Jump to content


Photo

Senčila


  • Please log in to reply
652 replies to this topic

#501 gejba

gejba

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts
  • Gender:Female
  • Location:LJ

Posted 01 July 2009 - 02:40 PM

Meni zelo všečen poletni trojček - Sweetscents Yellow Shimmer, Tangerine Satin ter Tibetan Ochre.

IPB Image
  • 0

#502 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 30 July 2009 - 10:44 PM

Punce, eno vprašanje mam. Kaj ve naredite s senčili, ki se vam zdrobijo? Pred kratkim se mi je zdrobila črna She senčka, pa si nameravam kar novo kupit, ko sem pa to prijateljici rekla me je pa sam čudno pogledala kao neee, zakaj bi pa to nardila? Ampak men gre na živce da se mi potem to skos stresa in mam to senčko res povsod rolleyes.gif Ampak okej, če je tok pocen še nekak gre, kakšne drgae dekorative nimam, kaj pa ve nardite v takšnem primeru? smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#503 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 August 2009 - 05:32 PM




Jaz bi pa rada povedala, da sem po daljšem temeljitem, strokovnem in kritičnem ˘-˘ proučevanju senčk ugotovila, da so za moje potrebe najbolj kvalitetne MAC senčke in sicer tiste enojne. Nasploh sta mi odtenka Shadowy Lady in Nehru najboljša za vse večne cajte, največ ju uporabljam, nikoli se ju ne naveličam ... sta ZELO posebna. Edino me je rahlo razočarala rdeča v trojčku senčke Danger Zone, saj je precej neobstojna (tudi z UDPP). Tako da bom od zdaj naprej kupovala zgolj MAC senčke. ˘-˘ Plumage si že dolgo ogledujem.

IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#504 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16575 posts
  • Gender:Male

Posted 08 August 2009 - 05:39 PM

Prikimavam in dodajam še njihove pigmente, ki so tudi fenomenalni. Ni primerjave.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#505 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 August 2009 - 05:54 PM



Ja, pigmenti so res najboljši, vendar sem še skos pristašica trdih senčk.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#506 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 August 2009 - 05:57 PM

Koliko so pa kaj cenovno te MAC senčke? Vem, da se pri nas ne dobijo.
  • 0

#507 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16575 posts
  • Gender:Male

Posted 08 August 2009 - 05:58 PM

15€. Ni poceni je pa vredno smile.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#508 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 August 2009 - 05:59 PM

Ja, ni malo, sploh če uporabljaš senčila bolj poredko, kot jaz. We'll see.. hmm.gif Hvala za info.
  • 0

#509 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 August 2009 - 06:00 PM



Ja, se strinjam, dejansko je vredno (vsaj kar se mene tiče, se bodo pa skos našli taki, ki bodo menili drugače ... a jaz poleg res fenomenalnih odtenkov opazim razliko tudi v kvaliteti). Meni tudi sekundo ni bilo žal za nobeno senčko.

Kalypso,
poredko, pa takrat kvalitetno. ;P

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#510 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6710 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 09 August 2009 - 12:48 PM

Se strinjam z vsem kar si napisala Fluffy!
Sicer s trojčki nimam izkušenj, enojne so pa vredne vsakega centa, sploh ker trajajo dobesedno za vedno.
Npr. s Satin Taupe in Trax se s sestro mažema ziher 3-4krat na teden, pa je minimalno porabljena (imama jo leto in pol).

Pri drugih senčkam opažam, da je prva plast še OK, bolj kot jo porabljam, pa postane grudasta, težko mazljiva in nepigmentirana, to se mi je zgodilo pri Lorealovih Natural trojčkih, Bella Oggie, itd.

Fluffy imaš mogoče nagledano kakšno spletno trgovino, kjer prodajajo MAC? biggrin.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#511 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 August 2009 - 04:07 PM

Ve katera za kako lepo paletko (trojček, dvojček, bilokaj) kvalitetnih senčk v turkiznih odtenkih? Od svetlo modro zelene do temno modro zelene in temno turkizne. Lahko tudi eBay.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#512 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 14 August 2009 - 07:07 PM

lepe ma ysl (mislm da je petojček), sam čist predrago, poj pa še Isadora (trojček), že bl normalne cene, pa Deborah (trojček), še bl normalne cene
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#513 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 August 2009 - 07:08 PM

Deborah ima imo ful pretrde senčke, Isadorinih še nisem probala. Mah ja, te ene firme so res drage, komot za tak denar poberem en mali triljon pihmentov na netu.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#514 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 14 August 2009 - 07:27 PM

men so od Deborah kul, sploh moker nanos, Isadora so mi ful všeč, za YSL pa očitno nimam keša biggrin.gif
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#515 gejba

gejba

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts
  • Gender:Female
  • Location:LJ

Posted 18 August 2009 - 10:13 AM

Meni so Deborah senčke čisto pretrde. sad.gif

Malo bolj igriv trojček.
Sweetscents – Stardust, Shamrock in Festival:

IPB Image
  • 0

#516 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 19 August 2009 - 11:34 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 8. 8. 2009 - 18:54) View Post

Ja, pigmenti so res najboljši, vendar sem še skos pristašica trdih senčk.



-> http://www.youtube.c...re=channel_page

Če bi že bla kriza. biggrin.gif
  • 0
Memento mori.

#517 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 29 August 2009 - 06:16 PM

Punce, mene pa zanima, če ima katera kakšen predlog za senčko zalo-rumene barve...iščem pa po možnosti kak dvojček/trojček, da se da malo blendat, dobro pigmentiran in s šmirom...
[size=1]Po barvi mi je sicer zlo všeč Manhattnov (slikca spodaj), ampak se mi zdi (pre)slabo pigmentiran... A mate kaj izkušenj s senčakami od Nive-e? Kaj pa Deborah - tele?

IPB Image

Hvala za nasvete wink.gif !
  • 0

#518

  • Guests

Posted 29 August 2009 - 06:20 PM

Jaz imam prav tole Manhattanovo paletko, ki si jo zgoraj prilepila in mi je zelo všeč. Sploh zlata pride ful lepa.

  • 0

#519 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 29 August 2009 - 06:31 PM

Nivea z mokrim nanosom pride dovolj intenzivno, mogoče kakšen Revlon ali pa Make up Factory poglej.
  • 0

#520 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 29 August 2009 - 06:41 PM

MUF mi ma sicer noro lepe odtenke, amapak sam enojnih senčk, paletke so mi pa a-a... Revlon pa še morm pogledat, thnx za idejo...

Pure-Poison, a res? a nanašaš mokro al suho? ..kr mam tole v zelenih odtenkih in men komaj kaj do od sebe sad.gif...
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users