Jump to content


Photo

Študentski boni


  • Please log in to reply
512 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 December 2005 - 12:03 AM

.

Jap, jaz. Ampak v tega, na Vojkovi. Je še en v mestu, v tistem še nisem bla. Imajo zelo dobre pice (sploh z lososom ali pa inčuni) in kanelone. Pa ambient mi je všeč. Kelnarji pa znajo biti malo domišljavi, ampak se da preživet.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22460 posts
  • Gender:Female

Posted 08 December 2005 - 04:47 PM

Fino, potem bo za probat kdaj.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#43 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 December 2005 - 04:41 PM

QUOTE(rea)
mishka pa kalypso.... probita kdaj še mesno lazanjo(če še je nista)

Danes sem spet bla v Puciniju. Samo sem spet jedla špagete smile.gif Je pa moj dragi jedo lazanjo in sem malo poskusla pri njem in je bla dobra. smile.gif laugh.gif Naslednjič si jo naročim sama. smile.gif smile.gif
  • 0

#44 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 25 December 2005 - 12:13 PM

Men je ful dobra Imperio mexicano v Cityparku - sam kva k je tok iz mesta!!!! evil.gif Sicer smo zadnč čakal, ko nori!! Sej ne bi nč rekel, če bi bla gužva!!!!! rolleyes.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#45 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 January 2006 - 02:45 PM

Kaj pa pri Bobru je katera že jedla? Jaz sem zadnjič bila tam, pa sem jedla puranji hamburger. Ni bil slabi, pa ful sem se najedla za 110 sit, kolikor stane bon. Samo ambijent pa ni nekaj. Boljše če si vzameš hamburger za zraven.
  • 0

#46 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3495 posts
  • Gender:Male

Posted 15 January 2006 - 03:05 PM

QUOTE(Kalypso)
Kaj pa pri Bobru je katera že jedla? Jaz sem zadnjič bila tam, pa sem jedla puranji hamburger. Ni bil slabi, pa ful sem se najedla za 110 sit, kolikor stane bon. Samo ambijent pa ni nekaj. Boljše če si vzameš hamburger za zraven.


Ja sem jedla tudi ta puranji burger...res dobiš ogromnega samo meni ni ta hrana preveč všeč tak da sem bla samo enkrat iz firbca, mam raje klasično kosilo. Je bolje si za zraven vzet, ker prostor je res mali in skoz je gužva
  • 0

#47 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 16 January 2006 - 07:34 PM

Jaz sem tudi zadnjič jedla pri Bobru - vegiburger. Nekak mi ni bil všeč, sojini polpeti v kruhu so mi čisto mimo.

Drugače pa grem ful rada jest na bon v Megadelis. Vegi sendvič tam mi je božanski, pa solata zraven. Pa kul je da ne šparajo z zelenjavo.
  • 0

#48 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 January 2006 - 10:23 AM

Jaz sem šla k Bobru bolj zaradi firbca - ker fant s kolegi kar pogosto hodi tja na malco med odmori. In me je zanimalo kaj dobiš za 110 sit.
Sicer pa je tudi meni ful bolj všeč Megadelis. biggrin.gif Jaz tam vedno jem tunin sendvič. smile.gif Pa vedno mi ga še napolnijo z zelenjavo. biggrin.gif Samo moti me to, da ko včasih prideš nimajo ali tune, ali katere zelenjave. Sicer pa je dobro. smile.gif
  • 0

#49 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 18 January 2006 - 01:57 PM

Tudi jaz sem lani veliko jedla pri Bobru- na študentske bone.
Kje pa je ta Megadelis? Ker pri Bobru mi je vegi sendvič čist mimo...

lp,nadja

p.s. Vidim,da nas je veliko mariborčank tukaj gor! 8)
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#50 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45501 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 January 2006 - 09:41 AM

Megadelis je v Koloseju. biggrin.gif
  • 0

#51 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 19 January 2006 - 02:34 PM

Ve katera, če se da v Sparu za bon vzet samo solato v vrednosti bona?
  • 0

#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 January 2006 - 02:58 PM

Lahko vzameš pol kile solate in juho. Za en bon.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 28 January 2006 - 01:59 PM

A je že kera jedla v uni mednarodni restavraciji na Poljanski cesti... men se zdi, da je Ali Baba al nekej taga?
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#54 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 30 January 2006 - 11:05 AM

mogoče kdo ve, če obstajajo boni za Subito (sp. etaža koloseja). enkrat se je govorilo, da bodo, pa vedno ko grem po bone pozabim vprašat. oops.gif
  • 0

#55 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 30 January 2006 - 11:18 AM

QUOTE(Ka)
mogoče kdo ve, če obstajajo boni za Subito (sp. etaža koloseja). enkrat se je govorilo, da bodo, pa vedno ko grem po bone pozabim vprašat. oops.gif

seveda, jaz imam enega!! pa dober tek biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 January 2006 - 02:30 PM

.
Ja, že lep časa imajo v Subitoju na bone. Jaz si tudi zdaj moram enega kupit in it probat. Po moje ni švoh.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#57 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 04 February 2006 - 08:18 PM

Jaz grem pa v torek prvič jest na bone. biggrin.gif

Kadarkoli sem jih hotela kupiti, je bila taka gneča, da me je minilo. mad.gif
  • 0

#58 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 February 2006 - 08:44 AM

Si pa dolgo čakala na bone. ermm.gif 5 meescev...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#59 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 February 2006 - 05:14 PM

QUOTE(sonchika)
Si pa dolgo čakala na bone. ermm.gif 5 meescev...


Sam res... Ok, sej jz sm tud ta mesec prvič jedla na bone v Lj, ampak to zato, ker mam fax v Kranju pa tam vedno jem.
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#60 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 06 February 2006 - 01:26 PM

QUOTE(pearl*bath)


Kadarkoli sem jih hotela kupiti, je bila taka gneča, da me je minilo. mad.gif


Enako biggrin.gif Itk si sama kuham v stanu, pa vedn pozabim kak bon it kupit vsaj za mehiško. Pol pa jem še za enkrat dražje tam. Smotan je, k vedno pozabim s sabo prnest papirje, k jih za prvič - če si izreden študent, morš kr ene prnest, jst se pa ne spomnem.

Mi je pa včas bil ful všeč Kratochwill al neki tazga je, pod Maxijem, mehiška v Cityu. Pa v Rožno sem tut dost hodla, ful izbire za jest, sam bolj partizansk je narjen, pač ogromna jedilnica.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users