Jump to content


Slovenski X Factor


  • Please log in to reply
470 replies to this topic

#441 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 June 2012 - 10:00 AM

:butl: Samo res.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#442 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30845 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 June 2012 - 10:59 AM

Jaz v Demetri sicer vidim dobro pevko, nima pa X faktorja, karkoli naj bi že to bilo...
Poleg tega tudi jaz dvomim v njeno kariero oz. nadaljnje ustvarjanje....
  • 0

#443 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 25 June 2012 - 02:41 PM

Haha, mogoče sem spet edina, ki ne skritizira vsega, ampak meni je bilo vse všeč, šovi so mi tud kul, ker rada pogledam take stvari (veliko raje kot kak BB). Zelo sem zadovoljna z zmagovalko, Demetra mi je ful všeč, ne zdi se mi priliznjenka, tudi Matija mi je bil všeč ob nastopu z BFM, mogoče Demetri sicer nastop s Tabujevci ni sedel tok, ji pa vse ostalo. Tina od Tabujev mi je carica! Meni je bilo vse fajn razen preveč oglasov.
Itak da šovi niso na mednarodnem nivoju, najbrž zaradi naše majhnosti, ampak je pa čist ok, da so, če pa komu ni všeč, nej pa ne gleda, a je problem :wink1:
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#444 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 25 June 2012 - 03:28 PM

Tina iz Tabujev :ph34r:
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#445 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 25 June 2012 - 04:22 PM

Jaz se strinjam s Princesko, meni je blo kul vse skupaj. Ok, res mi ni jasno, kako je od Jadrankinih najdlje prišel Matija, ker Ana pa Gašper sta bila milijonkrat boljša. Demetra je kul, dejansko jo vidim, da uspe, ker je v teh letih, ko lahko postaneš popularen in kaj potegneš iz tega - ne kot Lina ali pa Julija :AJEBEŠ:
Duet Matija Jahna in BFM mi je bil dober, mogoče ker Matiji ni bilo treba ful pet :D in ker imam ful rada BFM. Ful sem se pa dolgočasila pri In&Out&Maji, ker nisem poznala komada, mi niti ni bil všeč pa še Maja mi gre na živce.
Sem pa skoraj znorela zraven zaradi reklam, haloooo?! Dobro, da je bil na dvojki nogomet, sem nonstp preklapljala.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#446 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 25 June 2012 - 05:11 PM

Tina iz Tabujev :ph34r:

Men je bila pa vsec! Taka ocala bi. :D
  • 0

#447 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 25 June 2012 - 05:13 PM

Hehe ona je bla moja sosolka, zato sem mogoce malo bolj subjektivna :P
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#448 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26078 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2012 - 12:50 PM

Sarah, si ze parkrat omenila, da ti ni, ja. : ) Meni je pa tudi vsec! ; )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#449 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30845 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 June 2012 - 12:56 PM

Meni je bila tudi tokrat všeč, prej niti nisem bila pozorna nanjo, ker zame ta bend ni več to, kar je bil, odkar ni več Nine….
  • 0

#450 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26078 posts
  • Gender:Female

Posted 26 June 2012 - 10:05 PM

Ko sem prvic videla Tino kot Ninin nadomestek sem si mislila, kje zavraga so jo nasli, potem mi je pa postajala vedno bolj vsec. Mi je bila pa Nina proti koncu ze precej izpeta.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#451 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2012 - 10:08 AM

Jaz sem "ta nove" Tabujevce vidla lani v živo pa mi je bila Tina takoj huda, neki ma s temi očali. :lol:

Jaz sem fuuul vesela, da je zmagala Demetra, očitno še premoremo neki pameti in posluha. :) Tudi, če ji ne bo mogoče takoj uspelo, ji bo pa sigurno čez nekaj let, punca ima le 15 let. Ful mi deluje taka nepokvarjena, medtem ko raj ne razmišljam kaj bo zrastlo iz Line. :ph34r: Za Julijo mi je pa kar logično, da je ni nikjer, opera je bolj ozek žanr, otroka ima, stalno službo, tako da najbrž zato.
  • 0

#452

  • Guests

Posted 27 June 2012 - 10:56 AM

Julijo sem jaz zadnjič videla v Supernovi v Lj, glede na njeno obleko je imela verjetno nastop. Me pa res čudi, kako da zmagovalci teh šovov po zaključku šova ne delajo naprej, na začetku še opaziš kakšen njihov intervju, ko mine nekaj mesecev pa ne duha ne sluha o njih, kot da se tukaj kar ustavijo, namesto, da bi jim bila to odskočna deska. Pa tako govorijo, kako so to njihove sanje, itd.
  • 0

#453 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2012 - 10:58 AM

Najbolj se mi zdi, da sta uveljavila te showe Omar in Maja
  • 0

#454 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2012 - 11:02 AM

Najbolj pa Nina Pušlar.
  • 0

#455 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25760 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2012 - 11:05 AM

:yes:
  • 0

#456 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2012 - 12:44 PM

Meni je bilo tudi kar ok vse skupaj, ampak brez presežkov.

Z zmagovalko sem zadovoljna, čeprav me njen glas malo moti, a poje kljub temu res vrhunsko. In&out so mi sicer simpatični, ampak kot sem že rekla, taki lojzki, ne morem si predstavljat, da bi punce dejansko norele za njimi, a sem verjetno prestara, da bi to razumela. Matija mi je dokaj simpatičen, pa za njega jaz ravno ne bi rekla, da ful fuša, ne vem, kje to slišite, je pa res, da mu ful dosti manjka, med drugim globina glasu, izgovorjava, ne dela zaključkov, itd...

Jadranka se mi je zasrala, nima nobene hrbtenice in nesimpatično otročja je, nekako sem ji zamerila tudi to, da tako preferira to Nino Vodopivc, ki RES ni znala pet, samo drla se je, poleg tega je bila ena najbolj primitivnih ljudi na slovenski glasbeni sceni.

Mi je pa ful zanimivo, s kakšno lahkoto so vse te mlade punce prestale izzive, ves ta napor in pritisk, medtem ko so se starejši skoz nekaj jokcali in pritoževali.
  • 0

#457 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26078 posts
  • Gender:Female

Posted 27 June 2012 - 09:42 PM

Jadranka
nesimpatično otročja je


Jaaa!! Dobro si jo opisala! Tudi meni ni vsec. :/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#458 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 02 July 2012 - 07:43 PM

Men se Jadranka ful smešno smeje. :lol:

Demetrin prvi komad. Men je všeč. :love:

  • 0

#459 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 July 2012 - 07:51 PM

Ojoj, meni je krneki.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#460 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 02 July 2012 - 07:53 PM

Meni je ok, ampak nič več.
Je blo pa hitro to. :D
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users