Jump to content


Photo

Razprodaje!


  • Please log in to reply
445 replies to this topic

#401 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16252 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 January 2008 - 09:18 PM

Danes sem končno malo šla pogledat na razprodaje. Kupila edino črno satensto srajčko brez rokavov v Zari.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#402 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 December 2011 - 11:57 PM

Januarja se začnejo razprodaje prvi delovni ponedeljek, torej je to 9.1., in ne 2.1., ane?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#403 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 08 December 2011 - 08:50 AM

Tako ja. 9. bo prvi delovni ponedeljek.
  • 0

#404 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 December 2011 - 10:52 AM

Kdaj pa Zara prične z znižanji, ponavadi že v decembru, ane?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#405 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 January 2013 - 10:28 PM

No tako, v ponedeljek začnejo razprodaje (čez mejo že v soboto). Imate namen zapravljat? :D Drugega pa nič! Rabila bi sicer tudi novo torbico, ker mi zdajšnje dobesedno razpadajo (ročaji :D) ampak to bo moralo počakat.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#406 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82916 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2013 - 10:33 PM

Ja, jaz grem v pon. zapravit bone v Emporium/Massimo Dutti. Komaj čakam. :D

 

 res rada bi dobila edino ene črne skinny hlače 

 

Poglej v Benettonu, jaz imam troje od tam in so super, res sem zadovoljna. Imajo tudi take z nizkim pasom ;), pa precej ugodne so.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#407 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 January 2013 - 10:37 PM

Joj jaz v Benettonu ne dobim nikoli NIČ. Pa ne vem ali je samo tisti Outlet pač taki crap, ali kaj. Bom spet pogledala, itak bom tam okrog. Hvala! Pa Benetton ima neko ful neumno spletno stran, nima vsega asortimana gor, ane?


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#408 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82916 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 January 2013 - 10:41 PM

To bi skoraj morali imet, ker jih imajo v vsaki jesensko-zimski kolekciji. Črne in še par barv.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#409 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27082 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 January 2013 - 10:55 PM

Jaz tudi rabim ene dobre črne hlače, dvomim, da jih bom kupila, ker sem trenutno kot šunka in mi nobene ne bojo pasale.

Drugače pa rabim črno usnjeno torbo, ampak lahko sanjam o njej.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#410 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82916 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 January 2013 - 12:43 AM

Sem videla, da Intimissimi spet samo -30 %, tako kot prejšnjo sezono. :down:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#411 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 January 2013 - 08:35 AM

Jaz bi tudi imela eno črno usnjeno torbo, črne gležnarje ter puhovko. :)

 

Ni pa nič nujno, bom videla.


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#412 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22482 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2013 - 11:54 AM

Jaz pomoje ne bom nič kupovala. Mogoče bi kakšen pulover, ampak to sploh ni nujno, ker že teh, ki jih imam, ne uspem vseh nosit. Pa nov modrc, kar pa tudi ni nujno. Obleko in salonarje, ki jih bom imela za zagovor diplome pa sem že kupila prejšnji vikend. Obleka je bila v Zari znižana skoraj 50 %. Če bi še čakala, vprašanje, če bi še imeli številko in če bi jo še dodatno znižali. Salonarji so bili 20% znižani, tu bi lahko še počakala do naslednjega tedna, bi najbrž dobila še kakšne cenejše, ampak spet ne vem, če so salonarji del zimskih razprodaj.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#413 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 04 January 2013 - 11:58 AM

Jaz bom šla malo po trgovinah, če dobim kakšen top/pulover/spodnje perilo/torbo, se ne bi branila.


  • 0

#414 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 January 2013 - 12:18 PM

Ja, pulover tudi jaz, bom šla v Benetton, tam imajo lepe in enostavne puloverje, ter tople!!! :)


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#415 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11534 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2013 - 12:27 PM

Jaz verjetno ne bom nič več za zimo...bom kar počakala do nove kolekcije.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#416 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29020 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 January 2013 - 12:42 PM

Jaz bom šla malo pogledat, nujno mi ni nič, čeprav nonstop tarnam, da nimam nič za oblečt in sem skos v kavbojkah pa črnem puliju. Nujno bi rabila kaj za obut pa si sploh ne znam kupovat, ker nosim samo adidaske, balerinke in škornje. Mogoče bom šla v Mass pogledat one kao Camperice, bi rabila kakšne take čevlje ali pa kakšne gležnjarje, sam kaj, ko ne znam tega nosit. :confused:


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#417 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 January 2013 - 12:44 PM

Mass ima kar nekaj lepih čevljev letos, tako da kar pot pod noge. :) Edino tisti, ki so meni padli v oči, so bili znižani 'samo' 20 ali 30 procentov,

pa bi rada še malo počakala, za vsaj slučaj. :) Če pa ne bo veš številk, pa ne bo panike, nujno nič ne rabim. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#418 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12107 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2013 - 12:46 PM

Jaz se nadejam kakšnega kompleta perila in kakšne majice ali dveh, morebiti še kakšen pulover. Drugega ne rabim.


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#419 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 04 January 2013 - 01:27 PM

Uf, jaz bi imela milijon stvari, ampak nisem pri denarju trenutno. Za začetek so mi noro všeč ene hlače v S.Oliver, ampak so znižane na 55 €, kar je še vedno izven mojega budgeta. Če bi se znižale na kake 30 €, bi jih vzela. Poleg hlač bi rada še kake škornje / gležnarje, plašč v karamelni barvi (ok, to bi vzela, če bi imela res preveč denarja), pa rabim kake basic stvari (puloverje itd.).


  • 0

#420 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22482 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2013 - 01:35 PM

Mogoče bom šla v Mass pogledat one kao Camperice, bi rabila kakšne take čevlje ali pa kakšne gležnjarje, sam kaj, ko ne znam tega nosit. :confused:

Ja, tudi meni so všeč tiste kao Camperice iz Massa, Creator znamka. Ampak nazadnje, ko sem šla pogledat v Mass, zdaj ko so imeli to Massprodajo do konca decembra, niso bili nič znižani. Če bi bili znižani za 50% bi jih najbrž kupila, sicer pa ne.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users