Jump to content


Photo

Krema za roke


  • Please log in to reply
622 replies to this topic

#521 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26459 posts

Posted 13 February 2012 - 04:38 PM

Roke mam ko 60 letna mamca, agresivnim milom in razkužilu se ne morem izognit, mi je pa od vseh še vedno najbolj uinkovita Baleina oliva.
  • 0

#522 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2012 - 04:52 PM

Ja, je*a so taksna delovna mesta; se spomnim vaj in doplomske. wacko.gif Ampak presenetljivo - v porodnisnici sem imela kar ok roke, ceprav sem jih morala kar naprej razkuzevati - milo, razkuzilo, alkohol, n-krat dnevno. Je pa res, da pac jih drugace nisem obremenjevala z gospodinjskimi opravili, ker v porodnisnici pac vse drugi pogospodinijo namesto tebe. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#523 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2012 - 04:49 PM

Mmm, Nuxova Rêve de Miel mi je ful dobra. Sem dobila tester domov.
  • 0

#524 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82999 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2012 - 04:55 PM


Jaz se je pa spomnim kot ful boljše, tako mi pa zgladi roke samo, ko si jo namažem in mi obstoji gor. Ko se pusuši, imam isto suhe kot prej.
Imam pa suho kožo na rokah šele zadnji teden, prej se mi sploh mazat ni bilo treba. ermm.gif

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#525 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 17 February 2012 - 07:15 PM

QUOTE(Jinadaze @ 17. 2. 2012 - 16:55) View Post

Ko se pusuši, imam isto suhe kot prej.


Aha, to se meni dogaja pri vecini krem. Moram pa pohvaliti Eucerinovo z ureo, super!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#526 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2012 - 11:56 AM

Ko se pusuši, imam isto suhe kot prej.

Meni je pa krasna, prijetno hranilna. :D Za čez dan je super. Lepo navlaži, hitro se vpije in nadbožansko diši, omg, kaj takšnega pa še ne. :wub2:
  • 0

#527 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 April 2012 - 03:02 PM

:woot:
Posted Image
  • 0

#528 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 April 2012 - 03:19 PM

Kaj pa tole mangovo, je katera že zasledila pri nas?

Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#529 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 April 2012 - 06:20 PM

Je katera že sprobala katero od teh treh?
Posted ImagePosted Image
Posted Image
Kako se obnesejo?
  • 0

#530 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 April 2012 - 09:18 PM

Balea Vanilijo imam jaz že ful dolgo, ampak mi je kmalu začela prav smrdeti! Ne prenesem več vonja. :turned:
Tudi kaj posebno hranilna se mi ne zdi.

Mi je pa malinova mamljiva, ja! :D
Pa mango! Omg! :w00t2:
Sicer je pa tudi meni Nuxova medena zelo všeč (tester), pa ta, ki jo imam zdaj od Natuderm, mi je tudi super!

Posted Image
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#531 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 August 2012 - 04:12 AM

Par dni uporabljam Melvitino mehčalno kremo za roke. Sestavinsko je kvalitetna, kožo mi dobro nahrani, pri obnohtni koži
nisem opazila napredka (niti pri Lushevi, če že omenjam), obljubljajo hitro vpijanje, kar pa ne drži. Krema ohrani zelo
trpežen oljnati film, ki kar traja in traja. Jaz si zato ponavadi z njo namažem roke zvečer pred tv in jih masiram. Če
bodo kakšni rezultati glede obnohtne kože, poročam. Sicer je pa krema dobra. Zelo dobra je tudi od Burt's Bees Shea Butter
Hand Repair Cream - deluje mastna, ampak se po nekaj-časnem vtiranju skorajda popolnoma vpije. Dobro nahrani in navlaži.
Vonja je nekoliko močnejšega, zeliščno-sivkinega. Občasno uporabim (počasi je bo že zmanjkalo) tudi od TBS Almond
Hand & Nail kremo, ki je tudi solidna, sestavinsko kvalitetna, je pa precej lahka in mazljiva. Vonja je krasnega, TBS mandljastega.
Te tri so zaenkrat moje favoritke in krožijo.

Zaenkrat pa še nisem našla izdelka, ki mi bi uspešno saniral obnohtno kožo. Morda je potrebnega preveč časa, ja pa res,
da sama tudi poskrbim za to, da se ne utegne zaceliti.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#532 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2012 - 05:29 PM

Meni so pa TOP Essence Winter Edition kreme za roke. Rdeča, Apple Cinnamon Punch in rjava, Caramel Hot Chocolate. Rumena pa smrdi. :D
Posted Image
Sem si jih kupila 3, eno sem že porabila, in si bom šla še po kakšno. :thumbup:
  • 0

#533 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 November 2012 - 05:30 PM

Je katera že sprobala katero od teh treh?
Posted ImagePosted Image
Posted Image
Kako se obnesejo?


KLIK
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#534 kim3

kim3

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 22 November 2012 - 11:19 PM

zakon krema :wink1:

http://www.naturalju...s-kamilico.html
  • 0

#535 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27103 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 November 2012 - 09:41 PM

Ja, ta je res dobra, jaz sem si parkrat roke namazala z njo in je super, koža je potem blazno mehka, pa vpije se zelo hitro.
Jaz sem zadnjič kupila tisto rdečo Garnierjevo 's kanadsko formulo' na blef, ampak sem doma ugotovila, da so spremenili sestavine in je čisto zanič, prav voskast občutek pusti na rokah. :s
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#536 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22518 posts
  • Gender:Female

Posted 26 November 2012 - 01:27 AM

Tale Justova je sicer fajn, ampak zame je samo za poleti, za hladnejše dni mi je čisto premalo. Jaz sem že leta zvesta Scheller ognjičevi. Še od lanskega decembra nisem do konca porabila L`occitane citrusne kreme v mali tubi, malo tubo češnjeve kreme pa imam še neodprto od septembra. :) Mogoče bom samo za gušt kupila katero od teh Essence prazničnih.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#537 kim3

kim3

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 26 November 2012 - 12:19 PM

ja čist je tut odvisn kok si podvržen temu kako se ti koža suši in kakšno kožo in nego kože imaš pozimi. meni tudi pozimi pomaga, če pa slučajno kdaj kej razpoka pa sam še tea tree čez in je koža spet zdrava ;)
  • 0

#538 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 November 2012 - 05:36 PM

kim3, si ti kakšna subjektivna promotorka Just kozmetike?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#539 kim3

kim3

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 26 November 2012 - 10:10 PM

zakaj?
  • 0

#540 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 November 2012 - 10:11 PM

Nisi?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users