Jump to content


Zaupati problem?


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#41 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 12 September 2004 - 09:38 PM

Ravno zato ker te je tako ful razočaral, NE smeš popustiti in kljub zadržkom ali prigovarjanju da ne boš zmogla, BOŠ!!! To naj ti daje moč. Moraš s tem zaključiti in priložnost imaš v sredo.

Res držimo pesti in smo s tabo!!!!!
  • 0
LP, Finatina

#42 mateja

mateja

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 14 September 2004 - 09:32 AM

daj no, aleka, zdrži, ne izpast kot ksn vohun, naredi se da za nič ne ves, kako to da se ne mota po lj, pa saj ti je reku da je tam, pa blablabla, pol mu pa na mirno povej da je konec in pejd ven z bara, najboljsa taktika, pa res na mirno, reci mu, da ti ni do tega, in da ni vreden da se sploh družiš z njim..... res mu na mirno povej, to jih najbolj prizadene! pa nič ne kriči in bom držala pesti, da bo jutri vse vredu pa da se bo še plazil za tabo!!!! good luck! men pa držte pesti, ker mam jutri izpit ob 10h, baj!
  • 0

#43 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 14 September 2004 - 11:54 AM

Mateja, tudi zate bomo držale pesti. Samo ti poleg sreče potrebuješ tudi znanje biggrin.gif Iz česa pa imaš izpit, kaj študiraš?

Aleka, kdaj pa imaš ti t.i. zmenek jutri ermm.gif:
  • 0
LP, Finatina

#44 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 14 September 2004 - 01:15 PM

jst mam tud jutri izpit on desetih....na kermu faksu si?
  • 0

#45 mateja

mateja

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 15 September 2004 - 02:53 PM

ja no hvala ker tud name mislite.... na ekonomiji sem 2.letnik, naj se bi spahnila v tretjega če naredim ta prekleti izpit iz politične ekonomije, ki mi je tako anti, rolleyes.gif , ja vesnica, morda se pa poznava tongue.gif , pridne bodte, ti Aleka pa kaj danes napiš, da bomo vedle kaj se s tabo dogaja....
  • 0

#46 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 15 September 2004 - 02:56 PM

mateja seveda bos naredila laugh.gif

Aleka da nam napises kako se je vse skupaj odvijalo :!: ermm.gif:
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#47 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 September 2004 - 07:37 PM

Aleka, zdej pa že mene firbec matra. Upam, da se je vse ugodno rešilo zate smile.gif

LP N
  • 0

#48 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 15 September 2004 - 07:40 PM

Jaz tudi čakam na poročilo, kako je bilo...
  • 0

#49 mateja

mateja

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 16 September 2004 - 09:11 AM

hello! still on a line? aleka smo že en dan mimo.... kaj a sta se vedno v kafiču? daj no a ne vidiš, kok nas firbec matra! kaj se je zgodilo s tabo? tongue.gif pa ne mi rečt, da se ne moreš potolažit? daj no piši nam čimprej!
laugh.gif vsem en lep pozdrav s primorske! :sunny: , kjer je na žaalost dež!
  • 0

#50 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 16 September 2004 - 11:07 AM

HALO!
mateja,jst sm tud ucer pisala politicno.zgleda sva pa res sosolke:)hm... wink.gif aleka,javi se......cakamo porocilo.sj veš da če nau u redu,da se lahko obrneš na nas forumovke...lp
  • 0

#51 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 16 September 2004 - 02:27 PM

Aleka javi se nam ermm.gif: upam da je vse ok! biggrin.gif
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#52 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 16 September 2004 - 02:29 PM

Jaz upam da je Aleki včeraj uspelo, obenem se pa malce bojim da ni podlegla kakšnim njegovim obljubam.
Kdo ve? :scratch:

Zato prosim Aleka javi se kaj.
  • 0
LP, Finatina

#53 Aleka

Aleka

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:primorska
  • Interests:potovanja

Posted 16 September 2004 - 03:31 PM

Hello from ALEKA!

Tako je zdaj na stvari, najprej se VAM opravicujem, ker me ni bilo par dni, ampak nisem imela interneta. Vcerajsnji zmenek je odpadel, ker je moj "dragi" moral biti nujno v sluzbi. Sem preverila, je bil res. Ze par dni nazaj je pisal po mailu "sosolki", da zal ne bo mogel priti. In stvar je prenesena na drugi teden - seveda, ko bom jaz v sluzbi. To on misli.

Se nekaj sem izvedela (preko maila seveda) - da gospodic se ne vidi v prihodnosti z mano.

Drzite se, se slisimo.

In se enkrat SORRY!
  • 0

#54 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 16 September 2004 - 04:01 PM

O, Aleka, lepo da si odpisala. Sem bila že tako na trnih, ti povem. Pa tudi mislim da ne edina.

Zanima me, to k si napisala da ne vidi prihodnosti s tabo, to misliš zase, a ne? No, potem ne bo tako težko narediti konca, verjamem pa da je malce neprijetno to zvedeti na tak način. Tko recimo, pa pustimo to da si ti ta sošolka, ampak tko da skoraj vsi ostali prej vejo da ne bosta skupaj, ti pa zadnja.
Veš kaj me pa zanima, a zdej v tem tednu ni bojazni da bi se resnično onadva srečala in bi kaj posumil da je tvoj šuš muš? No, upam da ne.
Pa še to. Je kdaj ta tvoj izkazal na način da ne želi biti več s tabo, kajti če je govoril obratno, je torej še ena laž ki vaju je spremljala skozi zvezo vsa ta 4 leta?

Kaj meniš?

A te smem vprašati koliko pomladi šteješ, čist tko me zanima.
  • 0
LP, Finatina

#55 mateja

mateja

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 16 September 2004 - 10:16 PM

lep pozdrav vsem! aleka, mislim, da je brez pomena vleči zadevo v tri krasne, preprosto daj mu konec pa magari mu reci, da ni to to kar si želiš, pa da nisi z njim srečna.... p.s. saj nisi? če mu že misliš dat konc, je itak vseeno, pa sej ni važno, da more vedet, da vse veš! meni bi blo že neumno sploh stvar tako nategovat... oh, ena misel mi je prišla na pamet: Moški ni nikoli vreden tvojih solz,... tisti, ki pa jih je, te ne bo spravil v jok. Se strinjate? ja vesnica, nice 2 meet u, zaželte mi lepo vreme, ker danes ponoči odpotujem v split... pa lepo se mejte.... se slišimo 1x oktobra! aja mimogrede... nova tema: sem si zadala da letos do morja shujšam 5 kg, in od teh -5 prištejem še +8, tako da je rezultat +3 več kot je bil moj plan.... a se to tudi vam dogaja, da ko se moreš v kakšne ozke cote spravit je namesto načrtovanih -x kg (-x+y)kg? halo? a je sploh smiselno se v neke bedne diete spravljat, če pa majo glih nasproten učinek, jes sem zdej 3 tedne bla na neki dieti iz anje... ki sem z njo dosegla ravno nasproten učinek... a je mogoče, da je to v glavi, kaj se bo s tvojim telesom dogajalo?
no ja, lep pozdrav!
  • 0

#56 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 17 September 2004 - 07:50 AM

QUOTE(mateja)
lep pozdrav vsem! aleka, mislim, da je brez pomena vleči zadevo v tri krasne, preprosto daj mu konec pa magari mu reci, da ni to to kar si želiš, pa da nisi z njim srečna.... p.s. saj nisi? če mu že misliš dat konc, je itak vseeno, pa sej ni važno, da more vedet, da vse veš! meni bi blo že neumno sploh stvar tako nategovat...


Bravo Mateja! :thumleft: Aleka, bolj se ne bi mogla strinjati z Matejo. Pa tudi manj sumljiva boš, če mu boš dala zdej konec, vsaj ne bo mu uspelo izvedeti da si ti bila ta sošolka.

:flower:
  • 0
LP, Finatina

#57 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 17 September 2004 - 02:05 PM

enako mislim.bolje da ga prehitiš.v mail pa napiši neki v imenu te sosolke,kar mu ne bo vseeno.kot npr,da se je z njim hotla poigrat in da ima ze eno simpatijo brez katere se ne vidi v prihodnjosti...tko da mu vse v vodo pade....tko da ga bo saj mau grizl prasec.uf ko mi grejo taki na bruhanje. :thumbdown:

pa sj veš,obveščaj se naprej


p.s. lepo se imej kolegica,zelim ti lepo vreme:)
  • 0

#58 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 17 September 2004 - 04:00 PM

Pozdrav!

Hehe, sem se končno lotil brat tole temo ... hehe, punce ... strašne ste laugh.gif

lp
Damjan
  • 0

#59 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 17 September 2004 - 05:07 PM

QUOTE(Damjan)
Pozdrav!

Hehe, sem se končno lotil brat tole temo ... hehe, punce ... strašne ste laugh.gif

lp
Damjan



O, pozdravljen Damjan. Ker si se ravno "znašel" na tem topicu, me zelo zanima tvoje mnenje iz stališča moške populacije :cherry:

Že vnaprej se kar veselim tvojega odgovora in upam da me/nas ne boš razočaral (s tem da ne bi odgovoril)
  • 0
LP, Finatina

#60 Aleka

Aleka

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:primorska
  • Interests:potovanja

Posted 17 September 2004 - 05:16 PM

Wejla,
tudi jaz se popolnoma strinjam z Matejo.
Tudi mene ZELOOOOO zanima odgovor od Damjana!
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users