno ali mlačno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 November 2005 - 09:43 PM

QUOTE(Chandra)
hehe, 2 barvi, kaj boste pa rekle, jaz jih porabim 5 biggrin.gif oops.gif


Pet barv porabiš samo za barvanje narastka? To se mi zdi pa skrajno nemogoče ... are you sure? biggrin.gif

Pa tudi zanima me če se ti potem splača denarno, da se barvaš doma ... ker daš potem itak za 1-kratno barvanje ene 10k (če je ena barva okoli 2k).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 19 December 2005 - 04:01 PM

Nocem odpirat novo temo k rabim samo par odgovorov glede las.Ta tedn si jih grem strict ter malce pobarva(plamena).Zanimajo me cene teh storitev.Koliko bi me pribljizno prislo?Ce mi rece okol 6-7k me bo kap trofla zato si zelim da me sprva na to pripravite ce lahko oops.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 December 2005 - 04:32 PM

Lala, cene teh storitev so zelo, ampak res zelo odvisne od tega, v kateri salon greš. Ti dam primer ... večino časa sem sama hodila v en salon, kjer sem bila res izredno zadovoljna in sem dala za barvanje narastka in striženje konic okoli 5.000 tolarjev, kar je dokaj ugodno. Sem bila pa enkrat iz čiste radovednosti v enem drugem salonu in sem dala za isto zadevo skoraj 10 tisočakov.

Pomoje je tko, no ... prameni po celi glavi niti niso poceni in če si boš potem še ostrigla konice, te bo pomoje kar prišlo ene 6k. Če želiš pa kakšno posebno striženje, bo pa cena seveda višja. Sicer se lahko pa prej pri frizerjih malo pozanimaš o cenah.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 19 December 2005 - 06:51 PM

rolleyes.gif denar nima dobene vrednosti vec dandanes c c c...
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users