Jump to content


Photo

Kje se kupi?


  • Please log in to reply
4409 replies to this topic

#4321 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6707 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 21 May 2021 - 05:39 AM

Zdaj imajo skoraj vse trgovine izbiro dolžine, razen mogoče kakšna Zara. Jaz še vedno najraje kupim na spletu, ker je velik ceneje. Imam pa obraten problem, da sem čevap😂
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#4322 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25759 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2021 - 06:01 AM

Jaz rabim 7/8, da so mi dovolj dolge in jih ni treba krajšat :lol:


  • 0

#4323 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26063 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2021 - 10:54 AM

Se vprašaš, za koga so narejeni konfekcijski standardi. :/
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#4324 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25330 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 May 2021 - 11:20 AM

Se mi zdi, da za nikogar, zato da lahko vsako leto novo kupuješ in upaš, da ti bo tokrat pa le ustrezalo. :/

Tisti pleten pulover, ki sem ga naročila, je čisto prekratek, pa imam krajši trup od standardnega. V čem je štos takih nepraktičnih oblačil? Pa da bi vsaj dimenzije zraven napisali ali nekaj. Sem mislila, da mi Volarje po spletu pregledati ponudbo, nekaj zbrati in naročit, pa se mi ne nadoma in vrača vsakega artikla posebej, bom morala en dan riskirat in it po trgovinah (in upati na srečo). Upam, da bo korona kaj vplivala na proizvodnjo praktičnih in udobnih kosov, še posebej zdaj, ko smo se razvadili doma.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4325 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17012 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2021 - 11:24 AM

Za sredino v gaussovi krivulji, si mislim. Jaz imam problem pa pri tem, da moje številke hitro grejo, pri oblačilih in čevljih.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4326 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82831 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 May 2021 - 11:29 AM

Jaz pri S.Oliver nosim 34/34 in so mi kot ulite, pa znizane so bile iz 80 na 25 € in jih nosim ze vrsto let. Prek spleta mi nikoli ni bil problem kupovat (pa nisem po “standardu”), od cevljev do modrcev.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4327 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13780 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2021 - 06:28 PM

Ali kdo se izdeluje spodnja krila. Kot kombineza, ampak le krilo.
Lisca ne dela, v njihovi trgovini mi je povedala da tudi v Nami in Maxiju tega nimajo.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4328 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82831 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 June 2021 - 06:41 PM

Triumph in Palmers si pogledala? Nekaj takega sem videla, ampak cisto basic.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4329 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3140 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 08 June 2021 - 07:49 PM

Je kje katera videla kopalke z višjim pasom?

Ideja je da bi poskusila najti nenosečniške kopalke z malo višjim pasom in eno številko večje malo bolj poceni ker jih razen parkrat letos nikoli več ne bom oblekla
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#4330 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3498 posts
  • Gender:Male

Posted 08 June 2021 - 07:58 PM

H&m
  • 0

#4331 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13780 posts
  • Gender:Female

Posted 08 June 2021 - 09:11 PM

Triumph in Palmers si pogledala? Nekaj takega sem videla, ampak cisto basic.

Nisem, hvala!
Saj rabim basic, cez eno krilo se ful vidi cez.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4332 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 09 June 2021 - 09:04 AM

Hm, ali pa če kupiš nek tanek material za podlagat in ti šivilija zašije v ustrezni dolžini. 

Tretja opcija - kaka second hand oblačila/krilo, ki ima to not prišito in to uporabiš. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4333 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25330 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 09 June 2021 - 09:27 AM

Aja, zato, Frcica :D Meni pa ni bilo jasno, zakaj bi rabila posebej krilo kot spodnji del pižame. :butl:
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#4334 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26063 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2021 - 10:25 AM

Anouk : )))

Se spomnim, da je mami nosila spodnja krila, tudi zato, da je preprečila “lepljenje” kril iz določenih materialov na noge.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#4335 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 09 June 2021 - 10:31 AM

pa da volnene niso pikale :D mislim, da jim je teta rekla untarca :D 


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#4336 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25759 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2021 - 11:00 AM

To ti pa Kami lahko sešije, no :lol: Pa še meeting imata lahko :P


  • 0

#4337 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13780 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2021 - 11:10 AM

Anouk : )))

Se spomnim, da je mami nosila spodnja krila, tudi zato, da je preprečila “lepljenje” kril iz določenih materialov na noge.

To tudi pomaga ja (eno tako imam, kjer se pametnjakoviči dali za podlogo obleke kar bombaž. Bombaž na bombaž :idea: ). Imama zato za eno zimsko krilo kar kombinežo, ki jo imam za nekaj prosojnih poletnih oblek. To krilo je pa temno in ne bi imela poleti še kombinežo na sebi, če ni nujno.

 

Za eno oblekco sem šele na fotkah videla kako zelo se čez vidi. Mož ni nič opazil. Prav sram me je bilo.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4338 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13780 posts
  • Gender:Female

Posted 16 June 2021 - 07:01 AM

Dobila v Intimissimi. Ampak leze gor :mad2:pa sem vzela večjo številko, ravno zato da ne bi.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#4339 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 September 2021 - 09:12 AM

Kupujem denarnico, ker trenutna, ki jo imam, izgleda kot klošar med denarnicami. Sem bila zadovoljna z njo, vsaj 10 let sem jo imela, če ne več, od Mango, ampak je del, ki ni usnjen, začel propadat in se luščit, sicer bi bila še dobra.

 

Kam naj grem pogledat/kje lahko naročim? A so kakšni outleti z usnjeno galanterijo pri nas, ali je to bolj Ita/Aut/Hr? Se Fossil da kje pri nas dobit/naročit?

Šla bom do Ježa v centru, pa žal mi je kot sto mater, da nisem na Zalando vzela od Liebeskinda, ko so bili popusti, ampak je, kar je.  


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#4340 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30824 posts
  • Location:Primorska

Posted 16 September 2021 - 09:22 AM

Jaz sem si jo za RD naročila pri https://www.facebook...ikatz.Handmade/
in sem res ful zadovoljna, ker je dovolj velika, da se tudi telefon lepo pospravi noter, bankovci ostanejo poravnani, nič se ne prepogibajo, ima dovolj prostora za kartice in zadrga deluje res konkretna.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users