Jump to content


Photo

Orgazem


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#41 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 23 February 2005 - 02:12 PM

Hm... Dosti žensk, je ki ga pa sploh ne doživjo na noben način... Tukaj so blokade na delu wink.gif In dostikrat se je treba globje zamisliti, zakaj do tega sploh pride. Orgazem je način sprejemanja samega sebe... Od tod tudi blokade.

LP

Vilma
  • 0

#42 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 24 February 2005 - 12:37 AM

Sanja, tudi jaz nikoli ne doživim orgazma med penetracijo....in to je čisto normalno. Kot je rekla Vilma, nekatere ženske ga ne nikoli, čeprav sem nekje zasledila, da naj bi ga vse, vendar se partner očitno ne dovolj potrudi oziroma same ne znajo povedati kaj jim paše.

dokler nisem srečala sedanjega fanta nisem nikoli doživela orgazma med seksom, razen kot si rekla le med oralnim seksom in samozadovoljevanjem.....se pravi da se moj fant med penetracijo vedno igra še s klitorisom, da uživava oba.

če ti je nerodno povedati kaj ti paše, ti priporočam, da primeš njegovo roko in jo vodiš do tistega mesta.....
ljubljenje je že samo po sebi lepo, vendar v vesolje poletiš šele ko skupaj doživita orgazem

lp, tinca
  • 0

#43 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 25 February 2005 - 04:04 PM

Hvala za nasvet ,samo sem itak spet single biggrin.gif
  • 0
LP,Sanja

#44 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 25 February 2005 - 06:43 PM

z ljubimci boš itak večkrat dožvela orgazem zdj twisted.gif laugh.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#45 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 26 February 2005 - 02:27 PM

he he eni dedi so res luzeri ,nimajo pojma o sexu biggrin.gif
  • 0
LP,Sanja

#46 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 08 March 2005 - 09:29 PM

he he nisem več single,sem spoznala enga bolj starejšega tipa,iskušenga.Pri sexu si ful prizadeva in vedno hoče da mi pride pred njim,zdaj na začetku se še ne morem tak sprostit in se mu lažem da mi je prišlo,nočem ga razočarat in tud lagat mi je bedno. kaj mu naj povem da pač rabim več časa,al mu naj lažem še naprej ermm.gif
Vilma,Tinca kje staaaa?
  • 0
LP,Sanja

#47 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 08 March 2005 - 09:56 PM

Ljuba Sanja!

Čestitke, da si spoznala novega moškega. Očitno je, da je izkušen in mislim, da bi tudi razumel, zakaj ti ne gre. Po navadi rabi vsaka ženska nekaj časa, da se navadi na novega partnerja. Vendar pa imam občutek, da bi te novi partner sprejel in razumel, če bi mu povedala, kaj se ti dogaja.
Svetujem ti, da se sprostiš in pozabiš na vse kar se dogaja okoli tebe. Pa tudi prepričana sem, da bi te znal tudi on sprostiti. Komunikacija med dvema je zelo važna. Predvsem pa prisluhni tudi svojemu telesu. Verjemi, da ti bo lepo, če mu boš zaupala, predvsem pa sebi...

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#48 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 10 March 2005 - 07:50 PM

Vilma u are the best wink.gif
  • 0
LP,Sanja

#49 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 12 March 2005 - 06:50 AM

Ej, Sanja to pa ni lepo, da se pretvarjaš... jaz se že ne wink.gif - no ja.....


Če imaš starejšega partnerja, toliko bolje, bo sigurno prej razumel kot kakšen mlajši in se bo zares potrudil (saj praviš da se že)...se popolnoma strinjam z vsem kar je napisala Vilma, komunikacija je zelo pomembna.

Kot sem že napisala, kar lepo povej mu vse, kar se dogaja s tabo, sicer pa si kar pogumno pomagaj z njegovo (lahko tudi svojo) rokico. Deluje!!!

Pa obilo užitkov
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users