Jump to content


Photo

Toniki


  • Please log in to reply
647 replies to this topic

#541 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 29 July 2012 - 02:03 PM

da.
  • 0

#542 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2012 - 04:21 PM

Ja, saj zato...se mi zdi skoraj brezveze kupovat nekaj za osvežitev, kar itak nima nobenega negovalnega učinka za kožo. Tonika pa že dolgo ne uporabljam več, ker so mi bili vsi kar nekaj. Če bi našla kakšnega vlažilnega, z dobrimi sestavinami in da ni predrag, bi ga uporabljala. Nisem pa sploh niti resno iskala nobenega. Nazadnje sem imela Alverde vrtnico, ampak to že dolgo nazaj, ko so bile še stare sestavine. Pred tem pa sem imela tonike za nečisto kožo - Vichy Normaderm, Avene Cleanance dvofazni tonik in podobne.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#543 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26080 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2012 - 05:54 PM

Hvala za info! : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#544 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 July 2012 - 11:30 PM

Meni pa ni brezveze, če si namazana, si ne moreš ravno mrzle vode pljusknit v obraz, da bi te osvežiila.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#545 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2012 - 07:16 PM

Ampak tudi spreja si ne moreš ravno v veliki količini špricnit po naličenem obrazu, tako da je verjetno tudi ta osvežitev bolj klavrna, ali pač?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#546 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 July 2012 - 07:22 PM

Ne, čisto dovolj je, nič se ne razmaže, ker so drobne kapljice.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#547 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 31 July 2012 - 07:41 PM

Aja, nikoli se nisem probala pošpricat čez ličila, nisem niti pomislila na to možnost. :)
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#548 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 August 2012 - 03:43 PM

Jaz zdaj uporabljam Melvitin vrtnični tonik, sem ob zadnjem nakupu dobila 30 ml flaško in mi je super, ker je v spreju in nič ne gre v nič. Zdaj poleti sploh ne uporabljam kreme za obraz.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#549 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 August 2012 - 05:51 PM

Jaz tudi veliko tonik uporabljam, sploh poleti, pa manj krem. Trenutno imam Nuxe s tremi vrtnicami,
sem ujela še zadnjo veliko pakiranje. Že nekaj časa me pa Melvita matra, tudi glede tonikov.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#550 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 03 August 2012 - 05:56 PM

od hoferja tonik mi ni bil všeč, mi je ostajal na koži, pa še preveč parfumiran zame.
Trenutno uporabljam Kahne tonike in so mi do zdej edini, ki se res vpijejo in ne puščajo filma na koži.
  • 0

#551 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30854 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 August 2012 - 06:08 PM

Meni tudi zdaj ne paše nobena stvar na kožo... Sploh, ker se precej potim v obraz in mi je vse odveč... Zvečer še nekako gre, kakšen tonik alipa Balea aqua serum, zjutraj pa najraje ne nanesem ničesar...
  • 0

#552 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 August 2012 - 05:50 PM

Meni je bil od Murada vlažilni tonik odličen, vsi so v bistvu izjemno sestavinsko kvalitetni, ampak žal (pre)dragi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#553 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26080 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2012 - 10:06 PM

^^
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#554 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 17 August 2012 - 09:28 PM

Je katera imela tale Schellerjev tonik? Moti me sicer, da ima alkohol, čeprav šele na 7. mestu, tako da to najbrž nima učinka, ali pač?

Posted Image
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#555 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 August 2012 - 10:40 PM

Nekaj dni že (vsaj 2X na dan) uporabljam od Korresa Hamamelis Tonic Lotion in sem zelo zadovoljna in kar malo
začudena, da mi tako naravna kozmetika za nego obraza odgovarja - mi načeloma namreč ne. Ta tonik je pa ravno
prav vlažilen, da ga uporabljam samostojno, koža je kar globinsko navlažena, ne rabim dodatne nege (razen okoli oči),
ne pusti nobenega nadležnega lepljivega filma, se čez čas (minuta ali dve) popolnoma vpije. Uporabljam ga z vato ali brez -
kakor kdaj. Pa sestavinsko je res fantastičen.

Posted Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#556 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16564 posts
  • Gender:Male

Posted 10 September 2012 - 07:18 AM

Meni je včeraj po tretjem Essence toniku potegnilo, da ima na tretjem mestu jebeni grape seed oil :butl: (Saj verjetno sem to videla takoj, ampak sem mu dala priložnost in čisto pozabila na to). Nič čudnega, da imam take težave s kožo.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#557 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 September 2012 - 01:59 PM

Jaz pa zdaj uporabljam bio jabolčni kis, razredčen z vodo (1:1), mi odgovarja.
Jabolčni kis je nasploh dober za kožo z nepravilnostmi, ker čisti kožo in enako kisel pH ima.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#558 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2012 - 02:26 PM

Res? To pa prvič slišim. A nič ne izsušuje? Moram probat.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#559 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82915 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 September 2012 - 02:37 PM

Mora bit res razredčen (lahko še bolj), potem pa malo počakaš, da se posuši in namažeš s kremo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#560 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2012 - 06:43 PM

Bom probala. :)
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users