Jump to content


Photo

S.O.S. Topic - Hilfe


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 March 2007 - 09:12 PM



Gosta tkana tančica je najbrž sestavljena iz kakšnega korektorja in polnoprekrivnega tekočega pudra ter pudra v prahu čez. laugh.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2007 - 09:14 PM

Temu jaz preprosto rečem fasada, ampak gosta tkana tančica se sliši bolj poetično in ima zatorej še umetniško vrednost.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 March 2007 - 09:15 PM



No, kajpada, ne smemo pozabiti, da je naša Špela slavistično in poetičnoizrazajočese naravnana in kaj drugega od njenega bogatega besednjaka itak ne gre pričakovati, kot pa živahne prenesenke. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 March 2007 - 11:01 PM

Dilema ta težava tvoja je pa dobesedno ista kot moja.Men se tud pojav en mozol in ga mam cca 1 tedn kr skor v isti velikosti,potem pa počas plahni,s tem,da se madež vid še kr neki časa. down.gif
Najbol smešn pa je,da tud,če ga ne stiskam,flek ostane (zlo čudn).
Pa še to-jz velikrat sploh nimam 'mozolja' ampak mam sam tko kao mozol tako rdečo pikico bunko,dostkrat nč belga,potem pa lepo leze nazaj dol,s tem,da flek ostane.
Se mi je pa pr uporbai teh obližev za mozol zgodil,da je obliž mozol dobesedno rinu nazaj not in mozolu sploh ni uspel izbruhnt in felk mi je ustou še dle časa kot po naravni poti.
Jz si dam drgač za čez noč gor na mozol kako čistilno masko,al pa čistilno glino,al pa od neutrogene uno,lih tok,da suši.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#45 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 March 2007 - 07:25 AM

Še vedno prisegam na Avene... smile.gif (se že ponavljam)
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#46 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 March 2007 - 10:21 AM

ja direkt na mozolj na debelo namazem differin pa pustim cez noc, ponavad zgine, ce ne, pa to ponavljam tok cajta, dokler ne zgine. ker stavk
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#47 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2007 - 10:45 AM

OK, da ne bomo samo o mozoljih...

Za svojo kožo na obrazu lepo skrbim, vendar pa se izogibam pudranja zato, ker se mi na nosu in delu čela nonstop lušči koža. Mam ful vlažilno kremo, tako da to ne bi smel bit problem. Zaradi konstantnega luščenja, si moram vsak dan naredit piling po nosu in čelu, da si lahko dam gor puder (tega mam pa zato, da se manj vidijo brazgotine od aken).

Mi predlagate še kaj drugega kot tole pilingiranje? Po moje se mi koža tako ful hitro obnavlja, ker čisto nobena žavba ne pomaga. Pudra na luskast nos pa tut ne bom dala...
  • 0

#48 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 07 March 2007 - 11:56 AM

Jst bi ti svetovala nanašanje kake fajn maske na nos in čelo čez noč, sicer bo koža morda malo mastnejša, a bo mogoče tudi bolj nahranjena/navlažena in se ne bo toliko lupila. Puder res ni najboljša idejo, ne glede kako hranilen naj bi bil, meni pozimi še vedno malček izsuši kožo. Glede pilingov sem pa tudi sama v dvomih - včasih dobim občutek da sploh ne pomagajo, ker luskice po pilingu vedno ostanejo, da bi si pa kožo prav brutalno drgnila me pa nekako ne mika. Tak da ga sama uporabim nekje enkrat do dvakrat mesečno.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#49 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 07 March 2007 - 12:31 PM

Pudra si res ne devat. Zgleda grozno!
Priporočla bi ti enako kot Črna. Uporabo kake zelo hranilne/mastne maske. Katere bi ti verjetno bolj znala svetovat kakšna druga. Sama v primeru suhe kože uporabljam Bepanthen Plus, čez katerega, ko se le-ta lepo vpije, nanesem še Balea - Proti gubicam ali Multivitaminsko masko. Meni pomaga. Res pa je, da nimam tako trdovratne težave kot ti.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#50 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 March 2007 - 02:18 PM

Pilinga si ne delaj vsk dan. Tudi to je lahko razlog. Nekaj časa sem si vsak dan delala piling stopal in so se mi tako lupila, da je bilo naravnost grozno. Zato sem potem prenehala in stanje se je umirilo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#51

  • Guests

Posted 07 March 2007 - 02:43 PM

Ce ze nism zadnic vidla Pikice, sm pa skor ziher, da dans pa sm vidla Ancko?? V Rozni?? Al sm ze tk zblojena od tega foruma in vseh slikc da se mi zdi, da ze vsakega drugega na cesti poznam.. ? blink.gif
  • 0

#52 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2007 - 03:43 PM

Razen ce si me na troli v smeri Vrhovcev vidla je blo mozno... okol 12:30

Sicer pa... itak da si ne delam pilinga vsak dan. Do pred 1 mesecem sploh nisem uporabljala pudra. Bom probala z Bepantenom. It might work.
  • 0

#53 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 March 2007 - 01:41 AM

QUOTE(rea @ 4. 3. 2007 - 2:17) View Post

Sam to pa pol na dolgi rok kr velik košta s tole masko,a ne?

More kr velik pridt,ne? (sj me niti ne zanima več (prej me je) sam halo-a morte preskakvt kar vam paše odgovort,pa kaj vm ne. Napiš neki,magar mu laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#54 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 March 2007 - 03:59 PM

Zdej bom pa še jst malo postokala. Približno eno leto nazaj se mi je tko na izi začela koža poslabševat. Dobivat sem začela mozoljčiče in jih korajžno praskala. Pred tem nisem imela nikoli problemov s kožo, aken, mozoljev in podobnih peechkarij. No to praskanje in stiskanje je vse samo še poslabšalo. Sploh na morju, ker me je vse peklo od soli, sem si nardila celo štalo. Potem sem ugotovila, da s krampanjem in stiskanjem ne bom nič dosegla in sem se zavestno zadrževala proti temu (mi je nekak uspevalo, da sem se malo umirila, še vedno pa jih nisem pustila čist namir). Najprej sem začela uporabljat Neutrogeno kremo in pa Avene Cleanance K in zadeva se je v roku 3 tednov malo izboljšala, a se je kmalu spet vse vrnilo na staro stanje. Potem sem nekaj časa uporabljala Tea Tree kremo in eterično olje od Justa pa se je spet zadeva v roku 3 tednov izboljšala, a se zadeva še vedno ni umirila. Še vedno so nabijali ven eni mozolji pa sem še to stran vrgla. Potem sem se spravila na Cosmerbo rjavo kremo in pa L'occitanov čistilni gel Sivka pa spet ista zgodba. Stanje se je najprej izboljšalo potem pa se je spet umirilo. Po vsem tem sem začela uporabljat še kremo Fair & Lovely, ampak to uporabljam samo še po nosu, ker mi drugje izsuši kožo. Od vsega tega, sploh ne vem več, kaj naj naredim. Zdej sem se odločila, da bom skinila VSE kreme in bom začela hodit v savno in solarij, ker mi je že vse prepizdilo. Ali imate kakšen drug nasvet? Stanje se je na prvotno res izboljšalo ampak še vedno se ni čisto umirilo. cry.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#55 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 19 March 2007 - 04:47 PM

Po moje je vzrok v kaki prehrani, stresu. Mogoče kaka nova alergija.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#56 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2007 - 05:34 PM

Ali pa hormonski. Solarij ti močno odsvetujem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#57 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 March 2007 - 06:37 PM

Stres in prehrana ne bi rekla. Sumim, da je vzrok res hormonski. Med puberteto sem tudi jemala kontracepcijske tablete, zdej pa jih več kot eno leto ne jemljem več. Stanje kože pa se je ravno 4 mesce po tem, ko sem nehala s tabletkam, poslabšalo. Ampak preden sem jemala tabletke sem imela čist lepo kožo. Mislm, da se mi je cel hormonski sistem razštelal. mad.gif

Sej solarij bi si tako na izi vzela, ne bi zj se pajsala notr cele dneve. Zakaj točno ga odsvetuješ? Sej vem, da ni zdravo in da izsušuje kožo in lahko povzroča raka. Ampak eni kolegici je solarij full pomagal. Ima kup negativnih posledic, ampak ima tudi pozitivne. Sej bolnikom z luskavico npr. full priporočajo solarij.

Sicer pa, da še malo opišem trenutno stanje moje kože. Nimam zej kup mozoljev po celi faci. Na živce mi gre to, da se stanje noče umirit/zatret. Sem ugotovila, da nobena fakin krema ne pomaga prot temu. Trenutno imam po faci tko rdeče pikce od prošlih mozoljev in pa kakšnega v nastanku ali zaključku svojega procesa.

Mene zej zanima, če bi blo kej narobe, če bi skinila čistilni gel in kreme? Enkrat sem tudi brala, da naj sploh ne bi uporabljali čistilnih gelov, ker s tem uničimo mikrobe, ki ščitijo kožo in jo varujejo, da ni dovzetna za škodljive vplive iz okolja. Pa še to povem. Zdej ko 2 dni ne uporabljam čistilnega gela in kreme sploh nimam izsušene kože (drugače jo imam full). Sej koža je živ organ in mora sama proizvajat tisto, kar rabi, brez, da ji to vsiljujemo. Ampak vprašanje je, če je koža po tem, ko jo začneš razvajat, še sposobna proizvajat to, kar more.

Shit sem se razpisala/zabluzila. butl.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#58 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2007 - 06:51 PM

Imaš prav. Kreme so v dosti primerih res odveč. Moj fant je pravi dokaz. Sam ima izredno mastno kožo, ki pa čisto dobro izgleda, če si je ne neguje s kremami. Ko pa ga začnem mazati, se pa takoj začne svetit in se mu koža še bolj masti.

Glede solarija si si pa že sama odgovorila. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#59 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25337 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 19 March 2007 - 08:50 PM

js mam pa totalno katastrofo na obrazu - kr cez noc, cist adijo. je blo ze znatno boljs, danes se mi pa koza orng luska, kr naprej mazem s kremo, rdeci flekci od mozoljev, frisni mozoljcki ohmy.gif prov nc mi ni blo jasno zjutrej.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#60 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2007 - 06:59 AM

Da ni kakšna alergija?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users