Jump to content


Photo

Mineral Make-Up


  • Please log in to reply
530 replies to this topic

#461 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 13 April 2008 - 01:54 PM

Sem predvidevala, da jih bom dobila v njihovi trgovini unsure.gif Sicer pa sploh upam, da mi bo uspelo priti do njihove trgovine... drugače pa vem da so ta veliki kar dragi ampak jih imaš pomoje za res dolgo časa
  • 0
We must let go to live on.

#462

  • Guests

Posted 13 April 2008 - 01:58 PM

Samplov ne prodajajo v trgovinah. Sampli se v bistvu lahko dobijo samo na netu, ko kakšne punce prodajajo. Predvidevam, da one kupijo cele in potem prodajo.
Ta velike maš do konca življenja po moje, če maš celega. Ampak košta pa 23 evrov, tako da za 5 pigijev plačaš čez 100 evov. Sej pravim, splača se to delit, ker imaš tudi 1/4 ta celega dooolgooo.
  • 0

#463 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 13 April 2008 - 02:06 PM

Aha tega glede samplov pa nisem vedela ermm.gif Ja res se splača potem deliti... no sej pravim bom videla kako bo najprej sploh upam da mi bo uspelo priti do trgovine smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#464

  • Guests

Posted 13 April 2008 - 02:13 PM

No, če boš slučajno iskala koga za delit, mi javi. Bom z veseljem delila stroške za kako tretjino.
Drugače grem pa jaz maja v MAC na Dunaj, pa če boš do takrat vedela, kater pigment si želiš, lahko vzamem tudi zate, pa dava magar na pol, ali pa še s kakšno deliva ali pa celega tebi prinesem, če boš tako želela. smile.gif

  • 0

#465 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 13 April 2008 - 02:18 PM

Ja to bi bilo super woot.gif Ti mi prosim samo sporoči nekaj dni preden boš šla da se dogovoriva, prav? smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#466

  • Guests

Posted 13 April 2008 - 02:23 PM

Ja, itak bom napisala kak teden prej, kdaj točno grem, da bodo punce povedale, če kaj prinesem. smile.gif

V temi MAC je pa ena ravno nalimala eno stran, kjer se dobijo sampli. Ampak ne vem, a maš paypal. Drugače se pa splača, ker so poceni.
  • 0

#467 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 13 April 2008 - 02:59 PM

No vredu wink.gif Ja sem vidla tisti link amapk nimam PayPala
  • 0
We must let go to live on.

#468 tejči

tejči

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 29 August 2009 - 06:52 PM

Ima katera izkušnje z mineralnimi pudri everyday minerals?

Se vidi razlika med tekočim in mineralnim pudrom?
Prednosti, slabosti?
  • 0

#469 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16563 posts
  • Gender:Male

Posted 29 August 2009 - 07:14 PM

Jaz imam par testerjev še iz časov, ko so imeli paypal. Imam v formuli intensive in original glow. Fino je, ker imajo dovolj svetle odtenke. Nanaša se hitro, ko si enkrat zverziran in imaš v redu kabuki, prekrivnost je super, ampak mene vseeno niso navdušili. Raje imam tekoče pudre. Edino njihovi natural reflections so super, ker pnaredijo lepo polt in puder ostane na mestu.
Ko se mi zmasti koža oksidirajo in se usedejo v pore. Sej se mi tudi pri tekočem to naredi, ampak ne tako očitno.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#470 catwoman

catwoman

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 06 October 2009 - 04:38 PM

Jaz bi zelo rada pohvalila BellaPierre, res je da je zelo draga kozmetika, je pa zelo kvalitetna. Zaenkrat imam samo puder.
Mika me pa tudi EDM in še marsikaj drugega.

  • 0

#471

  • Guests

Posted 13 October 2009 - 01:38 PM

Je katera že poskusila e.l.f. mineralne pudre? Zanima me, če je najsvetlejši odtenek RES svetel.
  • 0

#472 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2012 - 09:26 PM

Jaz sem zdaj fantovo sestro ful navdušila nad Lily Lolo in si ga bo ona tud vzela. :D Ji moram pa pomagat pri odtenku. Mislim, da bi bil Blondie zanjo.
Sprobala sem še ELF kabuki in moram rečt, da se tudi dobro obnese, tako da Marmelada, go for it!
  • 0

#473 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2012 - 11:08 PM

Jaz sem zdaj fantovo sestro ful navdušila nad Lily Lolo in si ga bo ona tud vzela. :D Ji moram pa pomagat pri odtenku. Mislim, da bi bil Blondie zanjo.
Sprobala sem še ELF kabuki in moram rečt, da se tudi dobro obnese, tako da Marmelada, go for it!

Jeeej! :lol: Mene si tudi navdušila, ampak upam, da ne spet kot ponavadi, ko so vsi navdušeni nad nekim izdelkom, le jaz ne. :D Bom pa najprej probala z ELF Powder brush čopičem (tistim odrezanim), ker ga že imam.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#474 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17018 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2012 - 11:16 PM

Jaz uporabljam tako in je čisto OK. :)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#475 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 27 April 2012 - 07:01 PM

Lily Lolo ima zdaj med prazniki 10 oz. 15% popust (itak je brezveze, ker je poštnine skor 4€). Obstojnost LL je pa vrhunska! Po cel dan mi zdrži, zdaj lazim v ene hribe, make-up pa nedotaknjen. :hooray: Ful mi je fajn, k se brez slabe vesti namažem, ker itak koža diha. ^_^
  • 0

#476 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 06 May 2012 - 02:07 PM

Ej, a se ti ful luskice poznajo pri tem pudru? Ker meni se že pri tekočem pudru hitro, pa si dam spodaj vlažilno kremo, pa ful lahek puder, BourJois 10 hour sleep effect, ki se kar malo sveti.

Pa misliš, da bi bil zame bolj China Doll ali Porcelain? Verjetno prvi? Ali pa ravno med tema dvema nekaj vmes :/. Ker že pri Revlon Colorstay mi je bilo idelano, če sem zmešala Ivory pa Buff, zdaj pri BourJois imam pa 51 oz. 71.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#477 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2012 - 03:23 PM

Nobenih luskic. :)

Meni se zdiš ti izjemno svetla, mogoče bi raje Porcelain? Ali pa tudi ne -jaz imam tudi Bourjois 51 pa imam China Doll. Moja kolegica ima CS Ivory oz. drugi najsvetlejši pa ima ravno tako China Doll.
  • 0

#478 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 06 May 2012 - 08:19 PM

Verjetno bo sploh zdaj, če me bo sonce samo malo dobilo, China Doll res ok. Za pozimi pa porcelain.. Zaključni puder imaš tudi? Ne vem, a bi jst tistega, ki se malo sveti, verjetno, ne maram, da je preveč mat vse skupaj..
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#479 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19772 posts

Posted 06 May 2012 - 09:08 PM

Na spletični so znižani na 13,67€, ampak ni odtenka china doll. Samo porcelain in naslednji blondie. Ne vem, kaj bi zdaj :/.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#480 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 09 May 2012 - 09:29 AM

Najbolj se ga najbolj splača vzet na Feel Unique, ker je poštnina brezplačna.

Jaz imam zdaj malo Flawless Matte, je res fajn, samo bi si drugače, če že, vzela Flawless Silk.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users