Jump to content


Photo

Bež (Kožnat) Gloss :)


  • Please log in to reply
107 replies to this topic

#41 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 25 March 2006 - 11:01 AM

QUOTE(_M_)
Do 20. ure pomoje, kot med tednom..

o hvala biggrin.gif grem pol danes kupit tongue.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#42 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 25 March 2006 - 11:17 AM

do 18ih je odprt ob sobotah!
  • 0

#43 kat

kat

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 31 July 2006 - 10:50 AM

hey punce!
že zelo ZELO dolgo iščem šminko z odtenkom barve kože. sploh je ni mogoče nikjer dobit. mogoče bi mi znal kdo pomagat?

P.S.: do sedaj sem tak odtenek ustvarila s pudrom + malo svetlejso šminko + nekim long stay premazom za ustnice.
  • 0

#44 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 July 2006 - 11:03 AM

kanebo ma eno ful lepo! sm jo kupla sestricni za rd, in je bla ful navdusena, ker je tut sama iskala eno tako sminko. da citiram njeno oceno na KMM
QUOTE(sestricna biggrin.gif)
Wow končno sem lastnica Kanebo (ne - prav- poceni) šminke. Dobila sem jo od svoje prekrasne sestrične za rojstni dan . Dolgo časa sem jo hodila občudovati v drogerijo, še posebej se mi je dopadla šminka v številki 117, popolna nude barva, ki se jo odlično kombinira z močnejše poudarjenimi očmi, ličnicami ipd. Pigmentacija šminke je odlična, prav tako tudi obstojnost. Šminka je rahlo glosasta, kar omogoča lep nanos na ustnice in tudi sam izgled ustnic je lep, nežen in eleganten. Ovojnina je krasne srebrknasto zlate barve, same dimenzije so zelo majhne, tako da se jo stlači še v tako prenatrpano kozmetično torbico ;). Cena je sicer kar zasoljena, nekje okoli sedem tisočakov, vendar takšno ceno kakovost šminke odtehta. Ogledana imam še dva odtenka, ki pa mislim, da bosta moja še pred kakšnim praznikom ;)


no, ta sminka je res krasna... za druge firme pa nevem, ker sem bolj pristasica glosov... a glosa pa nebi mela?
http://www.lepa-si.c...der=asc&start=0
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#45 kat

kat

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 31 July 2006 - 11:10 AM

uf, lahko tudi kej tazga ja.
samo so mi sminke bolj usec, ker so vsaj malo bolj obstojne. z glossom imam take izkusnje, da ga grdo pogledam, pa se zbrise z ustnic smile.gif
a mogoce kej narobe delam?! smile.gif
  • 0

#46 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 July 2006 - 11:25 AM

ce je glos kvaliteten, se lahko kar dolgo obdrzi na ustnicah... ce na pa ne, pa usake tolk casa mal popravis... kokr sminko. no, skratka, teli revlonovi glosi SL so baje zlo uredu, usaj tko pravjo. so tut taki nude odtenki, zame mogoce malo premalo prekrivni.... stvar okusa pac smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#47 kat

kat

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 31 July 2006 - 12:55 PM

te lahko prosim se za odtenek kanebo sminke? ce se spomnis, seveda.
in kje je mogoce kupit to znamko?
ok! bom dala sanso glossu, da me ocara. smile.gif
  • 0

#48 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82864 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 July 2006 - 01:10 PM

QUOTE(kat)
te lahko prosim se za odtenek kanebo sminke? ce se spomnis, seveda.
in kje je mogoce kupit to znamko?
ok! bom dala sanso glossu, da me ocara. smile.gif


Št. 117 (piše zgoraj).

Dobiš v Mulleju, Limoniju, Douglasu ...
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#49 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 August 2006 - 12:30 PM

Moja mati je imela pred leti kožne barve šminko od loreala. Ne vem če še obstaja, je pa gotovo cenejša od kanebove.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#50 kat

kat

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 01 August 2006 - 07:16 PM

fino hvala za informacije. bom pogledala za tisti gloss in sminko!
ja, vidim, da ima loreal neke hude sminke.. samo tocno teh se nisem opazila v drogerijah.. cudno, ogromno se ta barva uporablja v modi, pa se jo zelo tezko dobi. vsaj pri nas
  • 0

#51 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 02 August 2006 - 02:02 AM

QUOTE(*pikica*)
no, skratka, teli revlonovi glosi SL so baje zlo uredu, usaj tko pravjo. so tut taki )

jst mam revlonovega v kožni barvi in mi je super laugh.gif .
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#52 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 02 August 2006 - 09:06 AM

Oriflame ma šminko kožne barve in to res lepe barve, pa fajn pride na ustnicah. Vivid lipstick št. 4286 Baby beige, stane pa v avgustu 1090 sit.
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#53 kat

kat

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 02 August 2006 - 12:20 PM

sm kupla od revlona gloss, zelo fajn mi je samo spet ne prekriva dovolj smile.gif
problem je v tem da imam naravno precej rdece ustnice in zelo tezko najdem sminko, ki bi na ustnicah imela vsaj malo podoben odtenek kot v originalu.
baby beige od oriflamea pa imam in mi je zelo zelo fajn, je sicer malo temnejsa, ampak kr super zakamuflira moje rdece ustnice smile.gif

se to.. ste mogoce na internetu (na strani od loreala) videle nove sminke?

http://www.lorealparisusa.com/

fenomenalni odtenki, res. samo mocno dvomim, da bo od teh kolekcij (endless kissable pa volume perfect sta mi totalno nori) mozno kupiti v kratkem casu. bi bilo zelo fajn, ampak k nam pridejo novosti precej pozno. je mogoce ze katera od vas opazila te zadeve pri nas?
  • 0

#54 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2006 - 09:25 AM

Manhattan ma nove gloske Long Lasting Gloss Glide, ful lepe, uporabne barve, med njimi je tut ena cist bez, dobesedno barva koze, ubistvu skor ze zgleda kot en korektor, sam da tekstura ni taka. js mam enga v mal svetlejsi belo roza bez barvi z shimmrom, morm rect da sm zaenkrat navdusena, glos je obstojen, srednje pigmentiran, barve so ful posrecene, celo ena lepa rdeca je umes. embalazica je micena (5 ml), v kvadratasti embalazi, cena okoli 1500 v mullerju. priporocam!
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2006 - 09:28 AM

Hvala za info! woot.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2006 - 09:29 AM

no problem. slike ne najdem, (pozab ni fotoraparata biggrin.gif)
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2006 - 09:30 AM

Če se ti da, bom ful vesela. worship.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2006 - 09:33 AM

this is the best i can do smile.gif jest mam tega prvega 501, ta koznat je pa 541. 511 je ful taka barbie roza, zame prevec mocna oz umetna, 531 je krasna rdeca za zurat, 551 pa 521 pa nism probala hmm.gif

[attachmentid=576]

Attached Files

  • Attached File  man.JPG   36.81KB   204 downloads

  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 December 2006 - 09:38 AM

Ful lepe embalažice. Ta živo rdeča je res noro dobra, uh. Tudi nude odtenek izgleda ful obetaven - eh, spet bomo zapravljali. ermm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 December 2006 - 09:43 AM

ful so lepe barve res, js si mam namen kupt usaj se 2 gloska, sej ubistvu niti niso tok dragi. je pa res da so ful skromni z kolicino hmm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users