Jump to content


Photo

Se najde krivec?


  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 August 2006 - 05:42 PM

.
Hehe! twisted.gif

Sicer sem pa razmišljala, da je morda tudi od moje živčnosti in raznih šokov & naporov, ki jih doživljam zadnje cajte to vse ven vdarilo.




.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 August 2006 - 06:02 PM

Js grem jutr po KT, bom vzela Yarino pa me zanima, če se mi bo koža izboljšala v neslutene krasote ... only the time can tell. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43

  • Guests

Posted 10 August 2006 - 07:31 PM

Je treba za te tablete doplacat?
  • 0

#44 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 August 2006 - 07:34 PM

Ja, 2k.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 August 2006 - 01:37 PM

.
Jaz zdaj uporabljam dva dni Cleanance K (zjutraj in zvečer) in moram rečt, da je koža res že tako gladka, kot še nikoli. Kot spolirana je! Ob prvem nanosu me ni nič zbadalo, zdaj po drugih me zbada (pa hitro mine), je rahlo nadležno, ampak pričakovano. Reči s frisa še niso izginile, seveda po dveh dneh ne morejo..... se pa nadejam rezultatov čez kakšnih 14 dni. Se pa ni nič novega pojavilo!




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26412 posts

Posted 15 August 2006 - 09:41 AM

mene pa zanima kolk loh na pojav vseh teh neprijetnosti vpliva tud ozračje? npr,če se kšn tedn zadržuješ v precej onesnaženem okolju?
js sicer nism med srečnicami z lepo kožo sam tok obupna k sm pa zj pa še nism bla sad.gif
  • 0

#47 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 August 2006 - 10:35 AM

Vse je možno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#48

  • Guests

Posted 15 August 2006 - 10:56 AM

Mogoče je kriva tudi povišana stopnja ozona v ozračju, ki je trajala kar nekaj časa julija. Pa se nam zdaj tudi na koži pozna. ermm.gif Mene je včasih kar grlo peklo, ko sem bila zunaj, ozon draži sluznico, mogoče tudi kožo. :dontknow:
  • 0

#49 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 27 August 2006 - 01:27 PM

no men se je koža zdej končno mal zboljšala. zdej ugotavljam, da mi najbrž ni pasala visibly clear krema. zdej se samo umijem s šelerjem, mineralnim, po licih se namažem z vichyjevo oligo 25 za suho kožo, po t predelu pa sploh nič. in morm rečt, da je kr kul. bomo vidl, kaj bo zima prnesla.
  • 0

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2006 - 02:12 PM

.
Meni več nič ni jasno. :clown:
Kožo imam od prejšnjega tedna spet totalno izsušeno, do lusk. Ampak ko pa nanesem oljčno kremo za normalno/mešano kožo od L'Occitane, pa mi nekako kar zadnje čase obsedi na obrazu, sploh se ne vpije. Pred dvema urama sem si jo nanesla in sem se zaj pobožala po frisu in mam kar vse mastno še. Wtf?! Pa krema sploh ni kaj prida hranilna. Sploh ne vem, katero naj še uporabljam s spfjem. Po eni strani se mi sploh ne vpije in mam mastno vse, nakar nanesem DMM puder in mi kar luske povdari, ker mam tako izsušeno kožo. Jaz sploh več ne vem, kaj naj naredim.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51

  • Guests

Posted 17 September 2006 - 03:15 PM

Jaz ti svetujem, da se nekaj časa izogibaš mazanju kože na obrazu. Mislim ... čisti si jo in to, ampak čim manj pacaj gor (vsaj takrat, ko si doma). Mogoče bo koža potem sama našla neko ravnovesje. :dontknow:
  • 0

#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 September 2006 - 03:15 PM

Morda najprej piling potem pa Jojoba?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2006 - 04:09 PM

Meni se pa spet vračajo flekci pod očmi. Mislim štorija je sledeča: že kaki dve leti me muči, da v hladnem, suhem in po možnosti vetrovnem vremenu jako trpijo moje oči, čisto se mi izsušijo (nosim leče, oz. jih kombiniram z očali). In kar je še huje se mi pod očmi pojavi tak rozast madež, ki je zelo iszušen in ful srbi. Pa sem pobala vse živo - olivno olje, maske za suho kožo, Jojobo, Alverde smetlika za oči, Bepanthen in mi komaj kaj pomaga. Olivna koža in smetlikina krema mi kožo samo še bolj razdražita (nasplošno opažam, da imam po oljih še vedno suho kožo), Bepanthen in Jojoba sta dokaj ok, samo slučajno ne rešita situacije. Na momente mi še najbolj pomaga neka krema Elocom, ki sem jo kot mala uporabljala za neke podobne fleke, ki so se mi pojavljali na notr. strani komolcev bojda kot posledica alergije na čokolado. Any advice?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#54 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 17 September 2006 - 04:23 PM

nekaj podobnega ima jaz, ampak na veki. Pa uporabljam takrat ali otroško kremo (becutan recimo) ali pa jekodermo.
  • 0

#55 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2006 - 04:26 PM

Bi lahko prepisala sestavine v dotično temo - pliski? wink.gif
Pa ti pomagata ti dve kremi?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#56 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82831 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 September 2006 - 04:29 PM

Jaz imam tudi to občasno na veki (bolj pri nosu), pa mi Bepanthen pomaga.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#57 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2006 - 04:31 PM

Meni samo malo omili zadevo, pomiri se mi pa koža nikakor ne.

Klinac, na tem Elocomu pa tudi ne pišejo sestavine, da bi dala ocenit, nekje sem prebrala, da ni ravno priporočljiv za n obraz, ker tanjša kožo. Vav. rolleyes.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#58 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 September 2006 - 05:53 PM

QUOTE(sonchika)
Morda najprej piling potem pa Jojoba?

Tudi to sem že poprakticirala ene parkrat, pa je bla katastrofa - jojoba mi je kar obsedela gor, prav neznosno neprijeten filing. Sem si namazala pred spanjem, čisto na tanko, pa se mi je zdelo, da sem še zjutraj mela sledi od kreme.
Če si pa nič ne namažem, mi pa zateguje.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#59 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 September 2006 - 06:53 PM

Kaj pa kakšna ultra vlažilna krema?

Crna, Elocom je zadeva, ki jo predpisujejo tistim z dermatitisom.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#60 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 17 September 2006 - 06:58 PM

men je zdravnica elocom predpisala za ekscem, pa res tanša kožo ermm.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users