Jump to content


Photo

Givenchy


  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#41 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 December 2006 - 09:49 PM

Zabavaš. ohmy.gif Jaz sem bla pa ziher, da so senčke. Jutri grem prav pogledat v Muller, če piše eyeshadows al ne. Saj ti vrjamem, ampak morem se prepričat. oops.gif

Dodajam :

DiLeMa tista paleta, ki si jo dodala ma ful medle barve, veš take, ki so res primerne za osvetljevalec, kot si ti napisala. Ampak to kar sem jaz prilepla pa je ful preveč temno. Kak bi prišla temno modra barva na ličkih ? Pa milijon bleščic ? misliš, da je možno, da so to, kar sem jaz nalepla senčke? oops.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 December 2006 - 09:59 PM

Čekiraj jutri in poročaj. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 December 2006 - 10:03 PM



Bom ! smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#44 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 December 2006 - 04:28 PM



Sem šla danes pogledat in jih nimajo več ! cry.gif Majo to, kar si ti nalepla ampak nimajo pa tistih lepih senčk več. Samo dvojčke imajo pa enojne senčke. mad.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2006 - 05:48 PM

Torej dejansko obstajajo te senčke? Torej prav senčke, za oči štrihat? In cena je 10k za 9 senčk? laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 December 2006 - 06:43 PM



JA! Prav senčke za oči štrihat ja biggrin.gif . Cena je okrog 9890 SIT nekaj takega, mogoče sto tolarčkov manj/več. Senčke so prekrasne ! Jaz sem jih gledala, ko so jih še imeli cry.gif v dneh odtenkih zelenem in rjavem - npr. pri zelenem odtenku :
  • osnovna je bila zelena potem pa so ble vse take barve, da so se lepo skombinirale s to zeleno ( svetlo rjava z zelenimi bleščicami, svetlo rumena (skoraj bež), temno temno rjava, temno zelena, svetlo zelena ) in niti ena senčka v tej paleti ni bla tak -navadna- če veš kaj mislim. Torej niso ble take, kot si dajo kupit npr - essence, AD, take čisto simpl enobarvne. NE ! Ble so res take posebne, lepe res.


Ampak mi je ful žal, da si nisem kupla takrat. Zdaj pa več nimajo. sad.gif Bom probala nekje slikico zvohat.
  • 0
Viens, reste ici!

#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 December 2006 - 06:45 PM

Jaz grem v petek sčekirat, danes nisem bla, ker je klicala ženska iz drogerije, da še kar niso dobili mojega Clinique Simply in bo v petek. verymad.gif Torej grem takrat in če imajo te senčke - oh, ne vem, kok se bom lahko upirala. laugh.gif Ker cena je res ugodna, ponavadi so četvorčki po 10k, tle je pa 9 senčk ... je pa tudi odvisno, koliko je tega, lahko da je vsake senčke čisto malo. Bomo videli!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 December 2006 - 06:52 PM



Enako pakiranje je kot tisto, kar si ti nalepla. Senčke je npr. malo več, kot v onih minijih od ArtDeco ! Taki kvadratki so ! wub.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#49 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82929 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 December 2006 - 09:16 PM

Ana, tele senčke so Prismissime Intense Chocolat (tut na mojem wishlistu smile.gif ), ampak jih niti v Lj. Mullerju nimajo več. Prodajalka mi je rekla, da bi mogoče meli v Limoniju, Ypsilonu ali Beautique.
Sicer pa se meni sploh ne zdijo poceni, ker so res čisto majhne - cela paleta je velika cca. 6X6cm. ermm.gif So pa res nenormalno lepi odtenki, sploh ko sem videla make-up v Elle. wub.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#50 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 December 2006 - 09:20 PM

QUOTE(Jinadaze @ 14. 12. 2006 - 21:16) View Post

cela paleta je velika cca. 6X6cm


Komi?! To je pa res miniaturno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#51 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82929 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 December 2006 - 09:24 PM

Ja. Jaz sem kar odprtih ust tam stala, nisem mogla verjet. huh.gif Sem še vprašala prodajalko, če so mogoče v dveh slojih, ker niso meli testerja.
Ampak mela bi pa vseeno. oops.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#52 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 15 December 2006 - 03:53 PM

Joj ful so lepe res. Pa čeprav so mele. sad.gif Ampak ni več tega, bo pa kaj novega prišlo, še lepšega. smile.gif

Evo to je blo to :

IPB Image
IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#53 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 December 2006 - 12:39 PM

Tele sem še jst gledala (fantastična pakunga!), pa se mi je vse skupaj zdelo jako precenjeno; še sama posodica za senčke mi je delovala plitko.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#54 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82929 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 December 2006 - 11:50 PM

Zgornja paleta mi je precej bedna, za spodnjo bi pa ubijala. oops.gif
Se pa strinjam glede pakung, kr neki. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 December 2006 - 11:56 PM

QUOTE(Jinadaze @ 16. 12. 2006 - 23:50) View Post

Zgornja paleta mi je precej bedna, za spodnjo bi pa ubijala. oops.gif
Se pa strinjam glede pakung, kr neki. ermm.gif


Se z obojim 100% strinjam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 December 2006 - 01:44 PM

A ktera ve kej več o tisti črni maski? huh.gif


  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users