Jump to content


Photo

Lip glossi


  • Please log in to reply
562 replies to this topic

#461 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82847 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 June 2009 - 07:18 PM

laugh.gif



Sorry.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#462 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 June 2009 - 07:26 PM



IPB Image

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#463

  • Guests

Posted 04 June 2009 - 07:29 PM

Kateri glossi imajo še tako kot Bourjois za aplikator čopič in ne gobice? To mi je namreč res fajn, pa bi rada sprobala še kakšnega razen Bourjois.
  • 0

#464 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 June 2009 - 07:29 PM

Ja, ta zadeva se zelo pripopa na ustnice. Jaz sem zadevo reševala tako, da sem dala spodaj kakšen masten balzam za ustnice, gloss pa nanesla čisto na tanko.

Poison, Essence ima neke malo novejše glosse z aplikatorjem na čopič.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#465 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 June 2009 - 07:37 PM



Ko bi vsaj prej prebrala kakšen komentar, izkušnjo s temi glossi.
Komaj sem ga dol spravila. Nanesen čist na tanko mi je brezvezen ... nanesenega na debelo pa ga ne spraviš zlepa dol. Pa deluje mi kot da zelo izsuši ustnice.
Bo pač treba nekaj spodaj namazat, ja. Pa imam res toliko glossov doma, nazadnje dobila Nuxe, ampak neee, sem mogla še tega kupit.










  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#466 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 04 June 2009 - 07:44 PM

Nesi ga nazaj, in menjaj za nekaj drugega.

  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#467 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 June 2009 - 07:53 PM



Dvomim, da ga bodo vzeli in da si bom v tej vrednosti lahko izbrala kaj drugega, glede na to, da je rabljen.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#468 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 04 June 2009 - 07:55 PM

Ja kdo pa pravi, da je rabljen laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#469 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 June 2009 - 07:57 PM



Jaz. /blush/ Sem slab lažnivec.
Sicer pa kako naj pojasnim, da je lepljiv in mi ni všeč, brez, da bi ga sprobala?
Namreč, tam testerjev niso imeli.
Mah, teh 10eur bom že preživela. Bom delala tako, kot DiLeMa.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#470 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2009 - 07:57 PM

QUOTE(PurePoison @ 4. 6. 2009 - 20:29) View Post

Kateri glossi imajo še tako kot Bourjois za aplikator čopič in ne gobice? To mi je namreč res fajn, pa bi rada sprobala še kakšnega razen Bourjois.

Guerlain Kiss Kiss. Men je ful dober gloss, zelo obstojen. teehee.gif
  • 0

#471 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 04 June 2009 - 08:04 PM

FTSE, saj vem.
Poleg tega so naši prodajalci strašno naklonjeni takšnim zadevam.
Nazadnje je moja sestra kupila peno za lase v DM, in je komaj doma ugotovila, da je pokvarjena/zlomljena tista dozirna zadeva na vrhu, in ko sma nesle nazaj, so naju gledali, kot da mislima najmanj okrast DM, potem je pa prodajalka skomignila z rameni in rekla, se moram s šefico posvetovat laugh.gif

  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#472 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2009 - 08:07 PM

Jaz sem enkrat namesto pilinga kupila gel, pa sem poklicala v poslovalnico blizu takratne službe pa so mi brez problema tam zamenjali, mi ni bilo treba nazaj tja hodit. thumbup.gif Pa tud Alessandro lak za nohte sem v Müllerju v roku pol ure nesla nazaj, ker sem ugotovila da mi je bil en drug odtenek bolj všeč, njej sem pa rekla da sem se zmotila. oops.gif Enako v Limoniju, ampak v 30s. laugh.gif
  • 0

#473 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 04 June 2009 - 08:10 PM

Ja kiss kiss glossi imajo čopiček, pa Diorji tudi, pa en MAC, pa hmm.. ne vem kaj še tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#474

  • Guests

Posted 04 June 2009 - 08:13 PM

Sicer se toliko res ne bi skeširala, ampak vseeno hvala. Če dam 30 € za gloss pomoje ene dve noči ne bom mogla spat tongue.gif. Drugače sem že gledala ene Manhattan, pa mi niso bli preveč všeč, zdaj bom šla pa še Essence pogledat.
  • 0

#475 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2009 - 08:16 PM

Te Essence glossi ful hitr ratajo taki zdrizasti, ne znam povedat, k eni ocvirki v vodi lol, se mi je že pri parih zgodil in sem skor bruhala. Od takrat jih tud videt ne morem.
  • 0

#476

  • Guests

Posted 04 June 2009 - 08:17 PM

Jaz jih še nikol nisem imela, me ni še noben prepričal do te mere, da bi ga nabavila.
  • 0

#477 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2009 - 08:19 PM

Ne vem, sej mogoče sem mela samo jaz nesrečo, od drugih nisem še nič takega slišala (razen tega, da nej bi imeli živalsko maščobo, ne rastlinske, ampak pomoje to ne drži lih), pa za tiste 2€ pomoje lahko sprobaš. biggrin.gif
  • 0

#478 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 04 June 2009 - 08:23 PM

Ja, Essence se ekstremno hitro pokvarijo. Tako, kot pravi Plain Jane prav gosti postanejo.

  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#479 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 04 June 2009 - 10:12 PM

Jst mam pa že ful dolgo te essence glosse (in na čopičke, in une brez- btw, te glossi k so bli na čopiče so jim zdej zamenjal palčke in so na gobice spet. Vem ker je ena moja prjatlca čist obupana ker ji je bil ta čopič tok dobr ker tko prijetno boža po ustncah, zdej so pa spet gobice in ji je čist bedno laugh.gif ) pa se mi ni še noben pokvaru. No dobr, pr enem k ga mam že tri leta se je ločil prozoren del pa obarvan del glosa haha. Jst mam tut enga od Manhetna k mi je najbolši glos ever, ampak če si rekla da si že gledala pa da ti ni všeč, potem pa res ne bi vedla še za kakšnega.
  • 0

After all this time?

Always.


#480 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 June 2009 - 10:14 PM



Tudi moje izkušnje so take, da so mi od Essence vsi po vrsti zasmrdeli kaj kmalu. Pa nasploh so zanič za moje potrebe in okus.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users