Jump to content


Photo

Škarje, pilica ali ščipalnik


  • Please log in to reply
71 replies to this topic

#41 syringa

syringa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Venera
  • Interests:Vsak dan kaj novega

Posted 26 April 2007 - 10:11 PM

Ja nohti se cepijo zaradi tega ker si jih ne spilimo pravilno - noht morš namreč zapret (čeprav to men še zdaj ne uspe hehehe in sem pol ko se mi nohti olupijo vedno tkole: mad2.gif )

No uglavnem, jaz ti priporočam eno od takšnih IPB Image in sicer eno bolj grobo za oblikovanje nohtov in nato eno bolj nežno, da si noht zapreš in spoliraš

Jaz imam doma eno tako 4kotno, ki se jo da kupiti v vsaki drogeriji in imaš gor 6 korakov - 6 različnih pil s katerimi naj bi si noht popolnoma uredila od oblikovanja do šajna thumbup.gif sam očitno ni tok dobra, ker mi očitno še kar ne uspeva hmm.gif

Drugače pa lahko greš tudi v to Oazo rok v teh večjih nakupovalnih centrih, kjer nohte rihtajo in si kupiš pilico (ampak pomoje so tam dražje) wink.gif



  • 0
Everyone has a photographic memory, some just don`t have film... IPB Image IPB Image

#42 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 April 2007 - 10:14 PM

ja ja to ta velko sm mislla, sej mam eno tako doma, jo vedno uporabm po uni kovinski, lih tok da je konica lepo gladka smile.gif kje si pa kupla to 4kotno? a so ful drage te pilce?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#43 syringa

syringa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Venera
  • Interests:Vsak dan kaj novega

Posted 26 April 2007 - 10:27 PM

ne ne te moje niso bile drage - tam okol starih 600-700 sit (imam namreč 3)

Kupila sem jih eno v šparu eno v dm in eno v mullerju smile.gif Tako da se povsod dobijo thumbup.gif
  • 0
Everyone has a photographic memory, some just don`t have film... IPB Image IPB Image

#44 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 April 2007 - 10:37 PM

super, hvala ti smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#45 syringa

syringa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Venera
  • Interests:Vsak dan kaj novega

Posted 27 April 2007 - 09:07 AM

No problemo!!! smile.gif
  • 0
Everyone has a photographic memory, some just don`t have film... IPB Image IPB Image

#46 cebelcaa

cebelcaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 01 May 2007 - 07:32 PM

Jaz pa prisegam na pilice od oaze al manikire, pač ti otočki:) Malček dražje so, mapak najdlje zdržijo in so res kvalitetne! Npr. te od essense pa dmjeve so res slabe... sej parkart so ok, sam pol po nekaj časa pa so kr gladke!
  • 0

#47 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 May 2007 - 06:51 AM

Očitno še niste probali Essie pilice. Je steklena in ima zelo dolgo življenjsko dobo. Nohta ne trga, lahko si pilite nohte v vse smeri. Ne menjam več.
Je pa res, da stane okoli 10€.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#48 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 02 May 2007 - 07:57 AM

jst mam stekleno od ArtDeco in sm tut ful zadovolna. res pa so mal drazje ermm.gif
  • 0

#49 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 02 May 2007 - 12:57 PM

A lahko katera nalima slikco, kako izgleda steklena pilica? Hvala.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#50 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 02 May 2007 - 01:48 PM

IPB Image Micro fine glass file for the gentle shortening of soft, sensitive nails

Vir: ArtDeco.de

DiLeMa na prejšnji strani omenja še eno posebno za problematične nohte. Je nisem sprobala.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#51 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 02 May 2007 - 02:06 PM

jaz si po tanovem več ne grizem nohtov na roki, tako da uporabljam le pilico, ker pri škarjicah in ščipalniku imam neprijeten občutek smile.gif

na nogah si z škarjicam
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#52 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 May 2007 - 03:02 PM

Tudi jaz sem si kupila tole stekleno pilico, stane 11 ojrotov, ampak je res super! thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#53 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 02 May 2007 - 03:39 PM

jaz se pa po novem samo še z mojo novo super duper mašinco krajšam in oblikujem nohte cool.gif

super mi je ker mi jih res skrajša čist naravnost, kar mi s škarjicami nikol ni ratal (sploh kar se tiče nohtov na roki)

plus, nikol nimaš scufanih, zastriženih nohtov
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#54 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 02 May 2007 - 03:41 PM

In kaj je "super duper mašinca"?
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#55 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 02 May 2007 - 03:51 PM

na internetu je ne najdem...

je v taki beli torbici, pač ta ročaj v katerem so baterije, zraven pa dobiš mislm da 9 nastavkov za krajšanje, oblikovanje, odstranjevanje trde kože na petah, poliranje...

na torbici edino piše carrera lady, listek z navodili sem pa izgubla tk da nwem edino če bi tam kaj pisalo
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#56 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 02 May 2007 - 06:11 PM

Hvala Adriane (slika) in Kinky (cena). Si jo bom omislila, ker uporabljam še kovinsko (?) in eno od neke Kiss firme, ki se hitreje scufa kot vata.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#57 incy

incy

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 07 May 2007 - 11:38 AM

jst pa najraje uporabljam ščipalnik, ker se mi zdi,da lahko z njim res postrižem nohte na rokah tko kt je treba, ker si s škarjicami ne morm na desni roki,zto jih že neki časa ne uporabljam.pilice me pa skominajo..grr..uporabljam jih le ob izdelavi umetnih nohtov,tam namreč pridejo še kako prav thumbup.gif
  • 0

#58 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 07 May 2007 - 11:49 AM

uporabljam ščipalc od wilkinsona, s škarjami si ne morm postrižt na desni roki, s pilcami se pa nism kej posebno še ukvarjala

  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#59 cebelcaa

cebelcaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 07 May 2007 - 05:19 PM

Na rokah uporabljam pilico, tiste od manikire, in ta od artdeco je super... Kak dolgo jo imate ve ponavadi? ker po nekem času postanejo pilice gladke!? Če pa imam daljše nohte, pa uporabim ščipalnik, ker se mi RES ne da pilit taklo dolgo.smile.gif
  • 0

#60 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 May 2007 - 05:47 PM

Steklena traja večno. Če je ne razbiješ.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users