Jump to content


Photo

Sanjska ženska


  • Please log in to reply
455 replies to this topic

#421 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 23 May 2005 - 08:40 PM

Od vsega je bilo najbolj zabavno, ko je v prvi oddaji izločala dijake brez lastnih prihodkov in pri tem umirala na obroke, mislila pa: "Pokajmo, fantje!" laugh.gif
  • 0

#422 Uzi

Uzi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 194 posts

Posted 23 May 2005 - 08:45 PM

Hja, Sajk, prijavil bi se bil. Saj če imaš toplo srce, si razumevajoč, ti drobne radosti življenja veliko pomenijo (in če bi imel iskrene namene pokasirat uro), bil bil gotovo izbran! biggrin.gif
  • 0

#423 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 May 2005 - 08:52 PM

Ja, pa ko se je norčevala iz enega kandidata avtoprevoznika - mislim, da je bil celo Edi. On si vsaj služi z lastnim delom denar, ona pa s tem, da nastavlja tistim, ki imajo veliko pod palcem.
Kaj d fak je pa ona dosegla v lajfu?! Pri nevemkolikih letih je v 2. letniku faksa (no ja, ne bi rekla, da ima to kakršnokoli vezo z inteligenco in splošno razgledanost, ampak dajmo se spustit na tak nivo, na kakršnega se je ona)... s vsemi nadebudnimi udejstvovanji na lepotnih tekmovanjih je pogorela (kar me malo čudi, glede na to, da kraljujejo na teh tekmovanjih ravno najbolj grde babe)... pa nekaj je probala plesat kot baletka, pa je tudi to pustila (pa v oddaji smo videli, da niti ni sposobna bla dat noge onemu največjemu jebaču v oddaji za vrat)... in potem ona drugim očita stvari... sama je pa ena sfalirana kurbica enemu fosilu. Bruh.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#424 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 23 May 2005 - 09:00 PM

zdej, men se ne zdi nič slabega, če hoče bit sugar baby enemu sugar daddyju, samo ženski očitno fali osnovna kultura ... da odnosa do soljudi niti ne omenjam - njeno blazno norčevanje iz ljudi, sama pa ne vem, kaj je to 'nipl'. pa o tem, česa vsega mi nismo vedli o njej kot javnost (js sm šele iz nikitinega posta recimo zvedla, da ma tega tipa z avtosalonom), potem se pa na boštjana pizdi iz točno istega razloga (da pač javnnosti prikriva določene stvari). budalo, nimam kej rečt.
  • 0

#425 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 May 2005 - 09:19 PM

Če je slabo ali ne, ne vem. Ampak vsaka bejba, ki se vsaj malo ceni, ne bo luknja enemu, kot si rekla, sugar daddy-ju, ki bo razpoložljivost te luknje plačeval z raznimi bogatimi darilci. Razen, če se imata resnično rada, v kar pa dvomim... glede na to, da je to resnično življenje in ne mehiška limonada.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#426

  • Guests

Posted 23 May 2005 - 09:32 PM

Pa saj je bilo z vsakim nekaj narobe - eden je bil preveč kosmat, tisti, ki se je depiliral, spet ni bil ok itd., tiste, na katere ni imela nobene (javne) pripombe, je pa itak takoj brez utemeljitve izločila. biggrin.gif Sicer pa, če so ji všeč ateji, so bili čisto vsi po vrsti premladi zanjo. smile.gif
Ma, saj je itak jasno, da se ji je šlo samo za denar, pa po mojem je iskala pozornost (tako kot z lepotnimi tekmovanji, kjer ni nikoli prišla v ospredje in se ji je šov zdel idealna priložnost, da je spet na tv - brez ženske konkurence!), ampak ji spet ni uspelo, da bi dosegla priljubljenost in občudovanje množic, ki si ga očitno tako goreče želi ... Po svoje se mi prav smili.
  • 0

#427 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 May 2005 - 09:51 PM

No, mene je kar malo strah ljudi, ki so se pripravljeni za 2 milijona pred širno Sloveniji tako blamirati. Se vprašam, kaj je vse sposobna za še malo več denarja... 2 milijona in pol...
Ah, krneki vse skupaj.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#428 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 May 2005 - 10:00 PM

QUOTE(Uzi)
Hja, Sajk, prijavil bi se bil. Saj če imaš toplo srce, si razumevajoč, ti drobne radosti življenja veliko pomenijo (in če bi imel iskrene namene pokasirat uro), bil bil gotovo izbran! biggrin.gif

Bah, uno uro si lahko sam kupim, če si jo ravno vbijem v glavo ... pa mi pri tem ni treba one ženščine prenašat twisted.gif
  • 0

#429 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 May 2005 - 06:32 AM

Danes bo v preverjenem. (komentar je bil v smislu: " Joj, zdaj pa po vsem tem nihče ne bo več hotel govoriti z mano."). Tako da - glejte.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#430 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 24 May 2005 - 08:00 AM

Ja danes bom tudi jaz gledala preverjeno in me prav zanima kaj bo! twisted.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#431 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 May 2005 - 08:55 AM

ma....miša.respect,pa nej bu kura gor-dol
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#432 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 24 May 2005 - 08:59 AM

QUOTE(sajk)
QUOTE(Uzi)
Hja, Sajk, prijavil bi se bil. Saj če imaš toplo srce, si razumevajoč, ti drobne radosti življenja veliko pomenijo (in če bi imel iskrene namene pokasirat uro), bil bil gotovo izbran! biggrin.gif

Bah, uno uro si lahko sam kupim, če si jo ravno vbijem v glavo ... pa mi pri tem ni treba one ženščine prenašat twisted.gif



prov maš. take babe pa res nobenmu ne bi prvoščla.
  • 0
lp, Martina

#433 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 24 May 2005 - 01:06 PM

http://bedarije.gore...request.php?346
Za kozlat...
  • 0
user posted image

#434 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 24 May 2005 - 01:09 PM

ojoj... :angryfire:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#435 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29000 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 May 2005 - 01:23 PM

QUOTE(Marjetka)
Ja danes bom tudi jaz gledala preverjeno in me prav zanima kaj bo! twisted.gif


enako. smeh sanjske ženske pa upam, da bo iber hit!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#436 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 May 2005 - 11:33 AM

In kaj je blo pri Preverjeno, ker me ni blo doma in nisem gledala?
  • 0
user posted image

#437 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 May 2005 - 11:40 AM

QUOTE(Metuljcica)
In kaj je blo pri Preverjeno, ker me ni blo doma in nisem gledala?

jz tud nism,bova gledale ponovitev ermm.gif: :!:
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#438 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 May 2005 - 12:09 PM

Pokazali so ene par izsekov iz oddaje, ki smo jih že videli.
Na splošno je bilo govora o tem, zakaj se ljudje na to prijavljajo. Da bi pa samo zaradi tega gledale oddajo, je pa brez veze, ker niso pokazali ničesar, kar še nismo vedeli.
Pol je pa še ona iz Sanjskega moškega in To sem jaz govorila o tem, zakaj se je prijavila na vse to.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#439 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 May 2005 - 01:15 PM

Se pravi, da nisem nič zamudla! biggrin.gif
  • 0
user posted image

#440 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 May 2005 - 02:20 PM

Preverjeno je bilo kar nekaj. rolleyes.gif evil.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users