Jump to content


Photo

Koliko jih je bilo?


  • Please log in to reply
456 replies to this topic

#421 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22519 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 06:37 PM

Meni niti slučajno ne bi bilo bedno, če bi v penziji rekla, da sem z dvema. Ne vem, zakaj bi mi bilo ali moglo biti. Vem, da nisem čisto nič zamudila. Jaz si sploh ne predstavljam, da bi lahko bila samo za eno noč in sem skoraj sigurna, da mi niti ne bi bilo všeč, ker mi do zdaj nobeden od prvih seksov s pratnerjem ni bil dober. Mi postane res všeč šele čez nekaj časa, ko se bolje spoznava in veva, kaj komu paše itd.
Jaz sem samo z dvema in bo pri tem verjetno tudi ostalo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#422 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 07:18 PM

Saj se mi ne zdi bedno, zgolj malo na živce bi mi šlo (pri meni sami, ne pri drugih, da ne bo spet pomote), da bi npr. seksala vsega skupaj z dvema tipoma. O tem sem ravno pred kratkim nekje pisala, da sem v nekem obdobju hotela malo 'doživet' te stvari, spoznat različne ljudi, bila sem radovedna, predvsem pa o ničemer nisem imela pojma in sem si nekak nabirala izkušnje. Vedno sem imela občutek, da če bi bila zgolj z enim, bi se vedno spraševala, če bi bilo s kom drugim kaj drugače, ali sem kaj zamudila, itd. Ene te potrebe nimate, jaz sem jo pač imela, to še sploh vidim zdaj, ko imam že tako dolgo resnega fanta, da sem prav vesela, da sem pred njim dala skozi še kaj drugega. Saj če bi bila že takrat v resni zvezi, tega ne bi šla uničit zaradi samega števila, ampak se zdaj ful rada spomnim teh romanc, ko sem npr. z enim Italijanom prebluzila celo Italijo, z enim Belgijcem pol Belgije, kakšnih poletnih ljubezni,itd. To obdobje mi je bilo v bistvu najbolj noro in brezskrbno, se pa na tak način 'številka' pač hitro zveča, ampak pri meni to nikoli ni imelo nobene veze s kakšnim dokazovanjem ali pa lizarjenjem po diskačih.
  • 0

#423 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29041 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 August 2012 - 07:29 PM

smo si pač različne, ni nobene potrebe po še enem kokodajsanju moralno neoporečnih proti vzvišenim, kapiš? :D

meni je vseeno, s kolikimi kdo seksa, če zadevo obvlada in ima kolikor toliko razčiščene pojme okoli odnosa, v sklopu katerega se seks dogaja/zgodi. številka mi je brezpredmetna. si pa včasih znam zapomnit točen datum ali obdobje, če pač tko nanese, si pa ne zapisujem.

se strinjam z Michelle glede 'bluzenj' - mene osebno so veliko naučila o meni sami in o drugih.

v času, odkar nimam resnega razmerja, sem seksala s petimi različnimi tipi, kar se meni osebno ne zdi velik.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#424 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 15 August 2012 - 07:57 PM

Nikol nisem o tem razmišljala in se pridružujem tistim brez predsodkov...
Če je nekdo dolgo časa samski, kaj pol, če seksa vsake tolk z drugim in uporablja zaščito?


se strinjam
  • 0

#425 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 15 August 2012 - 08:32 PM

Kaj pa ve štejete pod to, "koliko jih je bilo" - penetracijo ali tudi kake druge vrste seks?
  • 0

#426 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83004 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 August 2012 - 09:05 PM

Jaz penetracijo.

Michelle, glede tega se pa strinjam s tabo, pa tudi jaz nisem ena tistih, ki so bile vedno v resnih zvezah ali pa nič, samo tisto glede 'bednega števila' si malo nerodno napisala, in sem si to razlagala po svoje. Se opravičujem.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#427 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22519 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 09:55 PM

Jaz tudi penetracijo. No saj tudi oralno ali na roko sem imela samo s tema dvema, tako da se število nič ne spremeni. Jaz pa sem imela samo dve resni zvezi, prej in vmes pa nisem z nobenim mutila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#428 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 15 August 2012 - 10:39 PM

Jaz jih pri svojih letih sploh spoznala nisem 15, s katerimi bi (če bi bila samska). Očitno sem res izbirčna.


Enako. Res redko vidim zame popolnega tipa ob katerem bi se mi tresla kolena.

Drugače pa je moja trenutna številka 3.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#429 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25373 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 16 August 2012 - 12:18 AM

^
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#430 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23633 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 August 2012 - 07:50 AM

Nikol nisem o tem razmišljala in se pridružujem tistim brez predsodkov...
Če je nekdo dolgo časa samski, kaj pol, če seksa vsake tolk z drugim in uporablja zaščito?


dobi tudi moj podpis.
Jaz sem imela vedno tako "srečo", da sem z nekom ostala kar nekaj časa in nisem imela niti šanse širit obzorja glede izkušenj z različnimi. Še zasrala sem samo s parimi v življenju :whistling:
Mi pa seks ni neki big deal in veliko dam na privlačnost in strast. Če je le zaščita.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#431 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 August 2012 - 01:02 PM

Punce hvala za vaša mnenja.
  • 0

#432 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16273 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 August 2012 - 07:49 AM

Nikol nisem o tem razmišljala in se pridružujem tistim brez predsodkov...
Če je nekdo dolgo časa samski, kaj pol, če seksa vsake tolk z drugim in uporablja zaščito?

Se popolnoma strinjam. Meni je trenutni fant prvi resni fant, pred tem pa sem bila samska. In je včasih s katerim iz sranja prišlo do friends with benefits odnosa. Je trajalo en čas, pol leta, eno leto. Jaz v tem ne vidim nič slabega, če se oba strinjata in imata zaščita. Nekaj drugega pa je če imaš vsakih 14 dni drugega.
Drugače pa jaz osebno, ne bi mogla biti s prvim fantom do konca življenja. Mislim, da bi me prej kot slej začelo razjedat kak bi to bilo z drugimi, itd.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#433 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 23 August 2012 - 08:19 AM

Jaz sem seksala samo z mojim fantom, skupaj sva pa že deset let. Meni je sex pomemben, ne kot tehnika in zadovoljitev, ampak tisti filing, strast in da si te fant še vedno želi in te ima rad.To občutiš in se vidi v očeh. Ne bom pa zanikala, da nisem kdaj pomislila na divjo noč s kakšno muškarčino lol Ampak to pride in hitro gre.
Če kdo menjava partnerje ali ima enonočne užitke, zakaj pa ne. Vsak ima svoje in vsak naj užije življenje kakor mu paše. Če sta oba samska, ne škodita nikomur, kvečjemu pridobivata:)
Jaz tudi če bi bila samska, ne bi mogla seksat s neznancem.So mi pa všeč iskrice, flirtanje, dotiki in uno da umiraš zraven.
Meni je pa nerodno rečt, da sem samo z enim, ker bi si marsikdo mislil uff, kaj zamujaš:D
  • 0

#434 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 23 August 2012 - 08:40 AM

Drugače pa jaz osebno, ne bi mogla biti s prvim fantom do konca življenja. Mislim, da bi me prej kot slej začelo razjedat kak bi to bilo z drugimi, itd.


Jaz tega ne razumem. Če si pač s prvim in edinim fantom .... in če res vse 'štima', potem se tega ne začneš spraševati ... kako bi bilo, če bi bilo ...
in si misliti, da nekaj zamujaš. Ker če si srečna s prvim fantom, nič ne zamujaš.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#435 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23633 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 23 August 2012 - 09:13 AM

jaz tudi ne vidim problema, da bi bila s prvim. Ok, mogoče res vedno ostane radovednost kako je s kakšnim drugim, kaj več pa po moje ne. In seks je res samo ena od stvari, ki so pri meni pogoj v vezi in sigurno ne glavna. Vsaj zdaj ne več.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#436 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2012 - 09:15 AM

Michelle, glede tega se pa strinjam s tabo, pa tudi jaz nisem ena tistih, ki so bile vedno v resnih zvezah ali pa nič, samo tisto glede 'bednega števila' si malo nerodno napisala, in sem si to razlagala po svoje. Se opravičujem.


Komaj zdaj vidla. Ni panike sploh. :)

Jaz tega ne razumem. Če si pač s prvim in edinim fantom .... in če res vse 'štima', potem se tega ne začneš spraševati ... kako bi bilo, če bi bilo ...
in si misliti, da nekaj zamujaš. Ker če si srečna s prvim fantom, nič ne zamujaš.


Samo a ni to čisto človeško, že čista radovednost, če ne drugega. Se pa strinjam, da nič ne zamuja.
  • 0

#437 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23633 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 23 August 2012 - 09:36 AM

to je res; tudi mene zanima, kako seksa dober tip za sosednjo mizo v lokalu; od kolegice tip, ki ga hvali, in še 100 drugih, ki jih pač nisem/ne bom nikoli preizkusila..... samo ne vidim pa ravno problema za razdor dobre zveze s svojim "edinim", če tega ne bom izvedela.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#438 morettina

morettina

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3056 posts
  • Gender:Female
  • Location:ljubljana

Posted 23 August 2012 - 10:02 AM

Če je pravi, nič ne zamujaš. Kaj je lepšega kot partner, ki te iskreno ljubi, ti stoji ob strani in se ujameta.
  • 0

#439 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 23 August 2012 - 10:36 AM

^ Ja, to sem mislila tudi jaz. Če imaš res dober odnos s partnerjem, te ne zanima, kako bi bilo seksati z drugim.

In mogoče 'zamujaš' seks z ostalimi pripadniki moškega spola, ampak imaš pa toliko več s tem, ko imaš parterja, ki mu zaupaš, te spoštuje ...

Če pa imaš partnerja in te zanima kako seksa sosed (haha) je morebiti to znak, da mogoče ni vse OK v tvoji zvezi. ;)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#440 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 23 August 2012 - 11:17 AM

Mene je tudi kar malo "sram" napisat, da sem samo z enim. on je moj prvi in skupaj sva že 8 let. moj jih je dal že nekaj skozi, medtem ko jaz ne in včasih sva se o tem menila, pa mi je rekel, da tudi če bi bila jaz z večimi, bi itak še vedno obstajal kdo, ki bi me zamikal...seveda tudi jaz pomislim, kako bi bilo sexat z enim dobrim tipom (in isto on, samo z žensko :P) , ampak pač to mine, vsaj pri naju....
sva se pa zmenila, malo v šali, malo zares, da če bi me zares toliko to mučlo, da bi se šla menjavo partnerjev :ph34r: , ampak me ne, vsaj zaenkrat.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users