Jump to content


Photo

Ljubezen na daljavo ?


  • Please log in to reply
219 replies to this topic

#41 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 06 November 2006 - 08:04 PM

Pa saj te nisem žalila. No ok grem,moje filozofiranje očitno ni glih za ta forum.Bom zase zardržala takšna filozofiranja wink.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#42 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 November 2006 - 09:27 PM

QUOTE(bluberry @ 6. 11. 2006 - 20:04)  
No ok grem,moje filozofiranje očitno ni glih za ta forum.Bom zase zardržala takšna filozofiranja wink.gif

IPB Image

Jaz samo aplaudiram takšnim, kot si ti... da mam kaj prebavljivega za brat še sploh. twisted.gif





  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#43 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 06 November 2006 - 10:52 PM

lol1.gif lol1.gif -za sliko sem čisto brez besed.Drinking tea and something avful happens biggrin.gif (ja vem biggrin.gif,ni ravno perfektna ang. )
Sicer pa hvala bogu da nisem edina z podobnim mišljenjem thumbup.gif wink.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#44 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2006 - 01:01 AM

Jaz verjamem v ljubezen na daljavo, ker če pa v kaj verjamem 100%, pa je to ljubezen. Sicer pa se mi zdi, da (kot pri vsaki drugi stvari) pač ne gre posploševat. Nekaterim se izide, drugim ne. Mi je pa zanimivo, da sem v zadnjem času spoznala kar nekaj ljudi iz tujine in večina tistih, ki imajo partnerja/partnerko doma, so ga do zdaj v Sloveniji že uspele/uspeli prevarat. Kar dobra snov za razmislek. wink.gif
  • 0

#45

  • Guests

Posted 07 November 2006 - 11:45 AM

Mogoče smo pa Slovenci tako neustavljivo privlačni, da vse zavore popustijo. biggrin.gif biggrin.gif

No, meni se zdi zanimivo, da ima ljubezen res na tisoče obrazov in še več je načinov, kako jo živimo. Posploševanje tule torej res ni na mestu. Bi pa še enkrat poudarila, da moraš stvari doživeti, da lahko potem zatrdiš, da nekaj pač ne deluje, ni izvedljivo itd. Tudi sama - kot sem že zapisala - nikoli prej nisem verjela, da se neka zveza lahko obdrži v takšnih razmerah (razdalja itd.). Če bi bili samo razumska bitja, potem bi bilo morda marsikaj lažje, hkrati pa ekstremno dolgočasno. biggrin.gif
  • 0

#46 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 07 November 2006 - 02:33 PM

Ah ja dolgočasno razumsko mišljenje-saj nisem tako razumska-se hudo prepuščam čustvom in moja nagnjena zahtevajo potrditve-all the time tako da..bolj dolgočasno je stopicati po stopinjah drugih ljudi-po utečenih tirnicah. Kaj bi bilo če bi nas vzgajal nekdom ki bi nam ne povedal da je treba jokati ko se udariš-otrok ki ne ve kaj je jok ne joče ko pade.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#47 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2006 - 02:41 PM

Otroku noben ne pove da mora jokati ko se rodi. Pa se vseeno.
Mah, bom raje tiho.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#48 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 07 November 2006 - 02:48 PM

Ko se otrok rodi ne joka zaradi žalosti ker še ne ve kaj to sploh je-joka zaradi nagona in zaradi zraka-telo naredi svoje.Jaz sem pa povedala nekaj čisto drugega-o žalosti sem govorila-o osebnosti-katere se priučimo-otrok ni priučen da joka ko se rodi ampak ker narava to naredi,s tem s poroča da je živ ker drugače ne ve.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#49

  • Guests

Posted 07 November 2006 - 03:12 PM

QUOTE(bluberry @ 7. 11. 2006 - 14:33)  

Ah ja dolgočasno razumsko mišljenje-saj nisem tako razumska-se hudo prepuščam čustvom in moja nagnjena zahtevajo potrditve-all the time tako da..


Bluberry, calm down. smile.gif Preveč osebno jemlješ vse skupaj. Jaz nisem zate napisala, da si razumska, ker te niti ne poznam. biggrin.gif Govorila sem na splošno. (Pa že zadnjič si mislila, da moj post nate leti. Res ne vem, po čem to sklepaš. hmm.gif )

Sicer me pa veseli, da si vsak upa povedati, kar si misli o določeni temi. Če so pa zraven še konkretne (življenjske) izkušnje, pa še toliko bolje. smile.gif

  • 0

#50 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29030 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 07 November 2006 - 04:03 PM

bluberry, pridružujem se jenninemu komentarju tvojih prispevkov. kiss2.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#51 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14835 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 07 November 2006 - 04:23 PM

Nila, i shall stick to your comforting words.[color=#990000] .. Bo pa to najina posebnost, ne boma tak tipičen stickedtogether pocukran parček. Mislim, not anymore laugh.gif biggrin.gif .. Porkaš, a veš, včasih ko mislim, da ne bo in ne bo šlo, si tak želim, da ne bi bil tak fakin perfekt. Da bi bil en bastard, da bi mi neki grdega nardil, ka js vem, da se bi ga navelčala in pol bi blo vse bol v izi. Pa se ga ne moorm. Preprosto ne morm. Že dve leti pa pol. wub.gif huh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#52 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 07 November 2006 - 05:19 PM

Če se pa ne razburjam biggrin.gif ,če se tako sliši al kaj? sej tudi jaz spoštujem druga mnenja če se pa ne strinjam pa pač rada razpravljam-pa ne da bi nekoga potlačila ampak ker se rada pogovarjam in razpravljam-hvala bogu za različna mnenja pol vsaj nekam prideš če ne pa itak nič novega ne zveš in se vrtiš v krogu.Samo včasih se stvari en da lepo povedat-oz tak izpade-tak je pač.
Ljubezen je pač človeški nagon in se ji lahko upiraš pa bo narava svoje naredila tako da vsem srečnim zaljubljencem želim da bi bli happy-samo ne smeš pa bit preveč v oblakih,zato sem napeljala na to ,ker če je nekdo daleč je še toliko bolj vse sanjsko-ustvariš si osebno podobo po svojih željah in to ni kul,razen če nekoga že od prej dobro poznaš.
Špela thanx kiss1.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#53 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 November 2006 - 05:27 PM

QUOTE(bluberry @ 7. 11. 2006 - 17:19)  
Če se pa ne razburjam biggrin.gif ,če se tako sliši al kaj? sej tudi jaz spoštujem druga mnenja če se pa ne strinjam pa pač rada razpravljam-pa ne da bi nekoga potlačila ampak ker se rada pogovarjam in razpravljam
Jaz te čist dobro razumem. Ampak pač mnogi, če malo bolj razmišljujoče podaš neko mnenje (na bolj oster način), te že takoj ožigosajo, da se razburjaš, da si zamorjen in da imaš neke probleme iz preteklosti. Oh kako mi je to zelo poznano. =) Zeeeh.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#54 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 07 November 2006 - 05:31 PM

Si zadela-ljudje to ne vzamejo kot za ok ampak vedno iščejo neke napake ker pač poveš tako kot je-zakaj olepševati če je pa resnica taka kot je.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#55 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13802 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2006 - 05:35 PM

Pa ljudje zelo hitro radi sodijo, ja.... tongue.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#56 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2006 - 05:37 PM

Sam resnica je zelo relativna zadeva. wink.gif Sploh pri takih temah kot je ljubezen, kjer ima pač vsak svojo resnico.
  • 0

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 November 2006 - 08:02 PM

QUOTE(Michelle @ 7. 11. 2006 - 17:37)  

Sam resnica je zelo relativna zadeva. wink.gif Sploh pri takih temah kot je ljubezen, kjer ima pač vsak svojo resnico.


Kako zelo tole drži.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 09 November 2006 - 11:37 AM

QUOTE(sade @ 6. 11. 2006 - 15:14)  

to pa je meni že malo sick, da bo tak lezel za njo blink.gif



Očitno, še nisi doživela ljubezni, ko se lahko nekomu predaš brez občutka požrtvovalnosti.....ko si nekomu povsem zvest fizično in spiritualno in lahko po parih mesecih človeku gledaš v oči ter imaš občutek, da je bila vsa tvoja življenjska pot dovršena s tem, da si ga našel, da ga ljubiš z vesem svojim bitjem in da on ljubi tebe!!!!
Tisti, ki so to našli v življenju bodo razumeli moje besede...tisti, ki ne, ne.... love.gif


LJUBEZEN ZMORE VSAKO OVIRO wub.gif [/color]
[/quote]


thumbup.gif Kako res!!!!

Še pred devetimi msesci sem imelo to reklo za neuresničljivo...prev tako svoje sanje.... wub.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#59 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 November 2006 - 12:12 PM

QUOTE(cvetkolinka @ 7. 11. 2006 - 16:23)  

ne boma tak tipičen stickedtogether pocukran parček


Stuck together.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#60 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14835 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 November 2006 - 12:33 PM

Ooo, nene, bo kar stickedtogether laugh.gif Skupaj sem dala besedi namenoma, STICK(ED):
Stick3* tiščati, biti poln (česa) ... (pri)lepiti se; zalepiti, oprijeti se, prijemati se, ostajati, vztrajati se, držati se česa, ostati zvest.


Nikakor ne 'stuck together'. To bi pomenlo da sma obtičala skupaj, pa bolj v negativnem smislu, kot, zatakniti se pri nekom, da ne morš it naprej.

Stick together; tk ko pr pusiket dols;
Nobody gonna love me better, I'm gon' stick wit u forever.
Nobody gonna take me higher, I'm gon' stick wit u..
You know how to appreciate me, I'm gon' stick wit u my baby!
Nobody ever made me feel this way, I'mma stick wit u.

(ja, sej vem, sam za primerjavo sem dala, ni lih ena a besedilo smile.gif )

Stick together; tk ko pr kakih frišnih parčkih, ko je vse tk pocukrano, se nonstop lupčamo&objemamo& smo že kr mal tečni s tem. V takem smislu.
Ok? Sam da razjasnim pirate.gif biggrin.gif laugh.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users