Jump to content


Photo

Koža na obrazu!?!


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#41 Chick

Chick

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 07 February 2006 - 01:25 PM

lala pa je TC bolj mastna ali bolj vodena? Ti je kaj kožo skupaj vleklo?
V Nami imajo kreme od Garnierja ki jih lahko testiras, samo moja koža na roki ima drugačne "potrebe", kot na obrazu.
  • 0

#42 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 February 2006 - 01:27 PM

TC je bistveno bolj mastna kot TF. Avon M24 pa je zelo lahka krema in zate neprimerna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#43 Chick

Chick

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 08 February 2006 - 11:27 AM

Včeri sem si kupila TC in mi je veliko boljša kot TF. Zaenkrat se mi zdi vredu. Upam da je to to. rolleyes.gif
  • 0

#44 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 08 February 2006 - 12:34 PM

A mi lahko katera svetuje kaksno zelo dobro kremo ki je hidratantna?vsako vecer se namazem z TC in zjutraj se zbudim z lisaji okol ust.Danes se je se foter vstrasil kako se lupim.Kaj naj? cry.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#45 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 February 2006 - 12:47 PM

A se okoli ust namažeš tudi po tiste, ko si umiješ zobe? Razlog pri meni za suho kožo okoli ust je bil ta, da si nisem namazala predela okoli ust, ko sem si umila zobe. Namreč, zobna pasta zelo izsušuje.
Lupljenja se loti s pilingom, potem pa nadaljuj z uporabi bolj mastnih krem. Dvomim, da je bila kriva TC, ker sicer bi se lupila po celem obraz in ne samo okoli ust.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#46 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 08 February 2006 - 02:53 PM

Saj se lupi vsepovsod..no ti bom opisala.

Ze kaksen teden me pece koza kadar se namazem z TC.Tako kot da bi si mazolj dezinfikcirala z alkoholom al pac nekaj..Ko se namazem po T predelih me sciplje.Mama jo je tudi probala in joe dobila prvo srbecico,potem jo je zacelo zelo pect in po 15ih min. je bila kot krof+rdeca.Jaz koze nimam mastne.Zgleda normalna,brez mazoljckov ampak ko si grem z roko 1x po celu..(npr da pogledam ce imam vrocino) imam roko polno v prahu kot bi imela prhljaj.Koza mi kr ostane na roki.Z kremo se namazem vedno kadar si umijem zobe.Nic si ne umivam obraza ker me samo zateguje in se moram 4x na dan mazat.Zjutraj se zbudim in imam kozo tako izsuseno,lisaji..Od ust dalje do brade..kake 3cm.Kuj lupi se.Groza,obup!

Ne vem katero kremo naj vzamem vec.Mastna krema mi jo je se bolj izsusila,ta je bolj lahka a me pece..kadar spim je v sobi toplo ker zmrznem (pod 30stopinj sem ledena kocka).kaksne vrste sploh kreme moram imet..obcutljivo?hidratantno,za suho..mastno?Znorela bomIPB Image
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#47 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 February 2006 - 03:57 PM

Hm... to je pa problem. Očitno moraš takoj zamenjati kremo, ker ti ne ustreza. Zdaj je pa vprašanje, kaj tvoja koža potrebuje - ali vlago ali maščobo. A te zateguje po umivanju? Kakšne ostale preparate uprabljaš?
30°C vsekakor ni primerna višina temperature v stanovanju. Ponoči bi se lahko malo toplete oblekla in imela odprto okno?
Morda je koža dehidrirana od suhega zraka v sobi?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#48 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 08 February 2006 - 10:16 PM

Pa se kako zateguje..zato pa ne umivam zjutraj obraza samo ocke.Ce ne namazem takoj mi po 5ih min postane obraz luskast.
Drugace pa me skozi zebe.Mrzla voda me vcasih celo greje.Groza je.Slab krvi tok menda imam (vsaj fant tako pravi) in nic ne morem glede tega naredit.Ustnice so prav tako nonstop suhe in jih mazem vsako uro..v bistvu je celostno telo tako nagnjeno rolleyes.gif spim pa v pizamo in spodnjo majco in pukovko ki je res topla.Ce odprem okno lahko se kozuh oblecem smile.gif groza no.Ne vem kaksno kremo naj poiscem.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 February 2006 - 07:52 AM

Ni dvoma o tem, da je koža suha (ali izsušena). Očitno ti je TC premalo mastna? Probaj jojobo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 10 February 2006 - 10:50 AM

Sonchika,fant me je vceraj na nekaj opozoril in sicer da imam sobo zelo zelo suho(zadrzujem se celi dan v tej sobi).Ko pride notr on izhlapeva in je rekel naj nastavim ful vode na radiatorje.Koza v bistvu mi izhlapeva,dehidrira..vlazilno kremo bi rabila!

Sem slisala da je Clinians jabolko zelo lahka in vlazilna krema (kao hidratantna).Kaj pa ce njo vzamem..?Katera je zelo dobra vlazilna krema?


[b]Bi mi lahko katera sestavine napisala?

  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 February 2006 - 10:52 AM

Lala ... sestavine Clkiniansove kreme so že bile nekje napisane in tudi ocenjene, gre za super kremico, lahko in antioksidantno, z veliko vsebnostjo jabolčne vode.

Ti pa predlagam, da si res naštimaš kakšno posodico z vodo na radiator ker suh zrak res ni najboljši, tudi za dihala ne.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#52 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 10 February 2006 - 10:58 AM

Pa ja,saj iscem kje je napisano ;) mislim da bi mi to manjkalo k sem ziher ene 8ur notri.Ni cudno da imam tako bogo kozo ermm.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#53 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 10 February 2006 - 11:02 AM

Eh komedogena je rolleyes.gif
poznate kaksno ki ni komedogena,vlazilna ..hidratantna krema...z aok itd.?
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#54 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 February 2006 - 12:11 PM

Garnier TF, Avon M24. Lahko si pa omisliš kakšen vlažilen in AOK serum in nad njega kremo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 February 2006 - 12:14 PM

QUOTE(lala)
Eh komedogena je rolleyes.gif
poznate kaksno ki ni komedogena,vlazilna ..hidratantna krema...z aok itd.?


Clinians Jabolko NI komedogena!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 10 February 2006 - 12:55 PM

Zakaj je pa sonchika napisala da je?

http://www.lepa-si.c...linians jabolko
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 February 2006 - 12:59 PM

Emm ... sej ni napisala da je!! blink.gif

Glej ti prvo oceno za Clinians kremo z jabolčno vodo, ki je za mastno kožo in NI komedogena. Je pa še ena tudi z jabolčno vodo, ampak vsebuje še rižev škrob in je za SUHO kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 10 February 2006 - 02:15 PM

Jaz rabim vlazilno ali za suho kozo in ti dve STA komedogeni.


Citat oz. kopiram:

Krema Z Jabolčno Vodo In Riževim Škrobom Za Suho In Občutljivo Kožo je zelo podobna prvi kremi, z veliko AOK, ampak je komedogena. Pa malo bolj mastna.

Zaščitna Vlažilna Krema Za Vse Vrste Kože je vlažilna, tudi z nekaj AOK, komedogena in s PEG spojino. Sicer pa fajn.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#59 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28999 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 February 2006 - 04:07 PM

ja pa sej za suho kožo komedogenost ni tak bavbav.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#60 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 February 2006 - 04:15 PM

Uporabi kakšno drugo iz mojega seznama in bo. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users