Jump to content


Photo

Britje


  • Please log in to reply
522 replies to this topic

#421 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16270 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 June 2015 - 07:09 AM

Ančka :D 

Ma ja, sej to me je najbolj strah, da si bom še pol kože zraven nesla. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#422 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18043 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 June 2015 - 07:17 AM

Z voskom si jih podepiliraj :)


  • 0

#423 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82984 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 June 2015 - 12:08 PM

Eh, vosek. Epilator!
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#424 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15304 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 June 2015 - 07:54 PM

zaradi epilatorja sem jaz pristala na Jesenicah, pod nožem. Sem raje kosmata....


  • 0
 

#425 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82984 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 June 2015 - 08:01 PM

:huh:
Jaz si sploh je predstavljam, da bi si noge brila. Izguba casa.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#426 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15304 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 June 2015 - 08:35 PM

Saj ga še uporabljam, bikinija pa se več z njim ne dotaknem, čeprav imam tam take dlake da bogpomagi....

brijem pač. Na nogah ga pa še nucam, ja.

Zaradi njega so se mi na bikiniju vraščale dlake....vse okej, dokler ena ni naredila tura okrog sebe, ki ga je blo treba it rezat.


  • 0
 

#427 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27095 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 16 June 2015 - 08:45 PM

Meni so se tudi obupno vrascale z epilatorjem, z voskom pa popolnoma nic.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#428 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 June 2015 - 10:39 PM

Fiona, zakaj pa raje ne hodis na brazilsko? Britje je najvecja katastrofa, dlake se samo mnozijo in debelijo...
  • 0
Viens, reste ici!

#429 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18222 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 17 June 2015 - 06:54 AM

Jaz na nogah ni sans da uporabljam epilator, na bikiniju pa sploh ne morem nic drugega haha. Po vec kot enem letu dlak skoraj vec nimam. :D

Moram pa na nogah nujno na vosek presaltat ja. Ampak mene na nogah res 100x bolj boli. Pa po vosku niso noge nikoli tok gladke kot po britju.

A se vam nic ne vrascajo dlake?
  • 0

After all this time?

Always.


#430 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15304 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 17 June 2015 - 07:04 AM

Meni se še z britjem vraščajo. Ana, ne vem. Se mi zdi da se bodo vraščale pol na bikiniju isto. Sj jih vosek tud populi, britje pa ne.

Pa ni glih prijeten postopek :D


  • 0
 

#431 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18043 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 17 June 2015 - 08:09 AM

Jaz si tud noge z epilatorjem, bikini pa brazilska. Edino pod pazduho se brijem. Vraščajo se malo, ampak to rešim z rednimi pilingi, tako da sploh ni problema.


  • 0

#432 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 17 June 2015 - 08:11 AM

Meni je pa epilator najboljša izbira za pazduhe. Drugje se mi zaradi epilatorja vraščajo, na tem predelu pa ne.. Epiliram se na kakšne 4 dni in imam vedno ok.. Tudi, če je nekaj majhnih zunaj, se jih ne vidi prav dosti.

 

Epiliram si tudi bikini, le zaradi tega, da si jih ne bi še bolj razrasla, ker so že tako ali tako povsod :/. Se mi pa zelo vraščajo..

 

Noge se mi zdi pa brezveze epilirati, ker ti gre ogromno časa, nikoli ni gladko, pa še tako kot pri pazduhah bi morala to na nekaj dni ponavljati in... ni praktično.

 

 

 

Sem tudi pilingirala svoje čase, ampak to gre spet takoo veliko časa, cela se prešvicam, na koncu me roke bolijo za popizdit... Grozno vglavnem :/. Pač ene imamo tako kožo, da se vse vrašča. Recimo jaz imam te pikice po rokah.. Je povezano to dvoje, ker imam malo preveč keratinizirano kožo.


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#433 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45504 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2015 - 11:41 AM

Meni so se tudi obupno vrascale z epilatorjem

Enako. Sem zato nazaj na britvici, epilator vzamem v roke samo še kdaj pred kakšnim potovanjem, da imam nekaj časa mir. 

Voska pa se ne dotaknem, ker so mi trakovi potrgali več kože kot dlak. :down: 


  • 0

#434 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82984 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2015 - 11:48 AM

Epilacija nog je pa res najbolj prakticna od vseh metod. Ko si jih enkrat redno epiliras, se itak dodobra zredcijo in stanjsajo, jaz se epiliram najvec 2x na mesec. Niti slucajno se ni treba vsakih nekaj dni. V bistvu se mi je takrat, ko sem zacela uporabljati depilator, odprl cisto nov svet, prej sem si noge brila po 2-3x na teden. Tisto je sele zamudno, ce noces 5 ran na vsaki nogi, pa se cisto gladke so bile samo en dan in 10x vec jih je bilo.
Za brazilsko sem pa se vedno mnenja, da je za tiste, ki jih ne moti vmes pocakati, da dlake dovolj zrasejo. Jaz si bikini epiliram, spodaj pa brijem.

Piling je treba pa uporabljati v vsakem primeru, ne samo proti vrascanju dlak ...
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#435 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15304 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 17 June 2015 - 11:57 AM

No, jaz si ne glede na to da sem kosmata fejst, noge pobrijem(epiliram enkrat na teden. Si mislim da imajo ljudje še kaj bolj pametnega za počet kot pa secirat moje noge in ugotavljat a imam eno dlako ali 10. Tako da jaz enkrat tedensko epiliram. Odkar to počnem jih ni nič kaj dosti manj, pa tudi tanjše niso  (pa to počnem že preko 7 let....)

Bikini linija - beri območje tistih trdih dlak, ki so kot na metli, je vedno bolj široka. Posledično ne nosim hotpants poleti, čeprav bi jih lahko, kopalke pa dam gor samo v primeru, da sem se pobrila pred eno uro. Da je zadeva še lepša se skladno z dlakami širi tudi območje temnejše kože....Ki je že na stegnih.

Jaz sem bila že tako obupana, da sem bla pripravljena it na laser in zmetat komad keša za to, da me odrešijo dlak vsaj na bikiniju in podpazduho....Pa so mi rekli da bo treba ful ponovitev, ker imam temne dlake in tam tudi temnejšo kožo. Zdaj si pač podpazduhe brijem na dva dni, bikini pa isto na en teden. Sem se sprijaznila. Od daleč zgleda fino, tudi noge, od blizu pa....katastrofa.


  • 0
 

#436 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19782 posts

Posted 17 June 2015 - 12:30 PM

Epilacija nog je pa res najbolj prakticna od vseh metod. Ko si jih enkrat redno epiliras, se itak dodobra zredcijo in stanjsajo, jaz se epiliram najvec 2x na mesec. Niti slucajno se ni treba vsakih nekaj dni. V bistvu se mi je takrat, ko sem zacela uporabljati depilator, odprl cisto nov svet, prej sem si noge brila po 2-3x na teden. Tisto je sele zamudno, ce noces 5 ran na vsaki nogi, pa se cisto gladke so bile samo en dan in 10x vec jih je bilo.
Za brazilsko sem pa se vedno mnenja, da je za tiste, ki jih ne moti vmes pocakati, da dlake dovolj zrasejo. Jaz si bikini epiliram, spodaj pa brijem.

Piling je treba pa uporabljati v vsakem primeru, ne samo proti vrascanju dlak ...

 

Jina, nekaterim se dlake NE zredčijo, niti ne postanejo tanjše. Jaz si pazduhe epiliram že kakšnih 5 let, vmes sem enkrat samkrat pobrila, ker sem bila tako slabotna in sem morala k zdravnici, da sem pobrila na hitro, pa nimam dlak nič manj.. Zaradi tega bi mi bilo potrebno tudi noge tako kot pazduhe epilirati na nekaj dni.. Pobrijem pa si jih ponavadi na 2 ali 3 dni poleti, s tem, da to res na hitro opravim, mi ne vzame več kot 3 minute..

 

Fiona: Imam enak problem, te razumem... Se že pripravljam, da me bo na brazilski spet pomilovala :/. Ne bo vedela, kje nehat, ko bo na nogah :P...


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#437 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82984 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2015 - 02:24 PM

Ne glede na gostoto dlak ni variante, da bi si morala epilirati enako pogosto, kot briti.
Mogoce imata kaksne hormonske tezave? Meni deluje kot pubertetniska prekomerna porascenost. Laser je pa v vsakem primeru treba ponoviti vsaj 8-10x.

Btw, ni mi jasno, kako si nekatere epilirate podpazduhe. Jaz sem vsakic krvavela, bolelo me je tudi nenormalno. To je itak najbolj obcutljiv predel.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#438 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16270 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 June 2015 - 02:35 PM

Noge si kr same doma zvoskate? S katerim voskom pa, ko sem pred leti probala, se mi zdi, da mi nič ni kaj pobralo. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#439 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 17 June 2015 - 03:09 PM

Fiona, spravi se na brazilsko!!! Vedno slabse bo.

Jina, ko sem se jaz se brila spodaj, se niti priblizno nisem vsak dan, ker sem imela kozo cisto razdrazeno v tem primeru, pa dlake so potem zunaj ze drugi dan, takoj pikas.

Epilatorja pa ne prenasam. Sem poskusila, pa ni za mene.
  • 0
Viens, reste ici!

#440 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15304 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 17 June 2015 - 03:23 PM

Ana, kaj misliš da bo brazilska to ustavila al kaj?

Koliko dejansko boli?Ker če pomislim, kaj brazilska je, imam občutek, da bo z mojimi dlakami vred še zgornjo plast kože dol potegnila.

Ma jaz mam dlake tudi po trebuhu, pa rokah do komolcev. Tu se me je nekdo usmilil, in so na srečo svetle....Tako da jim ne posvečam pozornosti. Tudi med prsmi mam malo (spet na srečo svetle) :D Hja, najbrž kaki hormoni ja....kdo bi vedu.


  • 0
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users