Jump to content


Photo

Trebusne misice


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#41 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2005 - 04:37 PM

QUOTE(tinca)
Dilema a se ti že kaj pozna na obsegu?


Tinca ... jaz sem vadila redno vsak dan po 100 trebušnjakov na najtežji stopnji in po enem mesecu je efekt vsekakor bil viden ... sploh pri meni ker prej nisem nikoli nič takega delala. Nisem si merila obsega tako da ti konkretno ne morem rečt, sem pa vsekakor imela trebuh bolj suh, predvsem pa dosti bolj čvrst.

Zdej že ene dva meseca ne delam (se moram spet spravit k stvari) ampak je trebuh še vseeno trd, ravno zadnjič me je kolega v šali nekaj pretipaval in kar naenkrat reče 'wooooow ti pa maš trde trebušne mišice'. biggrin.gif Sicer se nič ne vidi (to niti neb hotla ker mi zadeva pri ženskam ni všeč) se pa vsekakor čuti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#42 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2005 - 06:31 PM

QUOTE(tinca)

......zakaj ne sajk? Kaj se tebi zdi tako slabega na tem? Resno vprašam, zakaj se ti ne zdi v redu, a zato ker je fitnes naprava iz Top shop-a, ali zato ker se ti zdi, da je denar vržen proč......ali kaj?

Oboje, dejstvo da je iz top shopa pa še prav posebej ... ko si pri tem, kupi še sauna belt ali kaj je že biggrin.gif

Ne, resno ... nima ti kaj koristit, kar potrebuješ je klop oz. nekaj da si dvignjena in pa http://www.exrx.net/...ml#anchor172895

No, pa eventuelno še kaka utež, čeprav verjetno ne, ti bo šlo samo za čim večje število ponovitev ... jaz vzamem pa še kako utež in jo držim v višini vratu, pa je biggrin.gif
  • 0

#43 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 10 September 2005 - 06:39 PM

QUOTE(tinca)
A ima kdo tole napravo iz Top shop-a? Meni se ne zdi slaba.

AB KING PRO
IPB ImageIPB Image


moj frend jo ma doma. al pa podobno.sam je težko to delat, je pa res da če si vstrajn ti to ful pomaga.
  • 0

#44 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 10 September 2005 - 06:42 PM

Sajk hvala za nasvete.

Sicer nikoli ne kupujem pri top shop-u, ampak ta naprava me je prepričala, ker po mojem (laičnem) mnenju razbremeni hrbtenico.
Namreč vsakokrat ko sem delala trebušnjake, me je hrbet bolel kot da bi kopala jarke cel dan.
  • 0

#45 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2005 - 06:44 PM

A lahko opišeš kako so ti "trebušnjaki" zgledali?
  • 0

#46 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 10 September 2005 - 07:00 PM

hmmm......ležala sem na trdi površini, noge pokrčene in malo narazen, roke za vratom, oz. sem se dotikala ušes. Potem sem se dvigovala nekje do "pol poti" in se spuščala skoraj do tal.

A sem delala narobe?
  • 0

#47 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2005 - 07:06 PM

Če si ležala na trdi površini ni čudno, jaz sem od tega enkrat - takrat sem za povrhu še narobe delal - trtico do krvi ožulil laugh.gif laugh.gif
Najbolje je, da si na klopi in se s hrbtom ne dotikaš ničesar, noge malo pokrčene spuščaš se pa do vodoravne lege (ali malenkost pod njo) in kakih 25 stopinj gor ... in nazaj. Ko si v zgornji legi izdihneš.
Druga opcija je, da res ležiš na klopi, roke za vratom in se čisto malo z rameni dviguješ, večina hrbta je pa pri tem na klopi še. In pri tem do konca izdihneš. Kmalu začne pečt. smile.gif
  • 0

#48 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 10 September 2005 - 07:13 PM

Pod seboj sem imela ponavadi armaflex ali kaj podobnega, ampak to najbrž podobno kot nič ermm.gif .

Če bi delala tako kot opisuješ, ali ne bi vratna vretenca trpela?
  • 0

#49 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2005 - 07:27 PM

V obeh opisanih primerih je vrat negiben, kar seveda pomeni, da vsaj malo pri tem delajo vratne mišice.
  • 0

#50 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3730 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2005 - 07:30 PM

Za trebušne, še posebej spodnji del, ki je najbolj izpostavljen, je pa tak najboljša vaja dvigovanje in spuščanje nog hkrati, ko ležiš- s tem hrbtenico ne smeš nič premikat.
  • 0

#51 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2005 - 07:40 PM

QUOTE(bellini)
Za trebušne, še posebej spodnji del, ki je najbolj izpostavljen, je pa tak najboljša vaja dvigovanje in spuščanje nog hkrati, ko ležiš- s tem hrbtenico ne smeš nič premikat.

Hehehe biggrin.gif
http://www.exrx.net/...htLegHipRs.html

No - samo dvigovanje nog kot si ga opisala je precej brez veze delati. Pred časom je pa trener na Taboru pokazal kako naj bi se delale vaje za spodnje trebušne mišice - hrbtenica se je še kako premikala smile.gif
  • 0

#52 didalina

didalina

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 10 September 2005 - 07:46 PM

QUOTE(Lumpyka)
QUOTE(didalina)
moja mami ni delala nč trebušnjakov
samo mn je jedla,se mazala z eno kremo od oriflema,in si masirala trbuh pa je najmn 10cm v enem mescu zgubila wink.gif


A mogoče veš katero kremo je uporabljala?

oriflame shape-up
anti-cellulite gel
  • 0

#53 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2005 - 07:56 PM

Kaj imajo kremice s trebušnimi mišicami? blink.gif
  • 0

#54 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 10 September 2005 - 08:15 PM

QUOTE(sajk)
Kaj imajo kremice s trebušnimi mišicami? blink.gif


....z mišicami popolnoma nič, najbrž pa pomagajo kaj pri maščobi. biggrin.gif Čeprav jaz ne ne verjamem da izgubiš na obsegu brez trdega dela.
  • 0

#55 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3730 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2005 - 08:35 PM

QUOTE(sajk)
QUOTE(bellini)
Za trebušne, še posebej spodnji del, ki je najbolj izpostavljen, je pa tak najboljša vaja dvigovanje in spuščanje nog hkrati, ko ležiš- s tem hrbtenico ne smeš nič premikat.

Hehehe biggrin.gif
http://www.exrx.net/...htLegHipRs.html

No - samo dvigovanje nog kot si ga opisala je precej brez veze delati. Pred časom je pa trener na Taboru pokazal kako naj bi se delale vaje za spodnje trebušne mišice - hrbtenica se je še kako premikala smile.gif


Zakaj pa bi bilo brezveze...če čutiš, da ti mišice delajo? Vsi pač nimamo droga doma na katerem bi se dvigovali.
  • 0

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 September 2005 - 08:36 PM

QUOTE(bellini)
Zakaj pa bi bilo brezveze...če čutiš, da ti mišice delajo? Vsi pač nimamo droga doma na katerem bi se dvigovali.


Drog ... sej ni slačifant. biggrin.gif Sajk ... ali pač? biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 10 September 2005 - 10:58 PM

Uuuu jaaa, štango imam, itaq! biggrin.gif laugh.gif twisted.gif wink.gif
  • 0

#58 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 10 September 2005 - 11:21 PM

QUOTE(sajk)
V obeh opisanih primerih je vrat negiben, kar seveda pomeni, da vsaj malo pri tem delajo vratne mišice.


koncno edn, k ve kk se delajo trebusnjaki...tud js sm neki casa zivela v zmoti biggrin.gif hvala bogu sm se mal pustila trenerjem v fitnesu in zacela s klopco...al pa tk da se cist minimalno dvigujes..zgleda zlo lahk, sam te kr kmal zmatra...sam tud dvigovanje nog na klopci ni slabo...(tk da lezis s hrbtom na njej..noge pa "bingljajo" dol..no, v bistvu ne smejo "bingljat") biggrin.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 September 2005 - 09:48 AM

QUOTE(sajk)
Uuuu jaaa, štango imam, itaq! biggrin.gif laugh.gif twisted.gif wink.gif


Res?! :love5: Ka vse js zamujam. sad.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 15 September 2005 - 06:36 PM

QUOTE(DiLeMa)
Res?! :love5: Ka vse js zamujam. sad.gif biggrin.gif

Ko bi vedela ... twisted.gif


Kaj je zdej ... so vas minili trebušnjaki, a? tongue.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users