Jump to content


Photo

Kako pogosto se tuširate


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#41 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 April 2006 - 12:18 AM

QUOTE(cedevita)
QUOTE(pupa)
QUOTE(crna)
Kaj je to tuš? biggrin.gif:D

packa biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif


Hehe, kok sta me nasmejali biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif

Moj sošolec se baje umiva 1x na 2 dni...glavo si umiva 1x na mesec... blink.gif mad.gif


Isto je z mojim sošolcem ja.Samo ne vem kako mu uspeva,da vsa fazanarija (predvsem ženskega spola tongue.gif ) pada nanj.Pa saj je hud,dokler ust ne odpre,no. biggrin.gif
  • 0

#42 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 16 April 2006 - 08:37 AM

To tud en moj sošolc ... komi prenesm če mi kj govori ,sploh zjutri
A jim je tok težko saj čigumije sabo met ?? rolleyes.gif
  • 0

#43 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29013 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 April 2006 - 09:03 AM

QUOTE(cedevita)
Moj sošolec se baje umiva 1x na 2 dni...glavo si umiva 1x na mesec... blink.gif mad.gif


pri nas doma sva z mami tut edini, ki se dnevno tuširava. moška pač ne čutita potrebe po tem. sama recimo ne razumem ljudi, ki si zobe umivajo samo enkrat na dan ... jaz bi popizdila, da grem z neumitimi zobmi spat. biggrin.gif ravno včeraj sem spet malo podebatirala, da me človekov telesni vonj ne moti (tut če je mal švica/cigaretnega dima/ ... / vmes - primer: diskač), moti me lizanje kože direkt izpod tuša, ko ližem dol okus po gelu za tuširanje/kremi za telo. preživim tut kak bolj hud švic poleti. čisto drugače je, če se človek dejansko ne umiva/tušira po par dni: ker potem vohaš že smrad bakterij in ne samo švica. to mi je večna uganka. biggrin.gif mislim, kako zdržijo po en teden brez da bi se stuširali ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#44 tinka

tinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 16 April 2006 - 10:26 PM

imam sošolko, ki se je v šoli va naravi na smučanju tuširala 4x na dan. se vm to zdi preitrano ali že zasvojenost? rolleyes.gif zjutraj, po smučanju (okrog 4-ih popoldne), po večerji (okrok 7-ih zvečer) in še pred spanjem (polnoči).

aja sama pa se tuširam 1x na dan, če telovadim tudi po telovadbi, poleti pa 2-3x na dan- čist odvisno laugh.gif
  • 0

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 April 2006 - 11:02 PM

QUOTE(Špela)
sama recimo ne razumem ljudi, ki si zobe umivajo samo enkrat na dan ...

Jaz sem poznala eno, ki si jih je umivala tako, na ene 14 dni (BREZ ZAJEBANCIJE). Fak ej.... zadah in farba (že take rjave pikice je imela po zobeh, če si od blizu pogledal (in posledično zaradi njenega zadaha tvegal omedlevico)) temu primerni. In potem je našla nekega tipa in najjača skupna točka jima je bila to, da si oba ne umivata zob in to je tako ponosno razglašala. Jao. Je pa to bla ena sošolka iz srednje šole. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 April 2006 - 11:08 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(Špela)
sama recimo ne razumem ljudi, ki si zobe umivajo samo enkrat na dan ...

Jaz sem poznala eno, ki si jih je umivala tako, na ene 14 dni (BREZ ZAJEBANCIJE). Fak ej.... zadah in farba (že take rjave pikice je imela po zobeh, če si od blizu pogledal (in posledično zaradi njenega zadaha tvegal omedlevico)) temu primerni. In potem je našla nekega tipa in najjača skupna točka jima je bila to, da si oba ne umivata zob in to je tako ponosno razglašala. Jao. Je pa to bla ena sošolka iz srednje šole. biggrin.gif


Saj ne vem...al se je za zjokat al za smejat.:confused1: brushteeth
  • 0

#47 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 17 April 2006 - 12:04 AM

Oh groza. Sama si poščetinam zobe najmanj 3x na dan +zobna nitka... Zbolim, če začutim, da so malo kosmati ...

IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#48 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 17 April 2006 - 07:46 AM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(Špela)
sama recimo ne razumem ljudi, ki si zobe umivajo samo enkrat na dan ...

Jaz sem poznala eno, ki si jih je umivala tako, na ene 14 dni (BREZ ZAJEBANCIJE). Fak ej.... zadah in farba (že take rjave pikice je imela po zobeh, če si od blizu pogledal (in posledično zaradi njenega zadaha tvegal omedlevico)) temu primerni. In potem je našla nekega tipa in najjača skupna točka jima je bila to, da si oba ne umivata zob in to je tako ponosno razglašala. Jao. Je pa to bla ena sošolka iz srednje šole. biggrin.gif


Na 14 dni blink.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#49 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 April 2006 - 09:39 AM

IPB Image Đisus krajs. Nemorš vrjet.
  • 0
Viens, reste ici!

#50 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 17 April 2006 - 09:49 AM

jaz sem imela sošolca ki si jih ni umival, oz.tam ene na 1 mesec, pa smo imeli zobozdravnika, pa mu je zobozdravnica rekla da ma full zdrave zobe, da se vidi da si jih pravilno umiva biggrin.gif
  • 0

#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29013 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 April 2006 - 09:51 AM

QUOTE(TiTa)
jaz sem imela sošolca ki si jih ni umival, oz.tam ene na 1 mesec, pa smo imeli zobozdravnika, pa mu je zobozdravnica rekla da ma full zdrave zobe, da se vidi da si jih pravilno umiva biggrin.gif


mene so pa vsi zajebavali skozi osnovno šolo, ker sem bla edina v razredu, ki nisem imela kariesa! biggrin.gif pa zmeri sm nardila test z unimi tabletkami nagravžnimi, ko so se roza pofarbale, če nisi imel umitih zob. js si isto vsaj trikrat na dan umivam zobe.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#52 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 17 April 2006 - 10:15 AM

QUOTE(TiTa)
jaz sem imela sošolca ki si jih ni umival, oz.tam ene na 1 mesec, pa smo imeli zobozdravnika, pa mu je zobozdravnica rekla da ma full zdrave zobe, da se vidi da si jih pravilno umiva biggrin.gif


Ma pa useen ta tako srečo ...kake dobre gene laugh.gif
Če si jih jz nebi umivala več k dva dni pol bi mi pomoje od gnilosti usi vn popadal cry.gif
  • 0

#53 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 17 April 2006 - 12:40 PM

Blah to je moj sošolc, k si sploh ne umiva zob, pa tog od nega smrdi k govori...js se sploh ne upam zadržvat v njegovi okolici. Pa eno sošolko, k se umiva enkrat na tedn, pa ma cel tedn iste spodnjice...BRUH... Js ne zdržim zravn nje sedet, k tok zaudarja. blink.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#54 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 April 2006 - 01:54 PM

Pujsi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#55 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 April 2006 - 02:03 PM

Ja jaz sem tud nekaj takih sošolcev in sošolk imela, ko so milo vidli enkrat na mesec ali še redkeje. Žalostno.
  • 0

#56 Josephine

Josephine

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:Zg. Besnica
  • Interests:vse

Posted 17 April 2006 - 02:07 PM

Pri nas v razredu je kar nekaj takih tipov, ki si pravijo, da tip more smrdet, drgač ni tip. OK, če tko mislijo naj, jaz jih ne razumem, ampak navdla sm se pa na njih in zarad tega k se ne umivajo jih ne zaničujem
  • 0

#57 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 April 2006 - 02:11 PM

Sej po eni strani se tudi meni pozimi resno ne da pod tuš, preprosto preveč mrzlo je (pa še radiator v moji sobi ne dela, in mam namesto sobe kar iglu rolleyes.gif )... Včasih tuš tako spustim, me pa potem zmeraj peče vest, kaka packa sem... Četudi si intimne in pošvicane dele vestno očedim... Brez ščetke pa nečem več, ker nimam neke jake kvalitete zob in me ful preganja, da ne bi nekega dne ostala brez... :crybaby:
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#58 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 17 April 2006 - 09:07 PM

Jaz se 1x na dan stuširam, če pa se že ne stuširam si pa noge umijem, intimne predele, pod pajzko, roke, za nohti. Zobe si pred spanjem temeljito in še z nitko, če se mi da jih še zjutraj na hitro. Imam na srečo zdrave zobe, nikoli nism mela problemov, niti kariesa biggrin.gif
  • 0

#59 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 April 2006 - 10:13 PM

enkrat na ekskurziji v srednji šoli sm bla v sobi s par sošolci.Ena izmed sošolk je rekla,da nej kr brez skrbi hodmo notr,da bomo mel manj gužve,ker bo ona vse tuše spustila,ker se umiva na 4 dni.Zanimivo biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#60 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 07:50 AM

QUOTE(rea)
enkrat na ekskurziji v srednji šoli sm bla v sobi s par sošolci.Ena izmed sošolk je rekla,da nej kr brez skrbi hodmo notr,da bomo mel manj gužve,ker bo ona vse tuše spustila,ker se umiva na 4 dni.Zanimivo biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users