Jump to content


Photo

Krema za roke


  • Please log in to reply
622 replies to this topic

#501 žajbelj

žajbelj

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 410 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2012 - 04:07 PM

Planet, jaz sem ponovno odkrila L'Occitane karitejevo kremo za roke. Je edina, poleg različnih ognjičevih, ki mi preko noči regenerira razpokane roke. Mogoče bi pomagalo tudi čisto karitejevo maslo...
  • 0
Salvia officinalis

#502 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2012 - 04:52 PM

Ej, ves, da sem ravnokar razmisljala o cistem karitejevem maslu, pa se doma ga imam. Sem tudi bumbar, iscem naokoli, kar imam pred nosom! Hvala! love.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#503 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30913 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 February 2012 - 05:01 PM

jaz bi tudi imela čisto karitejevo maslo; a se ga da kje preko neta naročit?
  • 0

#504 žajbelj

žajbelj

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 410 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2012 - 05:12 PM

smile.gif
  • 0
Salvia officinalis

#505 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2012 - 05:16 PM

M, L'occitane ga ima, sem ga imela za mazanje trebuha v nosecnosti. Sedaj imam pa tistega, ki ga je Nila priporocila v temi "Krema za obraz" (Flora), kupila v Sanolaborju. Akamuti ima tudi ---> klik.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#506 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 04 February 2012 - 11:36 PM

http://www2.cudovita...h...0&hl=weleda

woot.gif


: D
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#507 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 February 2012 - 12:44 PM



Na to reč sem pa še jaz pozabila.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#508 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16273 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 07 February 2012 - 04:04 PM

Planet, kaj pa če bi probala s kakšno kremo z Ureo?? Meni neverjetno poporavi kožo po nogah, ko se mi od suhosti, že kar izpuščaji naredijo.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#509 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 February 2012 - 04:10 PM



Dostikrat trobim, pa bom še enkrat - ogromno vlogo igra tudi to, s kakšnimi produkti si umivamo roke.
Jaz v najbolj kritičnih dnevih uporabljam Linola Fett oljno kopel, pa tudi sicer samo nežne čistilce.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#510 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2012 - 09:16 PM

Jaz trenutno uporabljam izmenično tole:
IPB Image

in tole:
IPB Image

Sicer nista ultra negovalni, ampak še vedno dovolj, da ju ne bom skritizirala. Se hitro vpijeta, prekrasno dišita.

  • 0

#511 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82996 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2012 - 09:18 PM


Nehaj rajcat.
glare.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#512 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2012 - 09:20 PM

tongue.gif twisted.gif
  • 0

#513 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2012 - 01:16 AM

Zaenkrat ostajam pri Schellerjevem ognjicu, ne morem verjeti, da mi je tudi cisto karitejevo maslo premalo. O.o Kar izgine z rok nekje na polovici noci.
Je pa tudi res, da imam roke pac obremenjene.

Fluffy, sem se spomnila na tvoje trobljenje. : ) Sicer pazim, da si ne umivam rok z agresivnimi mili, ampak morda bi bilo na mestu, da v teh kriticnih trenutkih : ) posezem po oljni kopeli (Linola Fett se dobi v lekarni, ne?).

Tašika, danes sem v lekarni gledala Eucerinove kreme in med njimi tudi eno za obraz z ureo ter razmisljala, ce bi si vzela kaj podobnega za roke.

Hvala!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#514 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2012 - 11:38 AM

Jaz imam zdaj eno Eucerinovo z Ureo (10%) za stopala in mi je super. Se vsakič nate spomnem, da bi ti pa ta morda ustrezala. biggrin.gif
  • 0

#515 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16273 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 08 February 2012 - 12:42 PM

Jaz imam pa kr Baleino z Ureo in mi je super. Mami je en čas imela Eucerinovo, pa ji ni pomagala nič, Baleina pa ji ful odgovarja.

Probaj si narediti oljno kopel, potem pa rokavice gor čez noč, da se res 100% vpije olje v roke.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#516 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 08 February 2012 - 02:44 PM

PJ : D

Dobra ideja, Tašika, vsekakor polagam upe na zavijanje v rokavice!
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#517 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 February 2012 - 10:15 PM



QUOTE(_Planet_ @ 8. 2. 2012 - 1:16) View Post
(Linola Fett se dobi v lekarni, ne?).

Ja! Pa pomaga že, če si npr. občasno z njo umiješ ... recimo, če si 15X na dan umiješ roke in si od tega 5X
s to kopeljo, je že nekaj.

So pa meni bombažne rokavice nekaj najbolj neučinkovitega. Ker poberejo vso kremo. Meni v glavnem niso
absolutno nič pomagale, sama packarija brez učinka.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#518 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 12 February 2012 - 02:58 PM

Aha, Fluffy, hvala! Sedaj si mazem pred spanjem z Eucerin ureo, cez ognjic, cez Bepanthen na razpoke in vse skupaj v rokavice. Danes ponoci se je kar izboljsalo, so se razpoke za silo zaprle. : x Ponoci sem se enkrat zbudila in dodatno namazala z Bepanthenom.
Cez dan izmenicno mazem z Essence cokolado in Eucerin ureo; ko lahko, nosim rokavice. So mi vsec rokavice predvsem za cez dan, ker imam lahko napackane roke in vseeno kaj delam (ne prenesem prstnih odtisov).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#519 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 12 February 2012 - 03:09 PM

jaz uporablljam ognjič pred spanjem, pa brez rokovic.....meni fejst pomaga, nimam čist nič razpokane kože, pa sploh ne nosim rokavic smile.gif
malo manj mi je všeč mastna posteljnina

za zeloooo razpokane roke, pa menda najbolj pomaga voda, v kateri se je kuhal krompir
  • 0

#520 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26127 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2012 - 04:23 PM

Meni ognjic pomaga ob normalni obremenitvi rok in v nemrzlih mesecih. Ko enkrat useka mraz in, ce doma kaj vec cistim, je konec. Pa se spala nisem skoraj nic zadnji teden, ker je bil mali boln, tako da se niso imele roke kdaj odpociti. :/

Obleci za cez noc bombazne rokavice in ne bo mastne posteljnine. ;)
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users