Jump to content


Photo

Soncenje


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#41 Artificial_Flower

Artificial_Flower

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 24 June 2006 - 01:31 PM

nism tela odpret nove teme tko da bom kar tuki prašala biggrin.gif
no js pozimi sm bol bela-bleda poleti pa hitro ratam rjava-temno rjava in to mam po mami kr res hitro nas prime pa nikol nismo meli težave s kožo (če odmislim bratca in očeta) ...ponavadi nam niti ni treba rabiti kreme s faktorjem nad 5... razn za obraz... in zdaj ko se sončim po 15min...mislim danes sem se prvič in me je logično primlo in sm ratala normalno rjava ampak po trebuhu sem opazila bele lise...nekje so svetlejše nekje temnejše nekje je normalna barva....tako liso imam tudi na obrazu natančneje na licu ampak že kar nekaj let...s pudrom sm jo lahko brez problema zakrila...
a je možno da imam pomankanje melanina? blink.gif kr če je tko sm slišla da je treba jemat neke tablete al ne?
  • 0

#42 kjupidos

kjupidos

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 24 June 2006 - 03:36 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz pa zdaj komaj čaka, da dobim naročene kreme za sončenje. Sem si naročila tudi eno za obraz, ki je fenomenalna (po sestavinah sodeč). Pol se bom pa lahko brez skrbi nastavljala soncu (seveda po 18. uri zvečer).


Ej, a maš mogoče kako slikico, al pa bol konkretno ime, da jo sam najdem? A to je iz tazadnjega kataloga? punco zanima..
  • 0

#43 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30854 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 June 2006 - 04:48 PM

QUOTE(Katrin)
sploh ne grem na sonce brez kreme, sončim se pa itak nikoli.  
Mi pa blazno paše poležavat v večernem soncu na plaži, po 7h ima sonce tako prijetno božajočo toploto...


Jaz tudi - ne prenesem ležanja na žgočem soncu, kot moja prijateljica recimo, ki v tem uživa, da se nastavlja soncu. rolleyes.gif
Mene začne kar dušit, se mi zdi, da me bo kar nekak razneslo na tisti pripeki, ni šans, da se grem jaz to. ermm.gif
Na morju vedno iščem senčko (roko na srce - nisem nek ljubitelj morja sploh), drugače grem raje kar nazaj v sobo, če nimam možnosti bit v senci.
  • 0

#44 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30854 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 June 2006 - 04:49 PM

QUOTE(kjupidos)
QUOTE(sonchika)
Jaz pa zdaj komaj čaka, da dobim naročene kreme za sončenje. Sem si naročila tudi eno za obraz, ki je fenomenalna (po sestavinah sodeč). Pol se bom pa lahko brez skrbi nastavljala soncu (seveda po 18. uri zvečer).


Ej, a maš mogoče kako slikico, al pa bol konkretno ime, da jo sam najdem? A to je iz tazadnjega kataloga? punco zanima..


sonchikin post je star že več kot eno leto, tako da dvomim, da gre za zadnji katalog twisted.gif
  • 0

#45 kjupidos

kjupidos

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 24 June 2006 - 04:52 PM

U mater:) pol se najbrž ne da dobit biggrin.gif okej, hvala:)
  • 0

#46 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 June 2006 - 08:20 PM

Pardon mua. Šele zdaj vidim. To kremo se še dobi - je v katalogu. Posebej za obraz krema za sončenje.
Edino te pa moram opozoriti, da se ti lahko, če imaš občutljivo kožo, pojavi alergija in morebitno mozolji.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#47 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2006 - 04:45 PM

ah...še kadar sem na morju sem v vodi...nemaram se sončit...
  • 0

#48 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 27 June 2006 - 06:57 PM

Jst grem pa jutr na morje
wink.gif
  • 0

#49 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 02 September 2007 - 11:56 PM

posončeni stewie
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users