Jump to content


Photo

Depilacija


  • Please log in to reply
623 replies to this topic

#441 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 15 November 2014 - 05:07 PM

Pomojem se, vem pa ne. Stevilo pincet ter stevilo vrtljajev.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#442 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2014 - 12:02 PM

Na število pincet sploh nisem bila pozorna. Vsi v višjem rangu imajo po 40 pincet tako, da verjetno je razlika...edino ne vem če bi dala toliko za en depilator, samo nezadovoljen bit z izdelkom je pa še slabše.

 

http://www.bigbang.s...-5-braun-526933


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#443 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2014 - 09:08 PM

Tudi nekateri v višjem rangu imajo samo 20 pincet. Jaz bom verjetno kar z 20imi vzela.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#444 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82894 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 November 2014 - 05:27 PM

Jaz tudi kar še nisem novega kupila pa ga nujno rabim, ne vem katerega bi. Malo se nagibam k Braunovim silk epil.

http://www.bigbang.s...-3-braun-557451

 

Jaz imam Braunovega Silk epil Xpressive s 40 pincetami že mnogo let, pa je še vedno super, edino napolnit ga moram po vsaki uporabi, ker je baterija edini del, ki se slabša. Pa cel kup nastavkov ima, ki pridejo ful prav.

Je pa tudi meni lepši ta, kot večina novejših. 

 

article_17271.jpg

 

Vidim, da je novejša verzija malenkost drugačna, torbico imam jaz to spodnjo.

51eOpBlhuHL._SL1000_.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#445 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19771 posts

Posted 09 December 2014 - 09:54 PM

braunsilk-1366882614-12246.jpg

 

Jaz imam pa tega sedaj.

Dejansko mi ni boljši kot moj stari, le tišji je. Ima enako število pincet, 40; podobne nastavke. Ta ta novi ima še za britje in krajšanje dlak, ampak sem britje že preizkusila, pa traja ful dolgo, da vse pobrije in se absolutno ne splača s tem briti.

 

Ima tudi pralno glavo, ampak je isto smotano, ker je potem priporočljivo po vsakem spiranju lubricirati nek del. Mi je boljše le s krtačko očistiti.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#446 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22476 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2014 - 11:05 PM

Meni se zdi, da je veliko teh nastavkov v resnici precej brezveznih in neuporabnih. Kaj sta tista dva na desni strani slike? Da samo manjše število pincet gleda iz tiste odprtine, recimo za kakšne manjše predele kože? 

Pa za britje, kot si rekla, je verjetno hitreje in bolj enostavno kar britvico uporabit. Tudi razni nastavki kao za blaženje bolečine po moje sploh ne učinkujejo. Še najbolj uporaben se mi zdi nastavek za prirezovanje dlak, če imaš recimo navado,da si oblikuješ spodnjo frizuro.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#447 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82894 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 December 2014 - 11:30 PM

Manjsi je za bikini linijo, zelo prirocen. Jaz vse nastavke vedno operem v vodi, si ne predstavljam, da bi samo spihala ali skrtacila ostanke, fuj.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#448 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 December 2014 - 12:34 AM

Jaz imam tega in je super. Manjši na baterije pride prav za kakšne bolj delikatne predele ... da ti slučajno česa ne potegne ... :evilgrin:

Dosti bolj mi je všeč princip na diske kot pa pincete - imam namreč tudi tega in mi je bistveno manj všeč (populi manj dlak

hkrati in cuka).


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#449 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2015 - 10:44 AM

Včeraj sem si prvič sama pripravila sladkorno pasto za depilacijo in sem danes preizkusila, če deluje. Nekaj malega dlak je šlo stran, ampak večinoma se je pasta prehitro ohladila, da bi bila efektivna. :( Ne vem, kje sem ga pobiksala... 

 

Na posnetkih sem videla, da bi morala bit bolj tekoča, ampak moja je bila tekoča le, ko je bila res zelo vroča (niti dotakniti se je nisem mogla). 

 

Kakšen nasvet? 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#450 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26071 posts
  • Gender:Female

Posted 07 March 2015 - 11:49 AM

Immortele, morda poskusiš najprej s kakšno kupljeno? Kolegica jo je pohvalila. Sama nimam izkušenj, uporabljam vosek.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#451 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26071 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 08:45 AM

Tiste, ki kombinirate depilacijo z voskom in s strojčkom, ste opazile, da bi se vam po uporabi strojčka kaj bolj vraščale dlake kot po uporabi voska?
Razmišljam o nakupu strojčka za občasno uporabo med voskanji, pa je prišlo do mene ustno izročilo, naj bi se po uporabi strojčka bolj vraščale dlake kot po uporabi voska.... ?
Moje dlake so sicer nagnjene k vraščanju, čeprav je z rednim peelingom bolje.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#452 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15244 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 18 June 2015 - 08:52 AM

_planet_ s čim delaš peeling? Jaz nevednica prvič slišim, da je proti vraščanju treba delat peeling :D

Meni se s strojčkom ful vraščajo.


  • 0
 

#453 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2015 - 08:56 AM

Fiona, jaz osebno za piling (celega telesa, tudi obraza), najbolj priporočam piling rokavico. Dobiš jo v DM.


  • 1
Viens, reste ici!

#454 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17994 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 18 June 2015 - 08:58 AM

Jaz imam rokavico + piling si naredim iz grobo mlete morske soli in olja.


  • 1

#455 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 09:00 AM

Meni so pred mnogimi leti razlozili v enem fancy salonu v Ljubljani ( in mi prodali pregresno drago kremo), da se dlake vrascajo zaradi suhe povrhnjice. Dlake s puljenjem postajajo tanjse in mehkejse, suha povrhnjica pa je trda in jo taksa mehka dlaka ne more predreti. Resitev je peeling, vlazenje koze (torej uporaba krem) ter btitje na vsake toliko casa, da dlaka postane momentalno trsa in se manj vrasca.
  • 0

#456 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2015 - 09:03 AM

Ampak supergirl, z britjem skorajda izničiš ves trud. Jaz nikoli več ne grem blizu z britvico.


  • 0
Viens, reste ici!

#457 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 09:07 AM

V bistvu ga ne. Ce se non stop voskas (depiliras) postajajo dlake redkejse in mehkejse. Unicujes korenine. Ce se enkrat na mesec ali dva pobrijes, dlak ne bo kar naenkrat vec, samo obcutek bo taksen, ker bodo dlake v tistem trenutku trse. Ce je korenina dlake "unicena", je ne aktiviras z enim britjem.
Jaz to ze kar nekaj let prakticiram po nogah in se mi manj vrascajo.
  • 0

#458 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 June 2015 - 09:10 AM

Ko dlake ki so se zmehčale pobriješ, spet postanejo trde. Sploh je to problem pri vseh malih dlakah, ki so postale že skoraj puh.


  • 0
Viens, reste ici!

#459 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5739 posts
  • Gender:Female

Posted 18 June 2015 - 10:12 AM

Meni so tako razlozili, tako delam in se mi zdi, da pomaga pri vrascenih dlakah.
  • 0

#460 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 18 June 2015 - 10:53 AM

Ampak dlaka je trda samo zato, ker je odsekana na debelejsem delu in pod kotom. Ko jo ti spet spulis ne more bit debelejsa oz. mocnejsa kot prej. Meni ni nihce tega povedal, ampak sem po epiliranju bikini dela cist isto zacela delat proti vrascanju in res pomaga.
  • 0

After all this time?

Always.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users