Jump to content


Photo

Barva za lase


  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#41 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 April 2006 - 11:00 AM

danes sem gledala poly color palette, ker majo full prijazne cene (ni več kot jurja v muellerju). a ma katera s temi barvami izkušnje?
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#42 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 11 April 2006 - 11:06 AM

Tudi jaz sem jih gledala, sam se mi zdi, da je zelo slab barvni spekter.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#43 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 April 2006 - 11:09 AM

QUOTE(Verja)
Tudi jaz sem jih gledala, sam se mi zdi, da je zelo slab barvni spekter.


js sm najdla modro-črno, za druge mi pa ni kaj dosti mar. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#44 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 11 April 2006 - 11:10 AM

[quote=Špela][quote=Verja]Tudi jaz sem jih gledala, sam se mi zdi, da je zelo slab barvni spekter.[/quote]

js sm najdla modro-črno, za druge mi pa ni kaj dosti mar. biggrin.gif

Ja sej vsak pač tisto, ki jo rabi. Men je všeč ena blond, sam se mi zdi presvetla. Drugač pa pomoje to niso slabe barve.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 April 2006 - 11:28 AM

[quote=Špela]danes sem gledala poly color palette, ker majo full prijazne cene (ni več kot jurja v muellerju). a ma katera s temi barvami izkušnje?

To so kvalitetne barve, garantirano. Jaz sem se barvala s ful svetlo pepelnato blond in mi je bla kul.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#46 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 11 April 2006 - 11:29 AM

Tale barva mi je dobra:

IPB Image
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#47 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 April 2006 - 12:31 PM

QUOTE(DiLeMa)
To so kvalitetne barve, garantirano.


odlično. ni več dileme, s katero barvo se naslednjič (prav kmalu, morda že v petek) pobarvam. hvala, DiLeMa! biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#48 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 12 April 2006 - 02:10 PM

QUOTE(Verja)
Tale barva mi je dobra:

IPB Image



Dilema, a si ti kdaj imela tole barvo ermm.gif:
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#49 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 02:37 PM

Ne, nikol ... sploh se še nikol nism barvala s temi Live barvami, se pa že ful več let z njimi barva prjatlca in pravi, da so čist super. Sem pa včeraj hotela kupit modro črno od te firme ampak na konc nisem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#50 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 12 April 2006 - 02:42 PM

Sej jaz sem se tudi barvala s Poly live, amapk ne s tem odtenkom, pa se mi zdi, da je bila tudi o.k. Bom mogoče probala. Ti si pa uporabljala le Ferio, če se ne motim.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 02:51 PM

Ne, nisem samo Ferio ... je res, da sem jo uporabljala največ, ampak sem tudi druge, v bistvu sem dala skozi takorekoč vse, kar je na našem tržišču.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#52 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22770 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2006 - 03:11 PM

Jaz sem se pa pred slabim letom nehala barvat. V bistvu bolj zato, da bi vidla, če mi bojo kej manj izpadali lasje. Prej pa sm se barvala s črno. Naravno imam temno rjave, skor črne lase...odvisno od svetlobe no. Na začetku mi ta barva ni bla všeč, potem pa sem si s pomočjo maske popravla lase in zdej mi je prou všeč biggrin.gif Pri črni barvi mi ful ni vešč to, da je v začetku ful temna, tko temna, da je prou videt, da je fake. Meni je blo fajn potem po enih 3 tednih, ko se je že mal sprala. Pa še obrvi so mi izgledale preveč svetle, ko sm bla s črno pobarvana.
  • 0

#53 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 12 April 2006 - 04:31 PM

Sem bila v DM-ju in nimajo tega odtenka Poly live. Bom šla še v Muellerja.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#54 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 April 2006 - 02:35 PM

pobarvana sem s poly palette, odtenek 909: črno/modra. barva se brez problemov zmeša, na začetku mi je bla nekam sumljivo rjavkaste (kakav) barve, ampak je v prozorni flaški (navajena sem bele flaške od garnierjeve nutrisse). sama flaška mi je bolj všeč, ker je full mehkejša in jo je lažje na koncu stiskat (plus zamašek se lepo odvije, ga ni treba lomit dol), da gre ja vsa barva ven. 8) barva lepo izpade, mogoče mal bolj črna kot črno-modra, lahko je to samo prvi vtis (plus las nimam še suhih). tudi smrdi mi manj kot nutrisse. se mi zdi tut malo bolj tekoče konsistence, ampak ni, da bi kapljala, lepo se nanaša in z glavnikom enakomerno porazdeli po laseh. po kakšnih petih minutah je že bila opazna sprememba iz kakavove v lepo temno, črno-modro barvo. izpere se lepo. glede na to izkušnjo in ceno (v muellerju 950 sit) bo to moja nova barva, ki bo zadovoljivo naodmestila dolgoletno spremljevalko garnier nutrisse.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2006 - 02:48 PM

Špela, me veseli! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 April 2006 - 12:23 PM

Mene samo nekaj zanima a z barvo Poly live, dobiš tudi take svetleče lepe lase??
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 April 2006 - 02:17 PM

Danes sem se prvič pobarvala z barvo Garnier Belle Color, bi jo poizkusila že prej, pa sem imela predsodek ker so te barve zelo poceni, približno 1000 tolarjev.

Moram reči, da mi je žal, da barve nisem poizkusila že prej, ker je fantastična. Je nekoliko bolj tekoča, a ne na moteč način in se zlahka razporedi po laseh. Lase čudovito in enakomerno obarva (sama imam črn odtenek) rezultat pa je zelo naraven, lasje so svetleči, mehki in voljni. Moram še enkrat poudarit, da pride ven izredno naraven črn odtenek, ne izgleda tako umeten kot pri kakšni drugi farbi, ko vse skupaj deluje kot, da imaš čelado na glavi.

Nisem še imela barve, po kateri bi imela tako zelo mehke lase, saj so se dali samo po spiranju z vodo (pred uporabo šampona in regeneratorja) brez problema razčesat in so bili zelo mehki. Upoštevajte dejstvo, da imam sama drugače izredno suhe lase (dolgoletno beljenje in prepogosto barvanje) ki se brez predhodne uporabe regeneratorja bolj težko razčešejo. Za mehkobo las je verjetno zaslužen dokaj velik odstotek naravnih negovalnih olj v barvni mešanici.

Torej kot že rečeno ... gre za zelo kvalitetne trajne barve po smešno nizki ceni. Glede obstojnosti pa bom še poročala.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 08:07 AM

Tudi meni so tele barve o.k., samo se mi zdi, da sijaja pa ne dajo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#59 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 08:46 AM

A se je katera barvala že s Keune?? Dejte mi povedat kako je....
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#60 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 April 2006 - 11:41 AM

http://www.keune.co....C=4&BC=19&CHK=1

Test2 - barve 8.3 ali 8.32 ali 8.34 ali 9.32 ali 9.3
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users