Jump to content


Photo

Ravnanje las


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#41 kris

kris

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 02 July 2006 - 08:51 PM

o hvala....fino da mam tok informacij biggrin.gif si bom nabavla kšn izdelek...a mogoče veš koliko naenkrat se jih loh uporablja?
  • 0

#42 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 July 2006 - 08:53 PM

ce so dobri in kvalitetni po sestavi, cim vec. nahujse kar se ti lahko zgodi, je, da se ti bojo lasje hitreje mastili.
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#43 kris

kris

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 02 July 2006 - 09:03 PM

aha...še 2 vprašanji...kaj je bolje za lase...da si jih sušiš s fenom ali zunaj...pa ali si jih loh počešem ko mam mokre,mislim če jih to kaj uničuje al pa frizuro
  • 0

#44 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 July 2006 - 09:05 PM

Mokrih ne česat, vlažne pa mislim da že lahko ampak previdno.
Če jih sušiš s fenom, jih je dobro zaščitit s kakšno toplotno zaščito, sploh ker imaš ful uničene. Boljš jih je sušit brez fena.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#45 kris

kris

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 02 July 2006 - 09:11 PM

aha...fuuuuuuul lepa hvala vsem ki ste mi pomagal...ful ful ful res....zj mam končn upanje d bojo moji lasje še kdaj normailni biggrin.gif
  • 0

#46 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 July 2006 - 09:15 PM

Sej za to pa so taki forumi. Samo ne obupat nad svojimi lasmi wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#47 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 July 2006 - 09:17 PM

Kvalitetna in dosledna nega dela čudeže ... dobesedno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#48 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 July 2006 - 09:19 PM

Samo trajaaaa rolleyes.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#49 kris

kris

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 02 July 2006 - 09:24 PM

kok približno bi pa trajal d bi opazila rezultate?
  • 0

#50 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 July 2006 - 10:17 PM

Ene 3 mesece ... ampak se definitivno ZELO splača.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#51 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 July 2006 - 08:58 PM

No, da postavim še sama eno vprašanje na prejšnjo debato... Poleg tigija, kateri je še kakšen kvaliteten šampon pa da je malo cenejši od tigija? Poleg tega pa koliko časa imate en šampon?
  • 0

#52 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2006 - 09:14 PM

QUOTE(metal*girl)
se ponavad je tko da lih tist ka nimaš hočš met....zto hočmo me met ravne lase ve pa kravžlaste ko mate ravne tongue.gif


ja to maš pa prov ja... ponavad glih s tistim kar maš, nisi zadovoljen...
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#53 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 09 July 2006 - 08:56 AM

QUOTE(Fergie)
No, da postavim še sama eno vprašanje na prejšnjo debato... Poleg tigija, kateri je še kakšen kvaliteten šampon pa da je malo cenejši od tigija? Poleg tega pa koliko časa imate en šampon?


Ja to tud mene zanima smile.gif Verjamem, da je Tigi dbest, ampak vseeno, a obstaja kaj podobnega (pa da je glih mal bolj pocen oops.gif )
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#54 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83035 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 July 2006 - 03:01 PM

Meni je od Garnierja linija Ultra Beauty všeč (probala šampon z orehom&breskvinimi listi in masko z vanilijo, pohvaljene so pa tudi ostale stvari). wink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#55 Lolika**

Lolika**

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 24 July 2006 - 04:58 PM

Jst bi mela tut fuuul rada ravne lase sam likat si jih pa tut nočm usak dan.

Pa pomoje da če se da ravne lase za zlo dolg cajta spravt v trajno, bi se tut moje mal kodraste lase dal narest ravne (vsaj upam) tongue.gif laugh.gif biggrin.gif
  • 0
[size=18]*Lolika*

#56 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 July 2006 - 05:00 PM

QUOTE(Lolika**)
Pa pomoje da če se da ravne lase za zlo dolg cajta spravt v trajno, bi se tut moje mal kodraste lase dal narest ravne (vsaj upam)  :P  :lol:  :D



http://www.lepa-si.c...r=asc&start=195 wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#57 Lolika**

Lolika**

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts

Posted 24 July 2006 - 06:10 PM

QUOTE
punce, js sm slisala za en postopek, gre za trajno ravnanje las. pac u frizerskem salonu naj bi ti s pomocjo nekih kemicnih preparatov in likalnika zravnali lase, taka frizura pa nej bi ostala ravna do 3, 4 mesce (potem ti lasje ze tok zrastejo, da mas narastek valovit, ostalo je pa ravno). cene pa nevem kaksne so, eni pravjo da 3k eni pa 30k Confused no, ce kera kej ve o tem, al pa je ze celo sprobala to cudo, nej se razpise Very Happy mene to ful mika, sam se bojim da gre spet za kksno nategavscino Confused


A jee to mogoče že kdo poskusu k mene to zlo zanima, sam če bi se dal to narest kje v bližini mojga doma(Trzin) pa da nebi blo predrago biggrin.gif laugh.gif
  • 0
[size=18]*Lolika*

#58 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83035 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 July 2006 - 08:08 PM

QUOTE(Lolika**)
QUOTE
punce, js sm slisala za en postopek, gre za trajno ravnanje las. pac u frizerskem salonu naj bi ti s pomocjo nekih kemicnih preparatov in likalnika zravnali lase, taka frizura pa nej bi ostala ravna do 3, 4 mesce (potem ti lasje ze tok zrastejo, da mas narastek valovit, ostalo je pa ravno). cene pa nevem kaksne so, eni pravjo da 3k eni pa 30k Confused no, ce kera kej ve o tem, al pa je ze celo sprobala to cudo, nej se razpise Very Happy mene to ful mika, sam se bojim da gre spet za kksno nategavscino Confused


A jee to mogoče že kdo poskusu k mene to zlo zanima, sam če bi se dal to narest kje v bližini mojga doma(Trzin) pa da nebi blo predrago biggrin.gif laugh.gif


... zdi se mi da majo to v miču,ker je moja prjaltlca hotla it,in se mi zdi,da je rekla,da so ji rekl,da je 7k ...

Na dnu strani piše.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#59 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 11 February 2007 - 07:57 AM

Tk ns je pa ni še nuben tega poskusu biggrin.gif ???

Jst bi si jih tut dala trajno zravnat samo da nebi preveč plačala in pa da nebi mela kasneje čist uničenih las. smile.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#60 ššiva

ššiva

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts

Posted 15 February 2007 - 03:59 AM

Jst sm si lase ravnala več kot leto in so po enoletni pavzi še vedno bogi.

Če si lase ravnate je dobro uporabit sprej ki se ga nanese pred likanjem. Las se zapre tako ne odda preveč vlage in maščobe. Povprašajte v frizerskih salonih ali v Estela trgovini ga boste 100% dobile. Cena pa je tam okrog 5-10 eur.

Feniranje sicer ni škodljivo, vendar mora biti zrak bolj hladen, v nasprotnem primeru med feniranjem in likanjem ni razlike, če je las nezaščiten mu vročina škoduje. Najboljše je narvno sušenje, jst jih pustim sušiti toliko da so še malo vlažni, potem si pa speno in fenom oblikujem čupo.
Tiste ki imete zlo suhe koničke, si kupite Silikonske kapljice, tiste od Subrine so full uredu. Nanašajte jih smo na 1/3 las, drugače se vam bodo lasje mastili.

Preparati za trajno ravnaje, so ubistvu enaki tem za klasično trajno, razlika je le v tem, da se lase ne navije temveč razregne. Je pa tako, tiste ki imate lepe kodre, ne si jih ravnat, po trajnem ravnanju bo trajalo kar nekaj let preden boste lahko imele spet lepe kodre.

Lep pozdravčk
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users