Jump to content


Photo

Dokumentarci in zanimivi posnetki, slike, info o hrani


  • Please log in to reply
574 replies to this topic

#541 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18066 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 26 April 2019 - 12:01 PM

Jaz sem ga v Lidlu kupila.
  • 0

#542 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3173 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 April 2019 - 12:48 PM

Pri meni sta t&t šla prav na domačijo od Lušta
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#543 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 24 May 2019 - 04:37 PM


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#544 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2019 - 08:38 PM

Jaz sem ga tudi v Lidlu kupila
  • 0

#545 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 26 August 2019 - 07:29 PM

https://youtu.be/NA7emq1WrBo

Priznam, da takih rezultatov pa res nisem pričakovala :D Menda jutri dobiva lonec, ga bova takoj sprobala. Se mi zdi tudi za malčke fajn finta, da dobijo še nekaj ekstra hranilnih snovi brez povečanja porcij ali kakšnih eksotičnih sestavin v recepturi.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#546 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 04 October 2019 - 11:53 AM

https://www.hsph.har...processed-meat/
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#547 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23636 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 08 October 2019 - 07:31 AM

Pick Up Limes

 

Jaz sem pa v to punco kar precej zatreskana. Všeč mi je njen način govorjenja, barva glasu in seveda tudi stvari, ki jih pove.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#548 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 October 2019 - 08:10 AM

Ja, pa eno uro vožnje stran od mene živi zdaj :D Je par mesecev nazaj objavila, da iščejo okrepitve za svoj tim, ampak tajming ni bil pravi + delo je na applovih racunalnikih ipd. Bi morala svoj skillset malo razsirit prej.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#549 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23636 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 08 October 2019 - 09:04 AM

a sem lahko tvoja prijateljica in ti njena … in se bom takoj bolje počutila :P  :closedeyes: 

kar idejo imam, da je taka, kot se kaže na posnetkih in bi šla z največjim veseljem z njo na kavo … kot, da sem pubertetnica, ki ne ločim njenega imiđa od realne nje.... saj to je del zaljubljenosti, a ne :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#550 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 October 2019 - 09:09 AM


Meni tudi deluje taka pristna, sem jo po nekem naključju že od začetka spremljala. Pomoje je posredi tudi to, da je sicer Kanadčanka in ima malo drugačen pristop in način od raznih Američank, ki vlogajo in komunicirajo po istem kopitu.  
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#551 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14847 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 08 October 2019 - 10:17 AM

Anouk, na Appla se takoj navadiš, brez skrbi, ti pa sploh. 

 

Kami, sva nekje na istem, meni se tudi ful dopade. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#552 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27111 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 08 October 2019 - 01:09 PM

Sadia je KRASNA s svojim pomirjujocim glasom, ko jo poslusam, imam obcutek, da me nekdo boza. :lol: :) Mislim, da sem to ze enkrat zapisala, ampak ko sem se v zgodnjih jutranjih urah vracala s faksa, sem si jo vedno nastimala in poslusala med hojo, da me je ponesla v zen mode in pripravila za tistih par ur spanja.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#553 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts

Posted 17 October 2019 - 07:55 PM

Ni ravno poucno ampak tale ima take, da bi jo obcasno najraje kam prijavila : https://m.facebook.com/luckyshelly17/

Pa nadaljujem iz druge teme.
  • 0

#554 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16598 posts
  • Gender:Male

Posted 17 October 2019 - 08:05 PM

Uf, nisem rabila iti dalec, da sem videla seznam "povsem prehransko pridobljenih bolezni". Mater, je vse preprosto. Samo solato si naredis :)
Jaz zadnje case sledim in berem o intuitive eating.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#555 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17063 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2019 - 11:29 PM

Na začetku je bila še kar okej, ko je samo povzemala McDougall-a in podobne avtorje, potem je začela s detox programi in precej hecnimi izjavami... Preveč je domišljava.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#556 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts

Posted 18 October 2019 - 05:28 AM

Ja pa nobene formalne izobrazbe nima. Vcasih se vidi, da ne steka niti osnov biologije celice, ko se spusti v kaksno kompleksno debato. Pa kar vsem po vrsti daje prav, itak ocitno ji je to sluzba, ne sme bit konfliktna. Po profesiji je komunikolog ce se ne motim.
  • 0

#557 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts

Posted 18 October 2019 - 02:37 PM

Aja pa ji se 5 let, ko je promovirala Herbalife in je bila pretirano misicasta, strenirala se je do izgorelosti, potem je za nekaj casa poniknila, baje je imela tudi neke psihicne tezave, nima niti veze. No poleti smo se srecali na kopaliscu in ni bilo niti sledu o kaki misicni masi ( niti obicajni za relativno suho punco) se vi pa vidno kopici mascoba okrog trebuha, verjetno tudi visceralna o kateri ima toliko povedat. Ona sama je dokaz, da v njenem pocetju nekaj ni ok.
  • 0

#558 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17063 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2019 - 03:01 PM

Na fotkah sicer ni videt
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#559 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26479 posts

Posted 18 October 2019 - 04:57 PM

Ne ni, ampak so pa ze 5 let nazaj delovale nekoliko obdelane. Zdaj jih pa niti preucevala nisem :D me ne interesira do te mere.
  • 0

#560 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25377 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 25 November 2019 - 01:37 PM

Evidence-based weight loss by Dr Greger

 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users