Jump to content


Photo

Trgovine za živali


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#41 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2012 - 01:40 PM

Svašta :D They looked the same to me... :D

Itak ga pri Špeli ne uporabljam, ker je preveč grob zanjo...pa še nič ne dobim ven :D
  • 0

#42 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 October 2012 - 01:42 PM

Ja tako naj bi bilo, koliko od tega je dejanskih razlik, koliko pa marketinških for, pa ne vem. Za mojo je prav posebej, short-haired toy dog, chihuahua.

A ti ga imaš? A drži tisto da pobere 90% odmrle dlake? Jaz ga moram res nabavit ker Ayli noro izpada dlaka, skozi vse leto jo je povsod polno.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#43 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2012 - 01:46 PM

Ne, ne drži in popizdevamo. Čisto za brezveze sem ga kupila. Najbolj pali to, da jo prečešemo z navadno krtačo (tudi v obratni smeri rasti), potem jo damo pod tuš (nekaj dlake se spere dol), potem jo dobro osušimo in na koncu še obrišemo z vlažno brisačo.
Naj mi še kdo reče, da je nega kratkodlakih psov mačji kašelj. My ass. <_<
  • 0

#44 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 October 2012 - 01:49 PM

A pol mi nasploh odsvetuješ nakup?

Ipak pa je s kratkodlakimi težje, ker se tiste dlake kot ščetine zarijejo povsod in jih je WAY težje odstranit od dolgih, svilnatih dlak. Jaz imam njene dlake povsod. Če grem zdaj na počitnice nekam, bom, ko bom tam, našla vsaj nekaj njenih dlak prinesenih od doma :lol:
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#45 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25772 posts
  • Gender:Female

Posted 08 October 2012 - 01:56 PM

Odsvetujem. Stran vržen denar.

Za mačka bi ga pa uporabljala, če bi se ga sploh dalo česat....samo ne pusti :lol:

Joj, ne govori....Špele nisem vozila v svojem avtu vsaj leto in pol pa mam čisto kosmat predpražnik (posesan vmes že ene 100x). Še doma pri sebi (pa je ni tam že cca 2 leti) najdem občasno kakšno dlako, ki se je zarila v že 100x preprane deke, ...
  • 0

#46 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 October 2012 - 01:58 PM

Ja avto je pa itak razred zase, lahko ga posesam čisto vsakič ko ona stopi notri. Sem že opupala. Če jo zvežem je sicer malo bolje, ampak vseeno.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#47 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 October 2012 - 03:39 PM

Punci pohvala za offtopicanje z majhno pisavo. :thumbup:

Za nadaljevanje debate o krtačah in čiščenju dlak pa prosim, da uporabite ti dve temi:
Friziranje & kopanje & krtačenje: http://www.cudovita....?showtopic=3503
Čiščenje dlak: http://www.cudovita....showtopic=14788


Hvala. :)
  • 0

#48 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18227 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 13 October 2012 - 06:49 PM

No jaz sem šla potem v Tukana po Ančkinem nasvetu in majo res par ful luštnih stvari, tudi kaj srčkanega in ne samo navadne ovratnice z nekimi indijanskimi vzorci. :D Sem pa kljub temu našla v Mr Petu fuul lepe (in mehke!) oprsnice, ampak so čez 20€, bo še malo projekt to kupit.

Sem pa HVALABOGU naletela na zapiranje Tukanove trgovine, delala je danes do 12h in so imeli do 90% znižanje, nekaj stvari sem dobila res za đabe (priboljški za zajca po 17 centov, drugače pa malo pod 2€, sem nagrabila vse preostale škatle (ene 8) in plačala dober €, LOL :D ). Furminator sem pa potem kar tukaj kupila in dala 16€ v Mr Petu, meni so rekli, da se ga uporablja 1-2x na mesec po občutku, če psa ful oguliš potem pač čakaš, da se mu dlaka nazaj zgosti in šele potem spet. Še eno navadno gumjasto krtačo najdem, pa ogromne vreče hrane, pa smo. :)
  • 0

After all this time?

Always.


#49 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 October 2012 - 08:10 PM

A ta cena Furminatorja je akcijska, ane, ne redna? Zakon cena, jaz bi tudi.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#50 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 November 2012 - 05:19 PM

Zootic v Europarku je bil prejšnji teden katastrofalno slabo založen, pa tudi trgovki sta bili neprijazni. Najprej sem morala čakat skoraj 5 min, da sta si blagovolili odtrgat pozornost od računov in sem lahko plačala kar sem nabrala v košarico, nato pa sta gladko ignorirali moje vprašanje kakšna je cena ampul proti bolham pri njih.
  • 0

#51 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14844 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 08 November 2012 - 07:39 PM

U - jaz hodim v Smrčka v centru Lj - Mali trg. Sicer je mala trgovinica, ampak!

+ imajo 2 leni mački, ki ju lahko pocrkljaš
+ imajo veliko ponudbo kvalitetne mačje/pasje hrane - jaz jemljem za našo mačkonarko Applaws, 80% mesni briketi - cena na netu za 2kg brikete je 13Ł, tu so 15€
+ zelo prijazno so mi ponudili testerje suhe hrane, ko sem prvič šla k njim in povedala, da imamo zelo zbirčno mače doma
+ kakšne 2 meseca nazaj mi je ob nakupu briketov dala zraven še priročno veliko pločevinasto škatlo za brikete - promocijsko darilo.

Zmeraj ZELO prijazne prodajalke, pomagajo z nasveti in niso vsiljive, ko pride do izbire katero hrano vzet.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#52 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13824 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2012 - 08:16 PM

Se strinjam, v tej trgovini so zelo prijazni. Edino pri njih sem dobila vrvice za dihurja, pa tudi hrano imajo.
Hrana za njih je sicer cenejša v trgovini za živali v hali A, tako, da jo večinoma kupujem tam.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users