Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#441 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 February 2008 - 07:23 PM

Ni panike, sem ti odobrila zdej, odvečne sem pa zbrisala. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#442 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 03 February 2008 - 11:53 AM

Bom kar tukaj zastavila vprašanje glede kreme Fair&lovely.A je mogoče da je potekel rok uporabe ker je krema postala neka tekoča.Ne razumem se v te datume ki so napisani na kremi.Piše pa takole: 02/07B-13A
  • 0

#443 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 February 2008 - 11:58 AM

Sama ti lahko odgovorim le glede datuma.

To je verjetno serijska številka. Datum boš našla na škatli, a lahko, da niti to ne. V tem primeru upoštevaš številko, ki je narisana poleg slkice "Odprti lonček", ki kaže, kakšen je rok uporabe po odprtju kreme.

6M, 9M, 12M, 18M, 24M itd. - to so mesci, ki kažejo rok uporabe.

Drugače zna bit kaj narobe s kremo, če je spremenila konsistenco, a si jo hranila pri istih temperaturnih in svetlobnih pogojih kot doslej.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#444 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 03 February 2008 - 02:03 PM

Cel čas sem jo imela na istem mestu.Škatlice pa nimam ker sem kremo kupila tukaj na forumu od ene punce.
Naj jo raje neham uporabljati?
  • 0

#445 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 03 February 2008 - 04:00 PM

Mislim da si jo kupila od mene ne?
No torej tista cifra ki si jo napisala je datum ko je krema nastala in od tistega datuma moraš gledat naprej. Vem ker sem mela doma 3 kremce z datumom 05/06 in dve 02/07. Taki datumi so bili pa tudi na škatlicah in na vrhu kremce. Tko mi je povedala tudi punca od katere sm js kupla. Se pravi tvoja krema bi mogla poteči šele drugo leto februarja, ker nej bi trajale dve leti.
Eno škatlico sem si shranla. Na njen piše;PKD on Flap. Best use before 24 months from PKD.
Tko da res čudno da je postala tekoča. Jaz sem jih mela vedno na suhem in hladnem.
  • 0

#446 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 03 February 2008 - 04:27 PM

ja od tebe Baby sem jo kupila. smile.gif ja saj meni je tudi čudno, da je postala tekoča.Sem jo pa vedno imela na hladnem,tako kot ti praviš.
  • 0

#447 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 10 February 2008 - 09:40 AM

Malo razmišljam o nakupu Dr. Hauschka Normalizing day oil amapk me zanima če bi se lahko potem, ko bi ga uporabila namazala čezenj tudi s kremo z zaščito? Bi imelo sploh še kašen učinek? Imam ga namreč namen uporabljati čez dan na predelu nosa in brade ker ponoči se mi koža ne masti nič prekomerno.
  • 0
We must let go to live on.

#448

  • Guests

Posted 10 February 2008 - 11:00 AM

QUOTE(Adriane @ 21. 12. 2007 - 17:10) View Post
Katera bi bila bolj primerna za občutljivo suho kožo? PASIJONKA ali JOJOBA?

Pardon, šele zdaj zagledala tvoje vprašanje. oops.gif
Pasijonka je lažja, jo tudi sama uporabljam, čeprav nimam pretirano suhe kože. Se mi pa zdi dovolj hranljiva, da bi morala biti ok tudi za suho. Jojoba je morda malce pretežka za celoten obraz. Morda za pozimi. Ampak saj pravim, sama imam normalno kožo, zato se z jojobo mažem samo okrog oči.
  • 0

#449 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 13 February 2008 - 06:01 PM

QUOTE(tyasa @ 10. 2. 2008 - 9:40) View Post

Malo razmišljam o nakupu Dr. Hauschka Normalizing day oil amapk me zanima če bi se lahko potem, ko bi ga uporabila namazala čezenj tudi s kremo z zaščito? Bi imelo sploh še kašen učinek? Imam ga namreč namen uporabljati čez dan na predelu nosa in brade ker ponoči se mi koža ne masti nič prekomerno.


Anyone? oops.gif
  • 0
We must let go to live on.

#450 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 February 2008 - 04:51 PM





sooncek,
tvojih dveh tem žal ni bilo mogoče odobriti, saj sta bile popolnoma neskladni s pravili - ni bilo ankete, naslov ni bil dobro napisan. Prosim, da si prebereš pravila, potem pa še enkrat poskusiš.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#451 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 March 2008 - 10:32 AM

Bi lahko prosim ena od uporabnic seruma Cadeavera Vital Intensivpflege Q10, primerjala s kremo Alverde jojoba? Ali tudi tako lepo pomiri in poneguje kožo? Ker sama rabim tako kremo samo za čez noč.
  • 0

#452 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 March 2008 - 10:36 AM



Meni se zdi, da se ta dva izdelka ne moreta primerjati (vsaj iz mojega vidika ne), ker je tale CadeaVera SERUM (in posledično bolj lahek), Alverde Jojoba je pa KREMA (in za moje pojme precej mastna).
Pri meni se Jojoba nikakor ne obnese, ker je reč čist preveč težka in mastna. Meni CadeaVera serum fino pomiri kožo (glih te dni sem imela nekam pekočo in rdečo, pa sploh ne vem, zakaj) in res deluje blagodejno. Ampak vprašanje, kak bi blo, če bi mela (zelo) suho kožo (zdaj imam klko-tlko pač normalno, brez posebnih izpadov). Takrat bi najbrž prišla v poštev Alverde Jojoba.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#453 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 March 2008 - 12:02 PM

Aha, hvala. No sej jst sploh nimam suhe kože. Tako kremo rabim samo za občasno pomiritev. Najbrž jo bom kar probala smile.gif
  • 0

#454 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 March 2008 - 12:47 PM



Probaj in poročaj.
Če nimaš suhe kože, ti bi bla Jojoba po moje čist preveč.
Ta serum je pa res super... lahek, a obenem ni taaak lahek, kot da ne bi sploh dal nič gor.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#455 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 26 March 2008 - 01:50 PM

pumpica je obupna ermm.gif , drugače je pa prijetno lahka zadeva. meni je všeč
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#456 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 March 2008 - 10:12 PM




Kaj za vraga je pa s pumpico narobe? ohmy.gif
Meni boljša ne bi mogla bit... ni štorasta, jo je nemogoče zapackat, itd.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#457 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 26 March 2008 - 10:48 PM

čist je trda, ne vda se lahko biggrin.gif , ko pa se, izstrelk leti čez pol kopalnce
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#458 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 March 2008 - 11:28 PM




Hahaha, ja ja, to je na začetnem rokovanju, pol pa gre ej...
moraš tak ustrezno prijet v roke, pa počaaasi pritiskat dol, pa priteče manj, če želiš.
Ampak itak sta dva (do trije) potiska idealna količina za obraz in vrat. ;-)
Meni je ful dobro, ko je tak malo večji šus... laugh.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#459 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 March 2008 - 11:32 PM

Kinky, kinky, tole pisanje evilgrin.gif
laugh.gif
Oh, kdaj bo petek, za moj metek?! wacko.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#460 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 March 2008 - 12:00 AM



Ej, prisežem pri svoji mrcini (to je največja prisega sploh closedeyes.gif ), da ko sem to pisala (ustrezno prijet v roke...), sem se spomnila nate in na tvojo interpretacijo. PRISEŽEM!!! laugh.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users