Jump to content


Photo

Avtošola in inštruktorji


  • Please log in to reply
542 replies to this topic

#501 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 28 January 2010 - 02:41 PM

Menjaj ga.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#502 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27075 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 28 January 2010 - 02:44 PM

Mnja no, ne vem, bom poskusila še malo z njim. Ok, sej vem, verjetno sem bila jaz kriva al neki, ampak on bi pa tudi lahko bil malo bolj potrpežljiv no. Že res, da obstajajo geniji, ki so z mojim številom ur že delali društveni, ampak sori, jaz nisem med njimi in bom očitno mogla vozit pet tisoč ur, ane. rolleyes.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#503 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 28 January 2010 - 03:00 PM

Moj je bil tudi precej tak, sarkastičen, če je imel slab dan je skos pizdil, ampak se mu ful nisem pustila, sem ga zabila nazaj al pa kej, tako da sva se večino ur kregala LOL, ampak naučil me je pa ful dobro in še zdej sva kolega. biggrin.gif
  • 0

#504 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27075 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 28 January 2010 - 03:06 PM

Ja samo koliko je bil star ta tvoj?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#505 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2010 - 03:12 PM

Kokoko, kje pa voziš in kdo te ma?
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#506 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 January 2010 - 03:46 PM

QUOTE(Braunkopf @ 25. 1. 2010 - 19:36) View Post
Meni je bila pa to prva misija, ko sem dopolnila 18 let. Ful pride prav imet izpit.

Aha, meni tudi. Sem že vse oprevila pred rdjem, potem pa še samo izpit. -)
Sem se potem tudi takoj začela v (srednjo) šolo voziti, nič več vlakov.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#507 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 28 January 2010 - 04:17 PM

QUOTE(Coco* @ 28. 1. 2010 - 15:06) View Post

Ja samo koliko je bil star ta tvoj?


nekih 27?
  • 0

#508 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27075 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 28 January 2010 - 04:52 PM

No, moj jih ima okoli 50. laugh.gif Ne morem se z njim kregat pa mu jezikat nazaj, no. Pa še kolegica je rekla, da ji je šlo na glavni vožnji za las in ji je inštruktor rekel, če bi bila neka naduvana in bi se z njim kregala al kaj, bi jo vrgli, tako pa je imela srečo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#509 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19768 posts

Posted 28 January 2010 - 06:05 PM

Jst jih pa ravno nekaj iz Domžal poznam, ki so šli delat v Ljubljano, zato, ker naj bi te tam boljše pripravili na vse možne prometne situacije, pa ker vso Ljubljano prevoziš, čeprav maš mal več ur. Ampak jst bom šla pomoje kar v Domžale vozit, imam ravno malo čez pol km do prve avtošole. Mami "navija" za to, da bi vozila že pred 18im rojstnim dnevom in imela pač glavno vožnjo februarja (naslednje leto feb- bom 18), čeprav mi je malo tečno, ker je takoj tema, pa sneg pa to... Meni tud izpit dost pomeni, že komaj čaka olnoletnost tudi zaradi tega. Pa ni nujno, da bom zdaj ful neki vozila, ker tudi ne vem,kako bo z avtom pa to, ampak če bom želela, bom pa lahko šla ...
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#510 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 January 2010 - 06:10 PM

Jaz imam zelo kmalu poskus št. 2 tongue.gif . Danes sem inštruktorja klicala in sem bla kr ohmy.gif a žee ? tongue.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#511 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 28 January 2010 - 10:18 PM

Mladoletna, tega sicer ne vem, če bi ti delala prov v Domžalah potem te verjetno res ne bi v Lj vozili, jst sem pa vsaj ene 20 ur, če ne še več, delala v Lj in šele potem, ko sem u bistvu že vse znala, šla v Domžale kao spoznat teren. biggrin.gif Glede tega da pa v Domžalah spustijio vsakega idiota se pa ful ne strinjam. Jih poznam tut kar nekaj, ki so tam padli, med drugim enega, ki je šele v 4. opravil, ampak tip je res antitalent in tut zdej nevem če sploh vozi. Mi je pa rekel inštruktor, da ful upoštevajo to začetno tremo prvih pet minut v Domžalah. Da baje enkrat en ni prižgal luči, ker je bil pač tok živčen, da je pozabil (dvomim, da kdo pri 40 urah ne bi vedel, da mora prižgat luči, ane biggrin.gif ), pa ga je komisist opomnil, naj pogleda na nadzorno ploščo, če je vse kul, pa je potem un videl da je pač pozabil luči, odpeljal naprej brez napak in naredil. V Lj se o tem sploh ne bi pogovarjali ampak bi padel, še preden bi speljlal s parkirišča. Mojo sošolko so vrgli, ker je peljala 65 v tretji prestavi. Svašta.

Pomoje maš ene 2x lahko nesrečo, ampak če pa v 3. ne nardiš si pomoje precej antitalent za vožnjo.
  • 0

After all this time?

Always.


#512 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27075 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 January 2010 - 12:03 AM

Jaz poznam punco, ki je padla že 6X ali 7X, uboga. Sej prvič in drugič je padla za brezveze, ampak potem se je zaradi treme vse samo še bolj stopnjevalo, zdej mora imet psiho čisto na dnu. ermm.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#513 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 29 January 2010 - 12:15 AM

Pri mojem inštruktorju je vozila ena babica, ki je imela 200 ur. In ne lažem, ker sem videla, ker ti vpiše vsako uro, pa se morš podpisat zraven.. In men ni blo nič jasno- pogledam pri sebi 6, pogledam kvadratek nad sabo 203.. Okeeej, to ne morjo bit ure valda.. In sem prašala inštruktorja, baje se je pač po sili razmer mogla naučit vozit, čeprav bi za tistih 200 ur lahko najela osebnega šoferja. Baje je v ene 5 nardila izpit, in je 14 dni po glavni nardila totalko 2 avta. Hvalabogu nobenemu ni bilo nič, ampak taki ljudje res ne bi smel vozit. NIKOLI. SPLOH. Takšne 100 inštruktorjev skupaj ne more naučit vozit. Ampak baje je bla ženska tok odločena za ta izpit, mislim svašta.
  • 0

After all this time?

Always.


#514 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 January 2010 - 03:20 AM

moja prjatlca je nrdila v 9 poskusu hihihi biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#515 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 29 January 2010 - 10:46 AM

Sej ta komisija je čis prfuknena tle v Lj. rolleyes.gif
  • 0

#516 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 January 2010 - 03:50 PM

Se pa vsaj naučite vozit po tistih milijon pasovih v LJ, jaz imam že več kot eno leto izpit, pa še nisem bila v LJ... me je kar malo groza.
  • 0

#517 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 29 January 2010 - 03:51 PM

Ja, ampak fora je, da ti že znaš vozit, pa te vseen vržejo biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#518 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 29 January 2010 - 03:53 PM

Aja, glede same komisije pa ne vem... smile.gif Sicer znajo biti tudi pri nas precej zaj*, čisto odvisno na koga naletiš in kak dan ima.
  • 0

#519 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27075 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 29 January 2010 - 04:03 PM

^Ja, če je v LJ res tako kot pravite, pol je pa ta izpit čista loterija, kako ti ga sploh rata nardit? ohmy.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#520 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 29 January 2010 - 04:11 PM

Ja v prvo ful težko. Ful jih pomečejo že zaradi malo ur. Poznam enega, ki je šel že z 18 na glavno, tip je res obvladal vozit, prvo uro je šel na avtocesto pa to, pa so ga vseen vrgli 1. zaradi ene banalnosti, pa je potem v 2. naredul z 21 urami. Mal jih nardi v prvo no, res mal.
  • 0

After all this time?

Always.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users