Jump to content


Photo

Ten Koze


  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#41 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 12 January 2006 - 11:56 AM

ha ha ha that was all planned.... twisted.gif twisted.gif
  • 0

#42 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 12 January 2006 - 12:01 PM

QUOTE(lejck)
ha ha ha that was all planned.... twisted.gif twisted.gif


I know, I know tongue.gif

U €wil mastermind.
  • 0

#43 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 January 2006 - 12:46 PM

Zlobnica, lejck. smile.gif Zdaj pa vem, zakaj ga prepričuješ, da je to samo rdečica. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#44 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29004 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 January 2006 - 02:21 PM

QUOTE(Piquet)
Pf pf, grem se dumov slikat.


pol pa odpri novo temo s slikcami pa se gor prpopej! biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 January 2006 - 02:21 PM

QUOTE(miss*sixty)

Ja a maš ful problemtaično kožo???

Kokr jst vem, je ta Clinical Peel je ful močna zadeva in sploh ni priporočjiva pred 25. letom. Sploh pa ne 2x na teden!! Si boš še kožo skuril. Po pilingu pa je potrebna še krema z UV zaščito, da zaščitiš kožo.

Jst bi ti svetovala kej blažjega no. Ker tole res ni za mlado kožo.

Sonchika????


Joj miss*sixty sej je blo že vse razloženo, ne zdej podirat ravnovesja, ki smo ga ustvarle ... lepo prosim! biggrin.gif

Glede na to, da je Piquetova koža poškodovana oz. ima te madeže, lahko uporablja ta piling, ampak zmerno! Torej dvakrat na teden in ne več.

Čuj Piquet zakaj še vedno uporabljaš Becutan? A ti Total Fresh za suho kožo ni dovolj? Ker Becutan je blazno mastna zadeva in se mi zdi za tvoj tip kože skrajno neprimerna.

Nabavi si SuperDefense kremo za čez dan ker nujno potrebuješ zanesljiv zaščitni faktor, glede na to da uporabljaš kemični (kislinski) piling.

Pa ne obupaj, pravi rezultati kar se tiče tega pilinga se lahko pokažejo šele po nekaj mesecih, ne pa po treh tednih uporabe ... sploh zato, ker za tvojo kožo in priporočljivo, da bi piling uporabljal vsak drugi dan ampak le dvakrat na teden. Porabi lepo cel piling do konca in imej potrpljenje, zihr bo kej izboljšanja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 January 2006 - 02:23 PM

QUOTE(Piquet)

Ce je res use uredu dubis lejck moj piling. tongue.gif


Jezus Lejck a si normalna! blink.gif Da ne bi uporabljala tega pilinga, te zadeve niso hec! Resno mislim ... gre za kisline, ki so za normalno kožo 19-letne punce premočne in si lahko narediš veliko škodo. Mislim, da nekteri ne razumete čisto dobro kaj ta piling sploh je ... to ni kr tak. rolleyes.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 January 2006 - 02:23 PM

QUOTE(sonchika)
Piquet, če imaš samo rdeče lise od rdečice, potem raje pusti CP pri miru. CP je proti flekom, ki so posledica mozoljev.


Mislim, da ima Piquet (če se ne motim) prav tiste rdeče fleke od mozoljev in Ne samo rdečico.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2006 - 02:29 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(miss*sixty)

Ja a maš ful problemtaično kožo???

Kokr jst vem, je ta Clinical Peel je ful močna zadeva in sploh ni priporočjiva pred 25. letom. Sploh pa ne 2x na teden!! Si boš še kožo skuril. Po pilingu pa je potrebna še krema z UV zaščito, da zaščitiš kožo.

Jst bi ti svetovala kej blažjega no. Ker tole res ni za mlado kožo.

Sonchika????


Joj miss*sixty sej je blo že vse razloženo, ne zdej podirat ravnovesja, ki smo ga ustvarle ... lepo prosim! biggrin.gif

Glede na to, da je Piquetova koža poškodovana oz. ima te madeže, lahko uporablja ta piling, ampak zmerno! Torej dvakrat na teden in ne več.

Čuj Piquet zakaj še vedno uporabljaš Becutan? A ti Total Fresh za suho kožo ni dovolj? Ker Becutan je blazno mastna zadeva in se mi zdi za tvoj tip kože skrajno neprimerna.

Nabavi si SuperDefense kremo za čez dan ker nujno potrebuješ zanesljiv zaščitni faktor, glede na to da uporabljaš kemični (kislinski) piling.

Pa ne obupaj, pravi rezultati kar se tiče tega pilinga se lahko pokažejo šele po nekaj mesecih, ne pa po treh tednih uporabe ... sploh zato, ker za tvojo kožo in priporočljivo, da bi piling uporabljal vsak drugi dan ampak le dvakrat na teden. Porabi lepo cel piling do konca in imej potrpljenje, zihr bo kej izboljšanja.


Ja sorry, če kvarim ravnovesje oops.gif biggrin.gif

Nevem...jst sm sam hotla pomagat. Povedala sem to, kar sem jaz slišala o teh kemičnih zadevah. Vem, da lahko nardijo več škode kot koristi. SPloh pa če Piquet pretirava in nima takih flekcov. ermm.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 January 2006 - 02:31 PM

Ja, sej smo že napisale, da je zadeva priporočljiva šele po 30. letu ker je precej močna ... ima pa dobre regeneracijske sposobnosti in če ima Piquet veliko rdečih flekcev od mozoljev (vsaj tak filing sem sama dobila) pa je to edino, kar mu bo res pomagalo ... seveda pa mora uporabljat zmerno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2006 - 02:34 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, sej smo že napisale, da je zadeva priporočljiva šele po 30. letu ker je precej močna ... ima pa dobre regeneracijske sposobnosti in če ima Piquet veliko rdečih flekcev od mozoljev (vsaj tak filing sem sama dobila) pa je to edino, kar mu bo res pomagalo ... seveda pa mora uporabljat zmerno.


Ja sj, ampak jst mal dvomim o tem, da jih ima...glede na to, kar je lejck povedala. biggrin.gif Pol pa nevem, kdo se zj tle heca. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 January 2006 - 03:15 PM

Glede na to, da je imel akne, ki so morale biti precej hude ker jih je zdravil v tabletami Reoccutane (ne vem če sm prav napisala), potem sem skoraj zihr, da ima rdeče fleke od predhodnih aken. Sicer pa to najbolje ve sam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#52 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 12 January 2006 - 05:53 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Piquet)

Ce je res use uredu dubis lejck moj piling. tongue.gif


Jezus Lejck a si normalna! blink.gif Da ne bi uporabljala tega pilinga, te zadeve niso hec! Resno mislim ... gre za kisline, ki so za normalno kožo 19-letne punce premočne in si lahko narediš veliko škodo. Mislim, da nekteri ne razumete čisto dobro kaj ta piling sploh je ... to ni kr tak. rolleyes.gif


ej sam DileMa..on je tut 19 str.. pa on ZARES nima nobenih flekou..on misl da bo une lise k ne vem kje jih vid..s tem peelingom zgubu.
js mam pa res velik flekcou, k se ornk poznajo in mislm da mi nebi mogl škodt. tok?

lej tkole bom rekla piquet ma mal izkrivljeno samopodobo..and believe me i know... k ga ze dost časa poznam..on ma toook suho kožo, gladko...in nima nobenih flekcou in ne uporabla pudra, tko da nima nč zakomufleran. On ress res res nima nobenih flekcou, alpa očitno ne ve kako to sploh zgleda..sj sm mu rekla, da mu bom pr men enkrat pokazala da bo vidu... ker on ma čist ok kožo, mogoče preveč suho..pa večkrat ma rdečico..ampak ne ne od mazolčkov, ampak rdečico nasploh tko(ker ma bolj tanko kožo al kaj jst vem)..sj je sam reku da ma ene rdeče lise, k jih jst sploh ne vidm, ampak sam on.
Piquet sori k zdej to namest tebe pišem, sam to maš res iber skrivleno samopodobo biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 January 2006 - 06:30 PM

Jau, jst sm dobla pa filing, kot da ima Piquet res FUL teh flekcev ... če jih nima, mu je ta peeling čisto odveč oz. mu škodi.

Kar se pa tebe tiče Lejck ... ta piling je kislina in tega se nekak folk ne zaveda. To ful ni primerno za mlado kožo in jaz osebno ti tega ne priporočam, pa tudi na drugih forumih ti bodo uporabo tega odsvetovali ... mlada koža je preveč nežna za te zadeve, raje počakaj da flekci zbledijo sami od sebe. Tudi jaz jih imam ene par po bradi, ampak zadeve ne nameravam uporabit ker nočem tvegat in tudi ti pomoje ne bi smela. Je pa odločitev še vedno samo tvoja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 12 January 2006 - 07:36 PM

mogoče mal OT sam mene zanima kakšno je pa vaše mnenje o SKINOREN kremi??
biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#55 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 January 2006 - 07:39 PM

QUOTE(Piquet)
Mnja, mnja....Morm rect, da sm mal razocaran nad odzivom... :/

Sem edini s fleki? =)


Ok, uredu. Bom se naprej delu ta piling, 2x tedensko. Kaj pa lahka se naredim za izboljsanje?
S cem lahka te fleke prekrijem, dokler se stvar ne izboljsa? Kksn pudr ili nešto? ermm.gif
Lahka le-ta kej skodi?

Skratka...More info please! =)


Nisi edini, tudi na moji bradi so vidni flekci "bivših" in razpraskanih mozoljev oops.gif ki jih odlično prekrivam s pudrom. S kremami pa sem začela prepozno obnavljati kožo. Je bilo že vse zastarano, žal. Ni pa tako hudo in ni tako vidno.
  • 0

#56 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 12 January 2006 - 09:02 PM

kako prepozno nadi? tlele vse pravjo da se te peelinge z aha kislinami lahko dela šele po 30 letu?
da jst sm še premlada...mislm ne vem no..js tut nočm da bo pol prepozn... ermm.gif
  • 0

#57 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2006 - 09:07 PM

Mah puste že te pilinge, k boste pol brez kože ukol hodil. blink.gif biggrin.gif biggrin.gif

Kaj vam bo pa pol pomagal?? biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#58 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 January 2006 - 09:30 PM


aja, kemični piling se lahko uporablja tudi pred 30-im letom, saj z njim najbolj učinkovito odstranimo akne. sem delala podrobno seminarsko za mednarodno diplomo o kemičnem pilingu zato sem se kar konkretno tudi pri dermatologih pozanimala


evo-to prav martina! Se prav,ona prav,da lahko pred 30 uporabljaš kisline,eni pa da ne!Zdj pa res ne vemo!Najbrž lahko pred 30 uporabljaš,če maš res razfukano kožo laugh.gif ?
Aja-a kislinski...a to so aha kisline,ne?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 January 2006 - 09:37 PM

Kislinski, to so AHA in BHA kisline.

Lahko se ga uporablja tudi pred 30im letom ampak le če imaš aknasto kožo, ne pa nekaj flekcev od mozoljev ... tle je razlika. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 12 January 2006 - 09:38 PM

cry.gif cry.gif cry.gif
a pol morm kr čakat 5 let pa UPAT da mi bojo zginl? cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users