Jump to content


Photo

Posteljne nezgode


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#41 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23575 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 January 2007 - 04:01 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 15. 1. 2007 - 15:40) View Post

samo a se res splača, da ste potem oz. bile nekaj tednov čisto pohabljene samo od enega sexa ? hmm.gif


problem je v tem, da v tistem trenutko prav nič ne čutiš (če bi mi bilo neudobno ali bi me bolelo, se sigurno ne bi mogla tako sprostit, da bi lahko uživala)... ko pa adrenalin (al kateri koli hormon že je) popusti, pa vidiš rezultate wink.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#42 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 15 January 2007 - 04:18 PM

ni da ni torej laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#43 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 15 January 2007 - 04:41 PM



MLadoLetNa, ko bos polnoletna bos sama pisarila o teh in onih nezgodah biggrin.gif
Spela laugh.gif laugh.gif laugh.gif kako si me nasmejala,sploh o krastah laugh.gif
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#44 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 04:47 PM

Uuu, jaz sem na morju na plaži, na ostrem kamenju, in bila na vrhu. Še zdej se mi pozna na kolenih oops.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#45 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 15 January 2007 - 04:51 PM

kako se je moglo šele fantu, auč huh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#46 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 15 January 2007 - 05:19 PM

mmm hmm jaz sem pa očitno boring ker nisem še nič takega doživela,razen ko je enkrat brat v sobo prišo,jaz sem bla v postli z prsmi veni,fant se je pa skril v kot,pri mizi in molil da brat ne pride še tja.... laugh.gif ,ko sva kaj zunaj se zabavala ni nihče nič videl-se mi zdi,če pa je pa jaz nevem in je to zadosti laugh.gif.pa tudi če bi,saj se to na polno prakticira-očitno ane...samo meni v kakšnem avtu ni ravno fajn,ker ni placa,pa tudi v naravi se mi ne zdi tak romantično,kot si pa to domišljaš,pač potreba.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#47 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 09:27 PM

midva sva na začetku najinih podvigov z avtom vedno zahajala na isti plac zakoten. kar nekaj časa sva že zahajala tam pa kr naenkrat se je sredi poti do najinega placa znašel mini otroški kamjon. sprva se nisva sekirala in sva ga nežno odstranila in zapeljala na našo pozicijo. vse skupaj je ratalo čudaško, ko se je kamjončič pojavu tam še drugič. po nekaj mesecih sva ugotovila, da so tam začeli nekaj zidat in kar je še hujše, da se na najin ljubi plac zelo čudovito vidi iz glavne ceste in bolnice. biggrin.gif

enkrat (na drugem placu) sva tudi veselo v akciji pa sredi noči prileze en tip v modri delovni tuti in začne brisat po šipi od avta. midva sva bla samo uno wtf. potem sva se po hitrem postopku spokala in fantina se je (iz meni še vedno neznanega vzroka) z avtom ustavu tik pred tipom. uni pa je samo bulu v nas kot neka prizadeta pošast.

najbolj boleča in grozna izmed vseh nezgod je bila sledeča... s fantom seksava in sva bla v pozi ko mam jaz noge na njegovih ramah (oz. skoraj na svojih joškah) in ležim na hrbtu. on se je šol uno foro, ko ga vzame do konca vn in hitro nabije nazaj vame. v vsem navalu je dragi zgrešil odprtino in mi celega nabil v ritno lukno. jaz sem misnla, da bom crknla od bolečine. v trenutko so se mi ulile solze tip me je začel tolažit in se opravičevat... ampak čudežno ni bilo nič krvi.

enkrat se sredi gozdiča spraviva k delu in fantina se usede na neko podrto drevo jaz pa mu ga veselo obdelujem z usti in rokami. nakar opazim, da ima vso rit, mednožje in noge polno mravelj. po hitem postopku sva z akcijo zaključila in ga čistla mravelj.

pol pa itak redno prihaja do raznih neprijetnosti v smislu mame, ki vabi na čaj, ki ne trka preden vstopi, ki se čudi zakaj so vrata zaklenjena in hoče nujno v sobo, ki sprašuje od kje so prišli fleki na poslo. mislim kot da ji ni jasno! najbol bedno je, ko me kdo kliče na hišni telefon in potem mama čaka z njim pred vrati...

če se mi še kaj zgodi pa dopišem tongue.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 January 2007 - 09:47 PM

QUOTE(redkvica @ 15. 1. 2007 - 21:27) View Post

najbolj boleča in grozna izmed vseh nezgod je bila sledeča... s fantom seksava in sva bla v pozi ko mam jaz noge na njegovih ramah (oz. skoraj na svojih joškah) in ležim na hrbtu. on se je šol uno foro, ko ga vzame do konca vn in hitro nabije nazaj vame. v vsem navalu je dragi zgrešil odprtino in mi celega nabil v ritno lukno. jaz sem misnla, da bom crknla od bolečine. v trenutko so se mi ulile solze tip me je začel tolažit in se opravičevat... ampak čudežno ni bilo nič krvi.


Js se tle tak smejim, da bom znorela. Prav krohotam se na ves glas, solze mi tečejo. Mislim ou maj god, that's just sooooo funny!! lol1.gif Sicer pa boga reva, verjamem da je zlo bolelo. Pa ona z mravljami je tudi ful hecna. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 09:47 PM

hahaha punce jao kere prigode... lol1.gif lol1.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 January 2007 - 09:50 PM


IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17017 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 10:22 PM


Ona z mravljami je najbolj kruta. biggrin.gif A si predstavljate, da bi ble povrhu še one tardeče, k orng zaboli, ko pikne? twisted.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#52 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 January 2007 - 11:12 AM

Še najine prigode sem se spomnila.
Z avtom sva se peljala na najin plac, je pa od prejšnjega obiska zapadel sneg, tako da fant, ko je želel vzvratno obrnit avto ni videl da je tam hlod in zapeljal ravno na njega. Ne vem kako, ampak uspelo je, da je avto obtičal na njem, kolesa pa so se v prazno vrtela. Sama ga z potiskanjem nisva mogla spravit dol. Ura je bila nekje pol ena ponoči in bil je hec koga naj pokličeva. Pokliče fant prvega kolega..ima ugašnjen tlefon, pokliče drugega.. enako. Mene je že rahlo grabila panika, ko je končno dobil enega izmed kolegov na telefon. Stekla je reševalna akcija in po precejšnjem trudu je bil avto spet na cesti. Kolegi so se še pa kar lep čas delali norca z naju, če ne poznava postelje. smile.gif
  • 0

#53 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 16 January 2007 - 12:34 PM

QUOTE(redkvica @ 15. 1. 2007 - 21:27) View Post

v vsem navalu je dragi zgrešil odprtino in mi celega nabil v ritno lukno. jaz sem misnla, da bom crknla od bolečine. v trenutko so se mi ulile solze tip me je začel tolažit in se opravičevat... ampak čudežno ni bilo nič krvi.


OMG ... uboga tvoja ritka ... k je tako nepričakovano izgubila nedolžnost cry.gif
Sicer pa, imaš zelo zanimive prigode, moram rečt. Sploh tista z mravljami je dobra (še dobr, da niso ble une ta velke, faraonke laugh.gif )
  • 0

#54 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29010 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 January 2007 - 04:13 PM

enkrat sem v gozdu med seksom klopa fasala ... rolleyes.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#55 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2007 - 04:53 PM

No sej nama se ni zgodilo nič tako fenomenalno smešnega kot vam, ampak vseeno:

Midva z dragim se eno jutro pri meni doma zbudiva, začneva crkljat, on se spravi name, in glih v trenutku, ko ga je dal not, uleti v sobo mami (seveda brez trkanja), ker me je hotela nekaj spomnit. Prva reakcija mami ob prizoru: "Bejš dol!" On seveda ni šel dol ampak je lepo počakal na (in v) meni, da sva se z mami vse zmenile. Mami je šla, midva sva pa dokončala. laugh.gif

Aja, amm s kovtrom sva bla pokrita ;)



  • 0

#56 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16242 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 January 2007 - 05:59 PM

laugh.gif angka tota pa je dobra. Je kr počakal, je mogo bit pa zlo smešen prizor biggrin.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#57 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2007 - 06:24 PM

Jah jst sm dala glavo mal na stran, da sem mami vidla smile.gif

Kaj pa naj bi naredil? Skoču dol pa se delal da spi? biggrin.gif V vsakem primeru bi vedla kaj počneva smile.gif
  • 0

#58 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2007 - 11:35 PM

O Ancka Pomarancka jst nevem če bi lahko to nardila... Pomoje bi se na mojem obrazu izmenjaval cel barvni spekter medtem k bi se mi preostanek družine režal med vrati.... Zakej si wink.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 January 2007 - 09:39 AM

Eh, ni to tak hudo. Je pa seveda večinoma odvisno od staršev in njihove (ne)zadrgnjenosti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 17 January 2007 - 09:44 AM




Ce bi mene stari dobili bi me okronali za bitch smile.gif

Spela, tudi jaz sem med sexom (ampak na travniku) sfasala klop.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users