Jump to content


Photo

suha koža


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#41 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22462 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2007 - 05:49 PM

Preizkušam puder od L`oreala True match, ki pa ni bil ravno dobro ocenjen, tko da nimam pojma, kateri bi bil v redu, pa da ni komedogen in da ne vsebuje titanium dioxida. Poskusila se bom še kaj mazat z olivnim oljem, al pa si zmešala kako masko doma. Uporabljala sem tudi Baleino multivitaminsko, odkar pa so spremenili njeno sestavo na slabše je ne nameravam več kupiti. Ogledujem si Lusheve maske, pa ne vem katera bi bila najbolj fajn. A bi bil Schellerjev mineralni gel tudi ok? Do zdaj me je vedno premamil ta z limonino meliso, ker si predstavljam, da ta bolje očisti in da je boj primeren za mojo kožo, nagnjeno k ogrcem.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#42 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 January 2007 - 07:34 AM

Meni zelo ljub je Collistar - Illuminating foundation.
Balea ima še eno dobro masko - eno za zrelo kožo. Je s takim temno rdečim trakom na embalaži in enim starejšim ženskin obrazom. Mislim, da ni K, ampak nisem gledala čisto natančno.
Schellerjeva gela sta oba OK.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#43 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22462 posts
  • Gender:Female

Posted 31 January 2007 - 01:15 PM

Collistar je zame trenutno predraga zadeva, ker sem finančno na psu. smile.gif Verjetno bom izdrala od Maybelline Smooth results ali pa Wonder finish, ju moram še sprobat in bom potem vidla.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#44 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 31 January 2007 - 02:21 PM

wonder finish ti bo verjetni izsušil kožo, če imaš suho, je bolj primeren za mešano.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#45 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22462 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 01:13 PM

Eh, škoda, ker Smooth result pa nima nobenega ivory odtenka. Najsvetlejši-cameo, se mi zdi malo pretemen zame.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#46 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 06 February 2007 - 01:37 PM

Me ej, jst mam wonder. Men ful odgovarja, ma mam od revlonga enga, pa od l'oreal, pa mi ful nista tk fajna. Mam ful hecno kožo, nevem, včasih je tak suha, včasih je vredi.. Mam tud od maybeline ttle puder musse, ko je kao za mastno kožo, jst mam prej suho in občutljivo. Skratka, če se fajn namažeš s kako fajn kremco spod. jst mam od šelerja korenček, pol ful ni panike.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#47 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22462 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2007 - 07:55 PM

Meni pa Maybeline DMM ful poudari luske, tudi če dam kako bolj mastno kremo spodaj. Smooth result sm si vzela malo v drogeriji in probala doma, mi je bil v redu, luske mi je znatno manj poudaril, ampak kaj, ko sm bila oranžna v obraz. Si moram it še po malo Wonder finisha in upam, da mi bo pasal na kožo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#48 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 March 2007 - 04:04 PM

Sama imam suho kožo se mi pa včasih vseeno naredi kakšen mozolj evil.gif .. Katero kremo za suho kožo naj uporabljam da mi bo kožo navlažila & namastila ampak da mi nebo mašila por in z tem povzročala mozoljev & ogrcev ?? rolleyes.gif rolleyes.gif
  • 0

#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 March 2007 - 05:04 PM

Garnier Ultra Lift ali Total Comfort.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 01 March 2007 - 05:23 PM


A Garnier Intensive Dry Skin -oranzna skatlca- bi bil tud primeren, ane.
Al masi pore?
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#51 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 March 2007 - 07:25 PM

Za tega pa res ne vem. Samo se mi zdi, da G nima kakšne oranžne kreme za obraz... confused.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#52 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 March 2007 - 07:43 PM

QUOTE(Marmelada @ 29. 1. 2007 - 17:49) View Post

Preizkušam puder od L`oreala True match, ki pa ni bil ravno dobro ocenjen, tko da nimam pojma, kateri bi bil v redu, pa da ni komedogen in da ne vsebuje titanium dioxida. Poskusila se bom še kaj mazat z olivnim oljem, al pa si zmešala kako masko doma. Uporabljala sem tudi Baleino multivitaminsko, odkar pa so spremenili njeno sestavo na slabše je ne nameravam več kupiti. Ogledujem si Lusheve maske, pa ne vem katera bi bila najbolj fajn. A bi bil Schellerjev mineralni gel tudi ok? Do zdaj me je vedno premamil ta z limonino meliso, ker si predstavljam, da ta bolje očisti in da je boj primeren za mojo kožo, nagnjeno k ogrcem.


Tudi jaz imam tega ermm.gif A res ni primeren za mešano kožo ? blink.gif rolleyes.gif
  • 0

#53 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 01 March 2007 - 08:07 PM


Ja, imas G Intensive za suho kozo s koriandrom, palmovim oljem in glicerinom. Za obraz je v skatlici, isto verzijo imas pa se za roke v oranz tubici.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#54 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 March 2007 - 07:18 AM

Žal sestave ne poznam. Nalepi jo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#55 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 02 March 2007 - 11:08 PM



Ko najdem slikco jo prlimam ockey.
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#56 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 03 March 2007 - 12:29 PM

Meni dela TF za normalno/mešano kožo mozolje. Ostajam zvesta Schellerjevi- korenček in pomaranča
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#57 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 03 March 2007 - 12:43 PM

QUOTE(sonchika @ 1. 3. 2007 - 19:25) View Post

Za tega pa res ne vem. Samo se mi zdi, da G nima kakšne oranžne kreme za obraz... confused.gif


Garnier stop krema je oranžna - proti staranju kože, ampak ima slabe sestavine. Intensive dry skin se mi zdi da je pa za telo blink.gif . Nisem povsem prepričana.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#58 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 03 March 2007 - 05:20 PM


Za GStop ne vem, je ne poznam... za G.I.D.S. katero omenjam je pa v oranzni embalazi in je namenjena negi obraza, lahko tudi telesa navsezadnje.
Jo imam sama, tako da ne govorim na pamet. Sem pa ze napisala, da takoj ko najdem sestavine copy/pastam, da se boste lahko prepricale.


  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#59

  • Guests

Posted 03 March 2007 - 07:12 PM

QUOTE(Izgubljena @ 3. 3. 2007 - 14:29) View Post

Meni dela TF za normalno/mešano kožo mozolje. Ostajam zvesta Schellerjevi- korenček in pomaranča



Meni tudi Garnier dela mozolje!! Najboljsa do zdaj mi je bla Scheller kutina, zdaj sm si pa omislila Lushevo Cosmetic Lad, pa je sicer fajn, ampak se mi zdi skor malo premastna za normalno kozo. Komaj kaj je porabim, tk skopo jo nanasam, da mi nebi bla prevec..
  • 0

#60 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 03 March 2007 - 10:12 PM


Eto, nasla slicico. That's the one. Remember now?

IPB Image

  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users