Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
481 replies to this topic

#421 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 March 2008 - 09:53 PM

Reddish ancha, poglej si tole temo, tle vse piše, kje se da Cadey masko za lase kupit:

http://www2.lepa-si....h...=12420&st=0

Drugače pa v teme, kjer podajamo ocene proizvodov, nikoli ne pišemo vprašanj, zato sem tudi tvojega tam izbrisala. Če hočeš vprašat kaj, kar se navezuje na ocenjeni izdelek, potem to vprašaš v tej temi. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#422 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2008 - 12:31 PM

Kaj obstaja tu kšno grupno naročanje Aubrey Organic? Jaz namreč divje gorim v želji GPB Glicogen Protein Conditionerju.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#423 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 March 2008 - 01:07 PM

Saj si v Lj, ne? Pejdi tam v njihovo trgovino, pa prišparaš na poštnini. wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#424 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2008 - 01:12 PM

Majo trgovino? ohmy.gif Nisem vedla, sm misnla da se da dobit samo po pošti. Hvala!

Kje pa je?? oops.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#425 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 March 2008 - 01:27 PM

To ti bo kakšna ljubljančanka znala boljše povedat, jaz ne vem oops.gif menda tam nekje v pokritem delu tržnice, ali nekaj takega..? biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#426 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 March 2008 - 04:04 PM

Hevea, je v pokritem delu tržnice, prva trgovina na desno, kolikor se spomnim. Jst sm jo iskala, ko sem bla v Lj, ampak je nisem našla oops.gif rolleyes.gif Čist men podobno, da sem ko kura. biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#427 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2008 - 05:36 PM

Pokriti del tržnice je zraven nepokritega dela tržnice predvidevam? biggrin.gif Vem da sm trapasta, samo nisem glih najbolj poučena o ljubljanski geografiji. Bom probala najt.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#428 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 05 March 2008 - 06:07 PM

Ja, nekje tm. Mislim, da je vhod iz Vodnikovega trga. smile.gif Mal pobrskej. wink.gif Hujša kot jaz si že težko. tongue.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#429 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2008 - 06:16 PM

upam, da slika ni prevelika. sama še nism šla pošnofat , a po opisu sodeč mora biti tukaj vhod, kjer sem označila s puščico. prec na desni strani.

IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#430 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12105 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2008 - 06:21 PM

Hvala ful!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#431 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16234 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 March 2008 - 08:36 PM

Uporablja katera Balein šampon z črnim ribezom. Če bi ga lahko ocenile prosim.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#432 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 March 2008 - 09:02 PM

Ej Dilema, ko si ocenjevala ta balzam, si zapisala: Balzam sem dobila v 10ml vrečkici in najprej malce nejevoljno pogledala, saj imam dokaj dolge in izredno goste lase, ki ponavadi zahtevajo večjo količino balzama, če ga pač želim enakomerno porazdelit po vseh laseh.

Kje si dobila to 10ml vrečico, a se kje da naročiti tester/kupit tako malo pakiranje/...?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#433 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 March 2008 - 09:25 PM

Verjetno misliš Aubrey Organics GPB? To je bil tester, sem ga dobila ko sem nekaj druga naročila v tisti spletni trgovini - do zdej sem pri njih še zmeraj ob nakupu dobila ful testerjev. Če jim pišeš na mejl, da bi rada sprobala tester tera regeneratorja, preden se odločiš za nakup, ti ga bodo zihr poslali - seveda če ga imajo na zalogi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#434 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 March 2008 - 09:41 PM

Ja, ja ta regenerator. Kateri mail, jst nisem nič na tekočem. oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#435 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 March 2008 - 09:53 PM

Tle so podatki:

http://www.aubrey.si/Kdo_smo.htm


  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#436 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27074 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 05 March 2008 - 10:20 PM

O gracias!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#437 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10714 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 March 2008 - 08:35 PM

Je katera od vas preizkusila Lush masko za lase Jasmin & Henna Fluff? Zanima me, kako se obnese, kakšna je kej primerjava z H'Suam Wen Hua, sploh ker je razlika v ceni kar precejšnja. A ta tud tako fino diši, kot H'Suan? Sej grem naslednji teden v Lush, sam me vseen zanima.

Hvala.
  • 0

#438 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2008 - 08:37 PM

Jaz je sicer nisem uporabljala (sem samo taprvo) in zato ne morem primerjat, sem pa nekje zasledila, da ni neke bistvene razlike in se zato ne splača kupit tanove, ker ni nič kaj boljša, je pa seveda bistveno dražja. Sicer si pa sploh ne predstavljam, da bi katera lahko bila še boljša, kot Wen Hua.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#439 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10714 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 March 2008 - 08:40 PM

QUOTE(DiLeMa @ 19. 3. 2008 - 20:37) View Post

Jaz je sicer nisem uporabljala (sem samo taprvo) in zato ne morem primerjat, sem pa nekje zasledila, da ni neke bistvene razlike in se zato ne splača kupit tanove, ker ni nič kaj boljša, je pa seveda bistveno dražja. Sicer si pa sploh ne predstavljam, da bi katera lahko bila še boljša, kot Wen Hua.



Mater, si ti hitra laugh.gif
Ta maska mi je tako fajn, da sploh ne morem povedat, vonj mi je nekaj najlepšega za lase eveeeer. Ampak me fejst matra ta ta druga, ker če kej po jasminu diši...ojej noro noro. Zgleda se bom kar tam odločila. Komi čakam, noro. Kok je fajn it v Lush in dejansko tam nabavljat in it ven z vrečko... Pardon, mal me je zaneslo.
  • 0

#440 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 27 April 2008 - 05:44 PM

DiLeMa, kako bi po učinku primerjala KEUNE Keratin Volumizer in Tigi Root Boost peno?
  • 0
500-krat ti lahko povem....




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users