Jump to content


Photo

Oskarji


  • Please log in to reply
434 replies to this topic

#401 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 February 2017 - 02:21 PM

Sem prav napovedala, da bo Moonlight zmagal kot najboljsi film. Sramota, kar se je zgodilo ob razglasitvi. :o Jaz sem mislila, da se zafrkavajo. Me zanima, kdo bo odgovarjal za tako kolosalno napako.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#402 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27073 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 27 February 2017 - 03:05 PM

Jaz sem tudi zadela za stevilo za Lala. :D Smejurija ti oskarji.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#403 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17001 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2017 - 05:11 PM

Kaj se je pa zgodilo?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#404 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 February 2017 - 05:16 PM

Napačno so razglasili Deželo La La kot najboljši film (hvala Bogu, da res ni zmagal).


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#405 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 February 2017 - 05:20 PM

Potem si pogledala vse nominirance?

 

https://www.youtube....h?v=TtPjJo0Wses


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#406 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 28 February 2017 - 08:56 AM

Meni je bil La la Land ful brezvezen. Edino konec ga je malo rešil, drugače pa živ dolgčas.


  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#407 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17001 posts
  • Gender:Female

Posted 28 February 2017 - 02:50 PM

Zanimivo, kako so deljena mnenja glede tega filma. Jaz mjuziklov tudi ne prebavljam, zato se mi ga ne mudi pogledat.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#408 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2017 - 06:18 PM

Eni pač imamo okus. :P

 

Ne, film je zelo love–hate, nisem še slišala mnenja nekje vmes, ampak večini je zelo všeč. Če ne bi bil dober, tudi ne bi dobil toliko nominacij in Oskarjev in bil nasploh tako opevan.

Medtem ko mi je Moonlight vse prej kot to, dejansko mi ga je bilo muka gledati in izmed vseh nominirancev bi raje videla, da bi zmagal katerikoli drugi. Ampak sem mu napovedala zmago zato, ker (skoraj) vsako leto najboljši film izbirajo po istem principu; zmagujejo precej out–there filmi z močnim moralnim in družbeno kritičnim sporočilom, ki je v tem času še kako aktualen. Se mi zdi, da so v tej kategoriji druge stvari drugotnega pomena. 

Na to, da je Casey Affleck dobil Oskarja, pa nimam komentarja, številne kritike padajo čez to, sploh glede na njegove pretekle incidente ... V bistvu mi tudi Ema Stone ni bila nič posebnega, smo jo videli že v veliko boljših vlogah. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#409 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15209 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 01 March 2017 - 10:07 AM

Meni je bil La La-Land zelo všeč, v bistvu ga bom najbrž gledala še enkrat. Pri mjuziklih je kar se mene tiče tako da so mi všeč, ali pa mi niso. Odvisno od glasbe in scenarija. La la land mi je bil pravzaprav čaroben, takšnih filmov ne delajo več, pa niti ne vem kaj točno je tisto, kar je na meni pustilo tak wau efekt, ampak beseda "čaroben" še najboljše opiše moje doživetje.

Gledala sem še Loving, ki mi je bil tudi všeč, medtem ko Jackie nisem gledala do konca in ga niti ne bom. Dolgočasen mi je. Ostali pridejo na vrsto ko bom imela malo več časa, zdaj grem raje telovadit kot gledat filme :P ampak ne dvomim, da bo tudi to obdobje spet prišlo.


  • 0
 

#410 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2018 - 10:35 PM

http://variety.com/2...ons-1202668757/
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#411 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 05 March 2018 - 01:47 PM

Očitno letos res ni bilo nobenih presenečenj. Škoda

 

Čeprav od srca privoščim Oldmanu ... on je meni res tako spregledan igralec, da bi mu letos lahko dali kar dva!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#412 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 05 March 2018 - 02:36 PM

Letosnji Oskarji so bili cisto nominirancem primerni - ziv dolgcas. Ne samo predvidljivi, tudi prireditev v celoti je bila dalec najbolj dolgocasna v zadnjih letih. Upam, da se kdaj Ellen vrne kot voditeljica.
Mi je pa zal, da ga Margot ni dobila, v glavni zenski vlogi so se mi vse druge zdele boljse od Frances McDormand.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#413 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3492 posts
  • Gender:Male

Posted 07 January 2019 - 08:03 AM

Z Globuse verjetno nimamo teme. Všeč mi je da je Rami dobil kipec, popolnoma zaslužen. Verjetno se mu res nasmiha še Oskar. Zasluženi so po mojem mnenju tudi vsi kipci za Versace-jevo mini serijo. Res vrhunska. Za ostale nimam nekega mnenja, ker nisem gledala filmov.


  • 0

#414 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 January 2020 - 07:40 PM

Je kdo gledal Golden Globe?
Kaj menite o nagrajencih?
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#415 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16546 posts
  • Gender:Male

Posted 06 January 2020 - 08:35 PM

Po Gervaisu danes nikogar vec ne zanimajo nagrajenci :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#416 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27073 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 January 2020 - 08:54 PM

Yay za Akwafino, meni je bila krasna v svoji vlogi (na sploh se me je film zelo dotaknil). In velika krivica za Sacho Baron Cohena, v Spy-u je odigral vlogi zivljenja.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#417 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26053 posts
  • Gender:Female

Posted 07 January 2020 - 08:18 AM

Po Gervaisu danes nikogar vec ne zanimajo nagrajenci :D


https://slate.com/cu...-monologue.html

:lol:
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#418 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17001 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2020 - 12:17 PM

Nominirance za oskarja si lahko še ogledate v Kinodvoru:

 

https://www.kinodvor...XjT9RKm04O5N1Aw

 

Nisem še vseh videla, do zdaj pa bi imo oskarja za glavno moško vlogo mirno dala Joaquinu P.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#419 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82810 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 February 2020 - 08:31 PM

Danes so Oskarji, ponavadi so en mesec pozneje. Že leta nisem pogledala tako malo nominiranih filmov, letos jih še mož več. Enostavno se mi redko da pogledat 2-3 ure dolg film pa tudi vsebine me večinoma niso pritegnile. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#420 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5068 posts
  • Gender:Female

Posted 09 February 2020 - 08:36 PM

Midva sva vceraj gledala 1917. Se me je ful dotaknil, odkar imam otroke se mi zdi, da filme cisto drugace dozivljam. Se mi zdi, da si ga zasluzi bolj kot Joker, drugih pa nisem uspela pogledat.


  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users