Jump to content


Photo

Izziv za vas


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#41 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 02 May 2006 - 10:09 PM

Ej, saj jaz ful uživam lajf in sem ful pozitivna in optimistka (kar mi vsi govorijo), vedno nasmejana in za žur. Mam dobre prijatelje in fanta in vse mi štima v lčajfu (trkam), razen da si službe ne najdem. Ampak saj bo tud to. laugh.gif Čokolada je pa itak moja droga! wink.gif In ob njej zmeri, ampak res zmeri največ uživam!

Zard mozoljev mi je pa vseeno ful bed, ker razen pred familijo in fantom pred drugimi ne morem biti brez pudra in konc. cry.gif Res bi si rada očistila oz. vsaj malo popravila kožo. Ker v osnovi je ful lepa in gladka in taka breskvasta, samo se jo pod mozolji in zastarelimi fleki komajda vidi.

Hvala za info o pudru...nisi mi pa še povedala, katere izdelke uporabljaš za čiščenje in nego svoje kože. Če hočeš mi povedat, ja. wink.gif In pa kakšno kožo imaš (tanko, občutljivo, mešano itd.)....

papa
  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#42 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 03 May 2006 - 08:16 AM

Mejbi bom zdaj bedno izpadla, ker so ti že to punce mogoče priporočale pa vseeno : Kaj pa differin ?
  • 0
Viens, reste ici!

#43 metuljček

metuljček

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts

Posted 03 May 2006 - 11:22 AM

QUOTE(metuljček)


Sem pa pred prazniki šla po Differin gel in bom sedaj poizkusila s tem. Bom videla.


Anaa, glej zgoraj! wink.gif
  • 0
Ne sanjaj svojega življenja, živi svoje sanje......

#44 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 10 May 2006 - 05:53 PM

Js zdaj uporabljam samo še tonik (zeleni, Garnier Essentials), pa mi je prav ql. Prej sem si vedno vse mogoče kreme pacala po obrazu, zdej pa sm jih v koš zmetala...clinians jabolko mi je bla super, ampak mi zdaj tonik še bolj odgovarja (tudi zaradi lic, kjer imam kožo dokaj normalno, na T predelu pa se svetim kot neonka, tko da brez tekočega pudra in pudra v prahu pri meni ne gre)
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users